החלפת מקלדת למחשב נייד

החלפת מקלדת למחשב נייד - ריפר לאב, מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים ניידים, עשרות דגמים של מקלדות למחשב נייד מחכים לכם, ניתן לתאם שירות תיקון, ככה שאתם באים מתקנים והולכים.

החלפת מקלדת למחשב נייד

תיקון מקלדת למחשב נייד אורך כ-20-30 דקות תלוי בסוג המחשב, על כן תיקון מקלדת למחשב נייד הוא אחד השירותים שניתן לספק בשירות אקספרס. זאת אומרת שאתם מתקשרים אלינו עם דגם המחשב שלכם, אנחנו בודקים זמינות של המקדלת (ויש לנו עשרות מקלדות בזמינות מיידית), וקובעים יום ושעה לתיקון. אתם מגיעים במועד שקבענו, שותים קפה על חשבונינו ולפני שסיימתם את הקפה המחשב שלכם יהיה מוכן. השירות לא ינתן בהגעה ספונטנית למעבדה אלא בתיאום מראש בלבד.

התקשרו אלינו ונשמח לתת לכם הצעה בטלפון ובמקרה הצורך גם לבוא לאסוף את המחשב - ריפר לאב - 03-540-5555 - מתקנים מחשבים מכל הלב

גרים רחוק או מכל סיבה אחרת לא מעוניינים להגיע למעבדה?

אנחנו גם מספקים שירות איסוף והחזרה של המחשב מהבית או המשרד, מתקנים ומחזירים.

נפל לך הכפתור והחזרת אותו?

יש הרבה לקוחות שמגיעים אלינו אחרי שנפל להם כפתור. זה אף פעם לא פתרון להחזיר חזרה את הכפתורים. כפתור שנפל תמיד יעשה בעיות.

אז איך מחליפים מקלדת למחשב נייד?

החלפת מקלדת למחשב נייד הינה פעולה פשוטה יחסית, לעיתים מדובר במספר ברגים שפותחים והמקלדת נשלפת, ולעיתים יש צורך לפרק את כל הפנל הקדמי לצורך החלפת המקלדת, בכל מקרה לא להשתמש בכוח. אם המקלדת לא יוצאת סימן שאתם לא עובדים נכון.

שימו לב שבחלק מהדגמים יש גם קליפסים במסגרת המקלדת וצריך לשחרר אותם.

לאחר שהסרנו את המקלדת יש לשים לב שמתחת יש כבל עם קונקטור רחב ללוח. בחלק שמחובר ללוח בצידי הכבל יש קונקטורים שנועלים את הכבל שלא ישתחרר. לחיצה קטנה לצד והקונקטור משתחרר. חברה בזהירות.

מחברים את הכבל של המקלדת החדשה, סוגרים את המקלדת חזרה וסיימנו.

הערה חשובה מאוד

לא פעם ולא פעמיים מגיעים אלינו אנשים עם פלסטיקים שבורים של המחשב כתוצאה מניסיון לבצע תיקון כזה או אחר לבד. כתוצאה מכך, הם נשארים עם פלסטיקים שבורים או משלמים הרבה יותר בשביל להחליף את הפלסטיק. תיקון שכולל החלפת מקלדת הוא תיקון זול וכדאי, לעומת הזמן היקר שתשקיעו, ולבסוף תסבו אף נזק גדול יותר למחשב.

התקשרו אלינו ונשמח לתת לכם הצעת מחיר בטלפון ובמקרה הצורך גם לבוא לאסוף את המחשב - ריפר לאב - 03-540-5555 - תיקון מחשבים ניידים מכל הלב.


החלפת מקלדת למחשב נייד

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים