החלפת מסך מחשב נייד לנובו - כולל שירותי איסוף והחזרה

אנו מחליפים מסכים לכל דגמי המחשבים הניידים של לנובו

החלפת מסך מחשב נייד לנובו - כולל שירותי איסוף והחזרה

ריפר לאב מעבדה לתיקון מחשבים ניידים ונייחים של חברת נובו

בשנים האחרונות ניתן לראות עליה במכירות של מחשבים מחברת לנובו, ועל פי נתונים שפורסמו ברשת, לנובו הינו המותג שמוכר הכי הרבה מחשבים לשנת 2019, היא עקפה את חברת DELL וחברת HP, וממוקמת כיום במקום הראשון במכירת מחשבים במדינת ישראל.

להחלפת מסכים למחשבים ניידים של lenovo, התקשרו אלינו 03-540-5555, מסרו לנו את ה-S/N שמופיע בגב המחשב וקבלו הצעת מחיר להחלפת מסך מחשב לנובו בטלפון.

לא מסתדרים? התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

מה אנחנו חושבים על מחשבי לנובו, דעה אישית (קחו את הדברים כדעה אישית שלנו בלבד)

כפי שציינו בהתחלה, לנובו הינו מותג המחשבים הנמכר ביותר בישראל לשנת 2019, יחד עם זאת יש הבדל ניכר בין איכות המחשבים העסקיים למחשבים הביתיים.

המחשבים הביתיים של לנובו הם ברמה נמוכה יחסית לעומת המתחרים, מחשבים ניידים של חברת DELL או HP, בעיקר מבחינת חומרה / ביצועים.

לעומת זאת המחשבים הניידים העסקיים של לנובו ברמה גבוהה יותר מהמתחרים, ולדעתנו שמה הם מנצחים בגדול.

בכל מקרה חשוב לנו לציין מחשבי נייד Lenovo הם מחשבים ברמה גבוהה.

מחשבים ניידים Lenovo YOGA (דווקא ביתי)

אחת הפריצות הגדולות בשוק המחשבים הניידים והסיבה המשמעותית לעלייה במכירות של המחשבים הניידים של לנובו הם המחשבים הניידים Lenovo YOGA.

לנובו יוגה נחשבים למחשבים ניידים ביתיים פרימיום. מחשבים אלו חזקים יותר מהמחשבים הביתיים הרגילים הסטנדרטים של לנובו, ובעלי מסך טאצ` ומתהפך כלומר המחשב הופך לטאבלט.

ההבדל הגדול שהופך את לנובו יוגה לפרימיום הוא מבחינת החומרה. הלנובו יוגה מגיע עם זיכרון גדול יותר, כרטיסי SSD טובים יותר, שעות פעילות רבות יותר ללא הטענה ועוד.

מה שמיוחד במסכים של לנובו יוגה, זה שהם מסכי טאצ`, למידע נוסף על "החלפת מסך מגע למחשב נייד" לחצו כאן.

תיקון והחלפת מסך למחשבי לנובו

כפי שציינו כבר בהתחלה אנו מספקים שירות תיקונים גם למחשבים ניידים ונייחים של Lenovo.

החלפת מסך למחשב נייד לנובו מתבצעת אצלנו ע"י טכנאי מחשבים מקצועי ומוסמך. אתם מספקים לנו את ה - S/N שמופיע בגב המחשב באמצעות תמונה בווצאפ או בטלפון 03-540-5555 ואנחנו מוצאים לכם בדיוק את המסך המתאים למחשב נייד שלכם ושולחים לכם הצעת מחיר בטלפון.

שירות איסוף והחזרה

ריפר לאב מספקת שירות איסוף והחזרה בפריסה ארצית, אנו נבוא לאסוף את המחשב הנייד שלכם מכל מקום, ניקח אותו למעבדה, נחליף את המסך ונחזיר אותו אליכם לעבודה או לבית.

שירות אקספרס

שירות אקספרס הינו שירות בתיאום מראש בלבד (הגעה למעבדה י.ל. פרץ 31 תל-אביב) ובו אנו נחליף לכם את המסך בתוך 60 דקות.

אחריות

אנו נותנים אחריות של ריפר לאב ל - 3 חודשים על החלפת מסך ללנובו.

שאלות ותשובות

האם אתם מחליפים מסכי 12.5 אינטש למחשבי לנובו?

כמובן אנחנו מחליפים את כל סוגי המסכים למחשב ניידים לנובו, 12.5, 13.1,13.3,13.9,14,15.6 ועוד. בתאום מראש בלבד.

האם אתם מחליפים מסכי טאצ` למחשבים ניידים YOGA?

כמובן, מסך טאצ` הוא מסך שונה ממסך רגיל, הוא יקר יותר והחלפה שלו עדינה יותר אך כמובן שאנחנו עושים גם את העבודה הזאת, אם אפשרי נציג ללקוח להחליף למסך רגיל או להישאר עם המסך טאצ`.

האם אתם מחליפים מסכים במקום?

כן אבל, בתיאום מראש מלבד, אתם יותר ממוזמנים ליצור איתנו קשר, לשלוח לנו את דגם המחשב שלכם בווטטסאפ (בד"כ מדבקה בתחתית במחשב) אנחנו נוודא שיש לנו את המסך במלאי, נשלח לכם הצעת מחיר ואתם מזומנים להגיע להחליף את המסך במקום.

כמה זמן לוקח החלפת מסך במקום?

אז אם תיאמתם מראש ויש לכם הזמנה להגיע ולהחליף מסך, זמן המתנה הוא כשעה, בזמן הזה אנחנו נציע לכם קפה ומאפה להנעים את זמנכם.

האם אפשר להגיע אליכם עם מסך שלנו ולקבל שירות החלפה בלבד?

כן, בעולם שאנשים רבים מזמינים מאתרים בחו"ל מוצרים אנחנו מספקים גם השירות החלפת מסך בלבד (ללא רכישת המסך אצלנו), רק קחו בחשבון שהאחריות על תקינות המוצר והאחריות על התאמת המוצר היא עליכם. ובנוסף, חשוב להבין שמסך הוא מוצר עדין מאוד, כל פגיעה עלולה לגרום לו לשבר. לכן במקרה של מסך אנחנו ממש לא ממליצים לרכוש מסך בצורה עצמאית ולהגיע להתקנה בלבד, אך מי שיתעקש בהחלט נספק לו גם את השירות הזה.

האם אתם מתקנים מסכים?

אנחנו לא מתקנים מסכים למחשב נייד לנובו, אנחנו מחליפים מסכים, מסך נשבר לא ניתן לתקן, יחד עם זאת אם מדובר בתקלה של כבל רופף, בהחלט "נתקן" - נחזק את הכבל או נחליף אותו ולא נחליף את כל המסך.

צוות ריפר לאב מספק לכם שירות החלפת מסך ותיקונים כולל לכל סוגי המחשבים הניידים והנייחים של לנובו. לכל שאלה וקבלת הצעת מחיר התקשרו אלינו 03-540-5555 ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים