התקשרו 03-540-5555 (איסוף והחזרה בכל הארץ) | לקוחות ממליצים

החלפת שקע טעינה

ריפר לאב מעבדת מחשבים בתל אביב מבצעת החלפת שקע טעינה למחשב נייד לשירותכם.

שקע הטעינה תקול? אל דאגה, במעבדת המחשבים הניידים שלנו תוכלו לקבל שירות החלפת שקע טעינה. אין צורך להיפטר מהמחשב, אנו נבצע החלפת שקע טעינה במקצועיות וביעילות, בכדי שתוכלו לחזור לעבודה מהר ככל האפשר. להזמנת שירות החלפת שקע טעינה התקשרו 03-540-5555, ונשמח לסייע.

במחשב הנייד מצויים שקעים רבים, החל משקע טעינה למחשב עצמו, וכלה ב-שקעים כמו HDMI, אוזניות, USB, מיקרופון, VGA ועוד.

השקעים השונים משמשים לחיבור אביזרים חיצוניים, המרחיבים ומעשירים את אופן הפקת מירב ההנאה מהמחשב הנייד. פעולת החיבור והניתוק החוזרת שוב ושוב של אביזר חיצוני זה או אחר, כמו גם חיבור בזווית לא נכונה של האביזר או נפילת המכשיר כאשר אביזר מחובר לשקע, כל אילו עלולות לפגום בשקע או בחיבורו ללוח האם של המחשב. פגיעה זו מביאה למצב בו השקע פועל לסירוגין או שמפסיק לעבוד לגמרי, ואזי לא מן הנמנע לבצע החלפת שקע טעינה במעבדת מחשבים.

אחד השקעים החיוניים ביותר של המחשב הנייד הוא כמובן שקע הטעינה, שלולא קיומו לא יהיה ניתן לעבוד על המחשב הנייד יותר מכמה שעות בודדות. תיקון שקע הטעינה הכרחי לצורך הטענת המכשיר והמשך עבודה. שקעים אחרים של המחשב הנייד אומנם חיוניים פחות אך הזנחת תיקונם עלולה, במקרים מסוימים לפגום במחשב הנייד (למשל כאשר השקע מתנתק חלקית מלוח האם ועלול ליצור קצר בלוח האם).

אצלנו, במעבדת ריפר-לאב קיים מלאי מרשים של מעל ל-1000 סוגי שקעים שונים המיועדים לרוב סוגי המחשבים הניידים, כך שאם הגעתם למעבדת המחשבים שלנו לצורך החלפת שקע טעינה, סביר להניח שלא תצטרכו להמתין להזמנה מיוחדת של שקע טעינה, ונוכל לבצע עבורכם החלפת שקע טעינה יעילה ומהירה.

ברוב המקרים, אופן החלפת שקע טעינה מתבצע על ידי ניתוק השקע הישן והלחמת החדש ללוח האם, ולצורך כך נדרשת מיומנות וציוד מתאים. אנו גאים לומר, שטכנאי האלקטרוניקה במעבדת ריפר-לאב מומחים בתיקוני לוחות אם עדינים ומורכבים ומבצעים החלפת שקע טעינה של מחשבים ניידים ממותגים שונים ומדגמים שונים ברמה יומיומית ובמיומנות מרבית.

אנו משקיעים כסף רב בציוד הטכני, מלחמים, מיקרוסקופים, מכונת החלפת צ`יפים (BGA), ועוד , ובזכות כך, יש ברשותנו את הציוד הטכני מהטובים והיקרים בשוק. כי ריפר לאב מאמינה באיכות התיקון ועמידותו לאורך זמן.

אז אם במקרה איתרע מזלכם, ונפגם אחד משקעי המחשב הנייד היקר לליבכם, אל יאוש, כי אצלנו תמצאו פתרון איכותי לתקלה. פעולת החלפת שקע טעינה תקול לשקע טעינה חדש ותקין מעולם לא הייתה פשוטה יותר.

לפרטים נוספים אודותינו ו/או להזמנת שירות החלפת שקע טעינה, התקשרו 03-540-5555, ונשמח לעמוד לשירותכם.

החלפת שקע טעינה

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים