הוספת זיכרון למחשב נייד

מעבדת ריפר לאב מציעה שירות החלפת זכרון לכל סוגי הניידים

הוספת זיכרון למחשב נייד

ריפר לאב מעבדת מחשבים בתל אביב מספקת שירותי החלפת זכרון למחשבים ניידים מכל הסוגים ומכל הדגמים.

המחשב לא עומד תחת הלחץ? אתם מפעילים גם את הדפדפן וגם את ה- Word והמחשב מאט קצב? כנראה שאתם חווים בעיה שנובעת מחוסר זיכרון במחשב. אין צורך להיות מתוסכלים, מעבדת Repair lab היא המקום בשבילכם.

ריפר לאב היא מעבדה לתיקון מחשבים ניידים, ומטפל במגוון רחב של דגמים וחברות שונות, המומחים אצלנו במעבדה יחליפו לכם את זכרון הראם במהירות ומקצועיות, או ירחיבו אותו אם המחשב הנייד מאפשר זאת.

לפרטים נוספים, בירורים או שאלות אפשר להתקשר למעבדה שלנו ב 03-540-5555 ונשמח לעמוד
לשירותכם.

רשום שיש לי הרבה מקום במחשב, איך הגיוני שנגמר לי הזכרון?

לא הרבה יודעים, אך למחשב יש שני סוגים שונים של זכרונות ראשיים, הזכרון הראשון שלו, נקרא ה-HDD או ה-SSD במחשבים חדשים יותר, ובזכרון זה אנו שומרים את כל הקבצים שלנו, התמונות, הסרטונים - הכל.

אך ישנו זכרון נוסף במחשב, הזכרון השני של המחשב הוא הזכרון הזמני, לדוגמא כאשר אתם כותבים מסמך חדש, או בונים מצגת חדשה והיא כרגע פתוחה על המסך, היא אינה שמורה בזכרון הקבוע שלכם (ה-HDD או ה-SSD), אלא היא שמורה בזכרון הזמני שלכם (ה-RAM), כאשר אתם שומרים את המסמך או המצגת, המחשב בעצם מעתיק את הקובץ מהזכרון הזמני לזכרון הקבוע, כך שגם אם תסגרו את המחשב תוכלו עדיין לגשת אל הקובץ.

לפרטים נוספים, בירורים או שאלות אפשר להתקשר למעבדה שלנו ב 03-540-5555 ונשמח לעמוד
לשירותכם.

אז איך נגמר הזכרון בעצם?

ככל שפתוחים יותר תוכנות או מסמכים או סרטים ברקע המחשב בו זמנית, כך מתמלא לאט לאט זכרון הראם שלנו, והמחשב יצטרך לשים חלק מהזכרון הזמני בזכרון הקבוע, וכיוון שהזכרון הקבוע איטי יותר מהזכרון הזמני, המחשב יאט את הקצב משמעותית ויקשה על התנהלות תקינה איתו.

טיפ קטן: לרוב Google Chrome משתמש בהמון זכרון זמני, במיוחד כאשר יש הרבה כרטיסיות פתוחות בו זמנית. אנו ממליצים לשים עין על מספר הכרטיסיות הפתוחות.

טיפ למתקדמים: אם תרצו לראות את זכרון הראם שלכם במחשב בפעולה בזמן אמת, תוכלו לפתוח את מנהל המשימות שלכם, לבחור ב"פרטים נוספים", ולראות איזה תוכנה במחשב שלכם "שואבת" לכם את כל הזכרון הזמני במחשב.

לפרטים נוספים, בירורים או שאלות אפשר להתקשר למעבדה שלנו ב 03-540-5555 ונשמח לעמוד
לשירותכם.

 

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים