החלפת מסך מחשב נייד לנובו - כולל שירותי איסוף והחזרה

אנו מחליפים מסכים לכל דגמי המחשבים הניידים של לנובו

החלפת מסך מחשב נייד לנובו - כולל שירותי איסוף והחזרה

ריפר לאב מעבדה לתיקון מחשבים ניידים ונייחים של חברת נובו

בשנים האחרונות ניתן לראות עליה במכירות של מחשבים מחברת לנובו, ועל פי נתונים שפורסמו ברשת, לנובו הינו המותג שמוכר הכי הרבה מחשבים לשנת 2019, היא עקפה את חברת DELL וחברת HP, וממוקמת כיום במקום הראשון במכירת מחשבים במדינת ישראל.

להחלפת מסכים למחשבים ניידים של lenovo, התקשרו אלינו 03-540-5555, מסרו לנו את ה-S/N שמופיע בגב המחשב וקבלו הצעת מחיר להחלפת מסך מחשב לנובו בטלפון.

לא מסתדרים? התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

מה אנחנו חושבים על מחשבי לנובו, דעה אישית (קחו את הדברים כדעה אישית שלנו בלבד)

כפי שציינו בהתחלה, לנובו הינו מותג המחשבים הנמכר ביותר בישראל לשנת 2019, יחד עם זאת יש הבדל ניכר בין איכות המחשבים העסקיים למחשבים הביתיים.

המחשבים הביתיים של לנובו הם ברמה נמוכה יחסית לעומת המתחרים, מחשבים ניידים של חברת DELL או HP, בעיקר מבחינת חומרה / ביצועים.

לעומת זאת המחשבים הניידים העסקיים של לנובו ברמה גבוהה יותר מהמתחרים, ולדעתנו שמה הם מנצחים בגדול.

בכל מקרה חשוב לנו לציין מחשבי נייד Lenovo הם מחשבים ברמה גבוהה.

מחשבים ניידים Lenovo YOGA (דווקא ביתי)

אחת הפריצות הגדולות בשוק המחשבים הניידים והסיבה המשמעותית לעלייה במכירות של המחשבים הניידים של לנובו הם המחשבים הניידים Lenovo YOGA.

לנובו יוגה נחשבים למחשבים ניידים ביתיים פרימיום. מחשבים אלו חזקים יותר מהמחשבים הביתיים הרגילים הסטנדרטים של לנובו, ובעלי מסך טאצ` ומתהפך כלומר המחשב הופך לטאבלט.

ההבדל הגדול שהופך את לנובו יוגה לפרימיום הוא מבחינת החומרה. הלנובו יוגה מגיע עם זיכרון גדול יותר, כרטיסי SSD טובים יותר, שעות פעילות רבות יותר ללא הטענה ועוד.

מה שמיוחד במסכים של לנובו יוגה, זה שהם מסכי טאצ`, למידע נוסף על "החלפת מסך מגע למחשב נייד" לחצו כאן.

תיקון והחלפת מסך למחשבי לנובו

כפי שציינו כבר בהתחלה אנו מספקים שירות תיקונים גם למחשבים ניידים ונייחים של Lenovo.

החלפת מסך למחשב נייד לנובו מתבצעת אצלנו ע"י טכנאי מחשבים מקצועי ומוסמך. אתם מספקים לנו את ה - S/N שמופיע בגב המחשב באמצעות תמונה בווצאפ או בטלפון 03-540-5555 ואנחנו מוצאים לכם בדיוק את המסך המתאים למחשב נייד שלכם ושולחים לכם הצעת מחיר בטלפון.

שירות איסוף והחזרה

ריפר לאב מספקת שירות איסוף והחזרה בפריסה ארצית, אנו נבוא לאסוף את המחשב הנייד שלכם מכל מקום, ניקח אותו למעבדה, נחליף את המסך ונחזיר אותו אליכם לעבודה או לבית.

שירות אקספרס

שירות אקספרס הינו שירות בתיאום מראש בלבד (הגעה למעבדה י.ל. פרץ 31 תל-אביב) ובו אנו נחליף לכם את המסך בתוך 20-30 דקות.

אחריות

אנו נותנים אחריות של ריפר לאב ל - 3 חודשים על החלפת מסך ללנובו.

צוות ריפר לאב מספק לכם שירות החלפת מסך ותיקונים כולל לכל סוגי המחשבים הניידים והנייחים של לנובו. לכל שאלה וקבלת הצעת מחיר התקשרו אלינו 03-540-5555 ונשמח לעמוד לשירותכם.

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים