החלפת כפתור הדלקה למחשב נייד

כפתור ההדלקה במחשב הנייד שלכם נלחץ ולא יוצא? או פשוט לא עובד יותר? נשמח לעמוד לשירותכם!

החלפת כפתור הדלקה למחשב נייד

ריפר לאב היא מעבדת מחשבים בתל אביב הפועלת עם משלוחים בפריסה ארצית המתקנת מחשבים ניידים גם ברמת הרכיב! דבר המאפשר חסכון משמעותי בתהליך התיקון, עם שירות מקצועי ואמין התקשרו 03-540-5555 לפרטים נוספים

לחצתי על הכפתור הדלקה להדליק את המחשב והוא לא יוצא, מה עושים?

בוקר בהיר אחד ניסיתם לפתוח את הלפטופ והוא פשוט לא עולה? בדרך כלל נדלק לכם איזה אור קטן בקצה ועכשיו גם זה לא קורה? או שלחצתם על הכפתור הדלקה והוא נתקע בפנים ולא חוזר החוצה? יכול להיות שכפתור ההדלקה שלכם צריך החלפה.

כפתור ההדלקה של המחשב שלכם, כמו כל דבר אחר בעולם גם חשוף לדבר שנקרא "עייפות החומר", וכמו כל מנגנון בעל תנועה - קיים לו בלאי בשימוש לאורך זמן.

מלבד מקרים של שבר או סדק, לרוב הבלאי של כפתור ההדלקה שלכם לא קורה ביום אחד - אלא הוא תוצאה של שימוש חוזר יומיומי. לצערנו במצבים כאלה אין באמת לאן לברוח, את המחשב צריך לכבות ולהדליק והשימוש החוזר ייצור בלאי בסופו של דבר.

החלפת כפתור הפעלה למחשב הנייד עושים בריפר לאב מעבדת מחשבים עם מעל 20 שנה ניסיון! התקשרו 03-540-5555 לפרטים נוספים.

איך עובד כפתור ההדלקה במחשב הנייד שלי?

כיום, נוכל למצוא כפתורי הדלקה למחשב המתפקדים גם כקורא טביעות אצבע על מנת להגן על המחשב מאנשים לא רצויים בדומה לסמארטפונים היום, כמו למשל במחשב dell xps 15 759 או במקבוק החדש, כפתור זה רגיש ויקר אף יותר מפאת חיישן טביעות האצבע הנמצא על גביו.

כיוון שמחשבים ניידים מגיעים עם כפתורים מעוצבים משלהם, מציאת החלפה לכפתור הדלקה למחשב והתקנה שלו במחשב יכולה לעלות כ550 שקלים, במקרים בהם מדובר בכפתור עם טביעת אצבע לעיתים המחיר יקר אף יותר.

את ה"עייפות" של כפתור ההפעלה אפשר להרגיש מבעוד מועד, ומכיוון שחיים של מחשב נייד כיום יכולים להיות ארוכים, אנו ממליצים להחליף או לתקן את כפתור ההדלקה בטרם הוא מגיע למצב לא שמיש, ולא להפך.

הסיבה לכך היא שאם מחשב נייד יכול לחיות 7-8 שנים, ובשנה השנייה או השלישית הוא מתחיל לקרטע, אם לא תחליפו אותו באותה השנה - שנה שנתיים אחרי הוא יכול להפסיק לעבוד לאלתר, ואז לא תוכלו לגשת לקבצים שלכם ותיקון מחשב כבר יהיה נדרש בשביל גיבוי גם אם תרצו לשדרג לדגם חדיש יותר.

החלפת כפתור ההפעלה של המחשב עושים בריפר לאב מעבדת מחשבים בתל אביב עם משלוחים בפריסה ארצית ואנו נטפל לכם בבעיה בלי בעיות! חייגו 03-540-5555 לפרטים נוספים

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים