באופן חד פעמי המעבדה תהיה סגורה ביום שישי 01/07/2022, המעבדה תפתח שוב בראשון הקרוב בשעה 09:30.


דיסק קשיח למחשב נייד , החלפת דיסק קשיח למחשב נייד

החלפת דיסק קשיח למחשב נייד ( פנימי )

דיסק קשיח למחשב נייד , החלפת דיסק קשיח למחשב נייד

ריפר לאב מספקת שירות החלפת דיסק קשיח למחשבים ניידים, לכל שאלה או הצעת מחיר תוכלו לפנות אלינו בטלפון 03-5405555 ונשתדל לעזור, שירות איסוף והחזרה בכל הארץ.

דברים שאתה חייב לדעת לפני שאתה רוכש דיסק קשיח

כיום ישנן בשימוש שני סוגי טכנולוגיות עיקריות להפעלת דיסקים קשיחים. דיסקים בטכנולוגיית  SSD נחשבים לדיסקים קשיחים מהירים מאוד אך גם יקרים. מצד שני דיסקים קשיחים  בטכנולוגיית SATA שנחשבת לטכנולוגיה ישנה יותר והדיסקים הקשיחים בטכנולוגיית SATA אטיים יותר בצורה משמעותית, לקוחות רבים בעלי מחשבים ניידים המצוידים בדיסקים קשיחים בטכנולוגיית SATA מגיעים למעבדת מחשבים לשם שדרג את הדיסק הקשיח לדיסק קשיח SSD. ההשפעה הגדולה ביותר במהירות הביצועים ניכרת בעיקר אצל גרפיקאים, אדריכלים, גיימרים, מפתחי תוכנה ועוד, המשתמשים במשאבים גבוהים. בשימושים אלה  רואים את היתרון העצום שיש בדיסק קשיח בטכנולוגיית  SSD.

ישנם 2 גדלים עיקריים של דיסקים קשיחים, דיסק קשיח למחשב נייח בגוגל 3.5 אינצ` ודיסק קשיח למחשב נייד בגודל 2.5 אינצ`, בנוסף קיימות מספר חברות אשר מייצרות דיסקים קשיחים, החברות המובילות הן – WD (Western Digital) , SAMSUNG, Seagate ו- transcend .

הגדלים של הדיסקים הקשיחים נע בין GB500 ל – 2T, GB2000  כסטנדרט לדיסקים מסוג SATA

ו64GB ועד 1000GB,1T לדיסקים מסוג SSD.

האחריות על הדיסקים הקשיחים היא בין שנתיים לשלוש שנים תלוי בסוג ובחברה.

החלפת דיסק קשיח במחשב נייח

החלפת דיסק קשיח במחשב נייח נחשבת יחסית לפעולה פשוטה, יש צורך בפתיחת המארז ( 2/3 ברגים ) פירוק הדיסק קשיח 2 חוטים ( חשמל ונתונים ) ופירוק של 4 ברגים ( 2 בכל צד ), לאחר מכן נחבר את הדיסק קשיח החדש ונחזיר את הכל למקומו בסדר הפוך לזה שפירקנו.

החלפת דיסק קשיח במחשב נייד

החלפת דיסק קשיח במחשב נייד יכולה להתבצע במספר אפשרויות, ישנם מחשבים ניידים שיש בגב המחשב 2 ברגים אותם צריך לפתוח ולהחליף את הדיסק הקשיח, במחשבים אחרים הברגים נמצאים בצד במחשב ושוב 2 ברגים לפתוח ולהחליף את הדיסק קשיח, האפשרות השלישית היא בעיקר במחשבים הניידים שמיוצרים החל משנת 2012, על מנת להחליף את הדיסק קשיח יש צורך בפירוק של כל הפנל האחורי של המחשב, פעולה זו היא יחסית מורכבת ודורשת ידע טכני בתחום תיקון מחשבים ניידים.

המלצה: על הדיסק הקשיח שלכם מצויי כל החומר שיש במחשב, אל תחסכו על הדיסק הקשיח, לא פעם מגיע אלינו לקוח שהדיסק הקשיח שלנו נפגם ואז להוציא את המידע זה עלויות של מאות עד אלפי שקלים, תדאגו לגבות את החומר שלכם, כיום ניתן לרכוש דיסק קשיח חיצוני ולבצע גיבוי בקלות ואף ישנם שיטות של גיבוי המחשב בענן במחירים נוחים.

לכל שאלה נוספת או הצעת מחיר תוכלו לפנות אלינו בטלפון 03-5405555 אנו כאן כדי לעזור


דיסק קשיח למחשב נייד , החלפת דיסק קשיח למחשב נייד

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים