דיסק קשיח למחשב נייד , החלפת דיסק קשיח למחשב נייד

החלפת דיסק קשיח למחשב נייד ( פנימי )

דיסק קשיח למחשב נייד , החלפת דיסק קשיח למחשב נייד

ריפר לאב מספקת שירות החלפת דיסק קשיח למחשבים ניידים, לכל שאלה או הצעת מחיר תוכלו לפנות אלינו בטלפון 03-5405555 ונשתדל לעזור, שירות איסוף והחזרה בכל הארץ.

דברים שאתה חייב לדעת לפני שאתה רוכש דיסק קשיח

כיום ישנן בשימוש שני סוגי טכנולוגיות עיקריות להפעלת דיסקים קשיחים. דיסקים בטכנולוגיית  SSD נחשבים לדיסקים קשיחים מהירים מאוד אך גם יקרים. מצד שני דיסקים קשיחים  בטכנולוגיית SATA שנחשבת לטכנולוגיה ישנה יותר והדיסקים הקשיחים בטכנולוגיית SATA אטיים יותר בצורה משמעותית, לקוחות רבים בעלי מחשבים ניידים המצוידים בדיסקים קשיחים בטכנולוגיית SATA מגיעים למעבדת מחשבים לשם שדרג את הדיסק הקשיח לדיסק קשיח SSD. ההשפעה הגדולה ביותר במהירות הביצועים ניכרת בעיקר אצל גרפיקאים, אדריכלים, גיימרים, מפתחי תוכנה ועוד, המשתמשים במשאבים גבוהים. בשימושים אלה  רואים את היתרון העצום שיש בדיסק קשיח בטכנולוגיית  SSD.

ישנם 2 גדלים עיקריים של דיסקים קשיחים, דיסק קשיח למחשב נייח בגוגל 3.5 אינצ` ודיסק קשיח למחשב נייד בגודל 2.5 אינצ`, בנוסף קיימות מספר חברות אשר מייצרות דיסקים קשיחים, החברות המובילות הן – WD (Western Digital) , SAMSUNG, Seagate ו- transcend .

הגדלים של הדיסקים הקשיחים נע בין GB500 ל – 2T, GB2000  כסטנדרט לדיסקים מסוג SATA

ו64GB ועד 1000GB,1T לדיסקים מסוג SSD.

האחריות על הדיסקים הקשיחים היא בין שנתיים לשלוש שנים תלוי בסוג ובחברה.

החלפת דיסק קשיח במחשב נייח

החלפת דיסק קשיח במחשב נייח נחשבת יחסית לפעולה פשוטה, יש צורך בפתיחת המארז ( 2/3 ברגים ) פירוק הדיסק קשיח 2 חוטים ( חשמל ונתונים ) ופירוק של 4 ברגים ( 2 בכל צד ), לאחר מכן נחבר את הדיסק קשיח החדש ונחזיר את הכל למקומו בסדר הפוך לזה שפירקנו.

החלפת דיסק קשיח במחשב נייד

החלפת דיסק קשיח במחשב נייד יכולה להתבצע במספר אפשרויות, ישנם מחשבים ניידים שיש בגב המחשב 2 ברגים אותם צריך לפתוח ולהחליף את הדיסק הקשיח, במחשבים אחרים הברגים נמצאים בצד במחשב ושוב 2 ברגים לפתוח ולהחליף את הדיסק קשיח, האפשרות השלישית היא בעיקר במחשבים הניידים שמיוצרים החל משנת 2012, על מנת להחליף את הדיסק קשיח יש צורך בפירוק של כל הפנל האחורי של המחשב, פעולה זו היא יחסית מורכבת ודורשת ידע טכני בתחום תיקון מחשבים ניידים.

המלצה: על הדיסק הקשיח שלכם מצויי כל החומר שיש במחשב, אל תחסכו על הדיסק הקשיח, לא פעם מגיע אלינו לקוח שהדיסק הקשיח שלנו נפגם ואז להוציא את המידע זה עלויות של מאות עד אלפי שקלים, תדאגו לגבות את החומר שלכם, כיום ניתן לרכוש דיסק קשיח חיצוני ולבצע גיבוי בקלות ואף ישנם שיטות של גיבוי המחשב בענן במחירים נוחים.

שאלות ותשובות

האם ניתן להחליף דיסק קשיח במקום?

כן, ניתן להחליף דיסק קשיח במקום לאחר בדיקה, הצעת מחיר ותיאום הגעה, החלפת דיסק קשיח יכולה לקחת בין שעה למספר שעות תלוי בסוג העבודה, לדוגמא בהעתקה זה לוקח יותר זמן, לכן לא תמיד האופציה של לחכות/במקום רלוונטית. אבל כמו תמיד אנחנו ממש משתדלים לעשות הכל כדי שהלקוחות שלנו יהיו סופר מרוצים.

האם אתם מספקים שירות של העתקת דיסק קשיח?

כשמחליפים דיסק קשיח במחשב נייד אנחנו מציעים אופציית שכפול (אם אפשרי טכנית), ובכך הלקוח מקבל מחשב עם אותם תוכנות וקבצים, באותו מבנה בדיוק שאליו הוא רגיל רק עם דיסק חדש, חשוב להדגיש שלא תמיד האפשרות הזאת פרקטית.

האם אתם מתקינים וינדוס?

כן, עם הרשיון של הלקוח שנמצא על צ`יפ בלוח האם. כיום מחשבים ניידים מגיעים עם רישוי וינדוס שמובנה פיזית על הלוח אם, במקרה כזה נתקין ללקוח וינדוס, אם אין ללקוח רשיון כזה לא נוכל לבצע התקנת וינדוס.

האם אתם מתקינים דיסק קשיח בגודל של 1TB ?

כן, אנחנו מתקינים דיסקים קשיחים בגודלים מ-128GB ועד 2TB ואף יותר בתיאום מראש.

האם אתם מחליפים דיסקים קשיח מ-SSD ל- m.2?

כן, אבל חשוב לדעת שצריך חיבור M.2 בלוח ולא לכל המחשבים הניידים יש חיבור כזה מובנה על הלוח, אתם מוזמנים להתקשר אלינו ואנחנו נבדוק עבורכם, ויחד עם זאת גם אם אין חיבור כזה בלוח ניתן להוסיף מתאם מ m.2 ל SSD. אבל זה לא ממומלץ כי במקרה כזה יהיה פחת (ירידה במהירות) של המתאם.

האם אפשר להגיע עם דיסק קשיח שנרכש במקום אחר ולבצע החלפה במעבדת התיקונים של ריפר לאב?

כן, אתם מוזמנים להגיע עם דיסק קשיח שרכשתם במקום אחר ולהתקין אותו אצלנו, כמובן בתיאום מראש, וכמובן שהאחריות על תיקנות המוצר, איכות המוצר, והתאמת המוצר למחשב שלכם היא באחריותכם.

לכל שאלה נוספת או הצעת מחיר תוכלו לפנות אלינו בטלפון 03-5405555 אנו כאן כדי לעזור


דיסק קשיח למחשב נייד , החלפת דיסק קשיח למחשב נייד

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים