החלפת מקלדת במחשב נייד, למקלדת סטנדרטית כולל העבודה והמקלדת החל מ-450 שח. שירות איסוף והחזרה בכל הארץ (בתוספת משלוח).

במעבדה לתיקון מחשבים ניידים - ריפר לאב תקבלו שירות מקצועי, אמין ומהיר לתיקון מחשבים ניידים של כל היצרניות המובילות. אנו מספקים לכם שירות איסוף והחזרה במחיר מסובסד.

החלפת מקלדת במחשב נייד, למקלדת סטנדרטית כולל העבודה והמקלדת החל מ-450 שח. שירות איסוף והחזרה בכל הארץ (בתוספת משלוח).

התקלקלה לכם המקלדת במחשב הנייד...? לבירור פרטים ייעוץ והזמנת החלפת מקלדת סטנדרטית למחשב נייד התקשרו אלינו 03-540-5555 או השאירו פרטים בצור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

החלפת מקלדת למחשב נייד, כמה זה עולה? איך היא מתקלקלת? האם לקנות מקלדת בארץ או להזמין מחו"ל? ומי יתקין לי אותה?

קיימים המון מצבים שבהם כדאי לנו להחליף מקלדת, לדוגמא: מקשים מסוימים שהפסיקו לעבוד, קצר שנוצר מנוזלים שנשפכו על המחשב ועוד.

תקלה אופיינית נוספת הקשורה למקלדות מחשב נייד.

התנתקות של כבל מקלדת מלוח האם, לעיתים הניתוק נוצר בגלל שמלכתחילה חיברו אותו רופף (יתכן שבתיקון אחר), או בגלל שבר של התופסן. בכל מקרה במקרה כזה יש לחבר חזרה את הכבל ואם התופסן שבור צריך לבדוק אם ניתן להחליף רק את הכבל. במקרה זה (דרך אגב) המקלדת לא תגיב בכלל.

החלפת מקלדת למקלדת סטנדרטית כולל העבודה והמקלדת 400 שח

איך מגיעים למצבים אלו

איכות מקלדת נקבע לפי מספר פרמטרים, ארגונומיות, עיצוב (כמובן איך לא), לחיצה, וכושר לחיצות מקסימלי של המקלדת. ככל שאנחנו משתמשים יותר במקלדת נוצר בלאי טבעי. וכמובן יש הרבה מאוד סיבות לנזק לא טבעי, נפילה של המחשב, דברים שנופלים על המקלדת, שימוש לא נכון במקלדת, ילדים שרק רצו לראות מה יש מתחת 😂😂😂… ועוד.

אז הלכה המקלדת במחשב הנייד והחלטנו לתקן אותה אז כמה זה יעלה לנו?

המחיר להחלפת מקלדת למקלדת סטנדרטית כולל העבודה והמקלדת 450 ₪ כולל מע"מ (ניתן לקבל שירותי איסוף והחזרה מבית הלקוח).

מקלדות לא סטנדרטיות - יש לקבל הצעת מחיר, ניתן לקבל את ההצעה מחיר בטלפון או בוואטסאפ, העבודה עצמה עולה 200-250 ₪.

מחיר המקלדת תלוי בסוג המחשב שלכם, המחירים נעים בין 250-550₪ בדרך כלל, בניגוד למחשבים נייחים שאתם יכולים לבחור בין מקלדת שעולה 50 ₪ למקלדת שעולה 500 ₪ במקרה של מחשב נייד, האפשרויות פחות מגוונות ויש לבחור מקלדת שתתאים למחשב כמובן.

אי אפשר לשים מקלדת של Dell במחשב של Lenovo

אם יש לכם מחשב נייד Dell, אתם צריך לוודא שאתם קונים מקלדת של אותו מותג ואותו הדגם. לכל מחשב יש דגם, בד"כ במדבקה בגב המחשב, אם היא לא קיימת, (בד"כ) ניתן להיכנס לאתר של היצרן ולבצע זיהוי אונליין של המוצר, הפעולה כבר תספק לנו חזרה את דגם המחשב, בעזרת הדגם נוכל לחפש מקלדת מתאימה.

האם להזמין מקלדת מחו"ל?

כבר ידוע שהפכנו לצרכני אינטרנט עצומים אבל יש דברים שלפעמים החיסכון לא באמת חוסך יותר מידי...אם תכנסו לדוגמא לעלי אקספרס תמצאו מקלדות למחשבים ניידים סביבות 25 ₪ מחיר מפתה מאוד! אבל צריך לשים לב לכמה דברים חשובים! הבעיה הראשונה היא באיכות של המוצר שלא משתווה למקלדת מקורית שתקנו בארץ שלרוב גם מגיעה עם אחריות.

בעיה שניה צריך לשים לב שהמקלדת באמת מתאימה, אם יש מקש לא במקום, או חיבור לא נכון אז אין לכם מה לעשות עם המקלדת הזאת, חוץ מלנסות למכור אותה באתרים של יד שנייה במחיר מצחיק כמו שקניתם, או לזרוק אותה לפח…

אז אם אתם רוצים להיות עם ראש שקט, ולא לקחת סיכונים מיותרים, הפתרון הכי טוב בשבילכם הוא לבוא למעבדת מחשבים מקצועית ולקבל מקלדת שמותאמת בדיוק למחשב שלכם, עם אחריות יצרן, ואולי תשלמו קצת יותר, אבל לפחות תקבלו שירות מבעל מקצוע מוסמך שיסדר לכם את המקלדת על המקום תוך כמה דקות בודדות. ויספק לכם פתרון מקצועי ואיכותי.

תיקון כפתור במקלדת מחשב נייד

שימו לב, תיקון כפתור בודד במחשב נייד אינה אופציה סבירה לתיקון.

ברגע שנופל, יוצא או נשלף כפתור פעם אחת, הפלסטיקים הזעירים שמחזיקים אותו במקום ככל הנראה התעוותו או אפילו נשברו, ולכן הבעיה כמעט ולא תיפתר עד שלא תוחלף המקלדת במלואה.

בנוסף, קיים גם הנושא של מציאת כפתור תואם, גם תואם למקלדת שלכם מהדגם הספציפי שלכם, וגם לאות הספציפית שנפלה. זוהי אינה משימה פשוטה.

אך גם אם לבסוף כן תמצאו כפתור תואם, מירב הסיכויים שעתידו ליפול שוב, ובכל מקרה תצטרכו להחליף את המקלדת.

אז המלצת המערכת - תחליפו את כל המקלדת. זה לא יקר מדיי וזה יחסוך לכם התעסקות חוזרת ונשנית עם הכפתור, והרבה הרבה עצבים.

התקלקלה לכם המקלדת במחשב הנייד...? לבירור פרטים ייעוץ והזמנת החלפת מקלדת סטנדרטית למחשב נייד
התקשרו אלינו 03-540-5555 או השאירו פרטים בצור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

 החלפת מקלדת למקלדת סטנדרטית כולל העבודה והמקלדת 400 שח

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים