אביזרים לניידים - מכירה והתקנה

מבחר ענק של אביזרים לניידים זמין במלאי

אביזרים לניידים - מכירה והתקנה

ריפר לאב מעבדת מחשבים לתיקון מחשבים ניידים מספקת אביזרים נלווים למחשבים ניידים, סוללות למחשבים ניידים, מטענים למחשבים ניידים. מאוררים, כרטיסי מסך, מקלדות, תחנות עגינה, וכמובן כמובן מסכים, דיסקים קשיחים ועוד.

אם הסוללה של המחשב הנייד שלכם עשתה את שלה, או המטען למחשב הנייד שלכם הפסיק לעבוד, ניתן לרכוש אצלנו סוללות ומטענים למגוון רחב של המותגים המובילים בשוק. לפרטים והזמנות התקשרו 03-540-5555.

קודם כל אנחנו רוצים לתת הבהרה - אם אתם לא אנשים טכנים ואין לכם ניסיון בתיקון מחשבים ניידים, אנו ממליצים לכם בתוקף להגיע אלינו (או לכל מעבדה אחרת בארץ) ולתקן שם את המחשב הנייד (ולא לתקן לבד), כיום, תיקון מחשב נייד דורש ידע טכני, ומספיקה הגדרה בביוס שאתם לא יודעים לבצע, והמחשב לא עולה, ומכאן הדרך קצרה להרוס את המחשב, חשוב כגם לציין שיש הרבה טכנאים (ואף אנשים פרטיים) שיש להם ניסיון בתיקון מחשבים נייחים, אך הדבר כלל לא דומה בתיקון מחשבים ניידים.

אם המסך שלכם נשבר או שהמחשב מתחמם, צריכים להחליף סוללה או לשדרג דיסק קשיח, לרוב תוכלו לתאם הגעה ולתקן את המחשב במקום.

דווקא בעידן של Ebay ואלי אקספרס, חשוב לנו להגיד, אם אתם לא בטוחים מה אתם עושים את תנסו לתקן את המחשב הנייד לבד, הנזק שאתם עלולים לעשות גדול מכל העלות של התיקון.

ריפר לאב מעבדת מחשבים עם מלאי ענק של מגוון אביזרים למחשבים ניידים, החל מהחברות המובילות ASUS, HP, LENOVO, DELL, ועוד, ועד חברות פחות מוכרות בשוק. ברשותנו, גם אביזרים נלווים נוספים וציוד היקפי למחשבים ניידים. לפרטים והזמנות אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בטלפון 03-5405555, ונשמח לעזור.


אביזרים לניידים - מכירה והתקנה

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים