החלפת סוללה למחשב נייד אסוס

החלפת סוללה למחשב נייד אסוס

קניתם מחשב נייד אסוס והסוללה "התעייפה"? כשמנסים להטעין הנורה מהבהבת לכם בצבע כתום? אל דאגה ריפר לאב מבצעת החלפת סוללה למחשב נייד אסוס במקצועיות ובמהירות!

תקלות בטעינה של המחשב הנייד קורות הרבה, ולפעמים מדובר בתקלה במטען או בחיבור של הסוללה בלוח האם, אך לרוב התקלה הנפוצה ביותר היא סוללה שחוקה, שפשוט צריכה החלפה.

זה לא בהכרח אומר שאתם עשיתם משהו לא נכון, או שמפאת ההתנהלות שלכם נגרמה שחיקה לסוללה בטרם עת. שחיקה של סוללות למחשב נייד, כמו כל שחיקה של כל סוללה רב פעמית אחרת - היא טבעית.

כל סוללה היא בעלת אורך חיים מסוים, שתלוי בכמה פעמים "פורקים" את הסוללה, כלומר - משתמשים בחשמל שלה, שחיקה של הסוללה היא דבר טבעי לחלוטין ולרוב החלפת סוללה היא שירות שנדרש כל כמה שנים.

מעבדת מחשבים ריפר לאב מבצעת החלפת סוללה למחשב נייד אסוס בלי בלאגנים ועם משלוחים בפריסה ארצית, חייגו 03-540-5555 לפרטים נוספים.

 

אז האם יש דרך למנוע החלפה לסוללה?

לא בדיוק, שימוש תדיר בסוללה שוחק אותה באופן טבעי, והחלפה של הסוללה כל כמה שנים תדרש בין אם תרצו בכך או לא.

עם זאת יש מספר דברים שאנו עושים המשפיעים על הקצב בו הסוללה נשחקת לטובה או לרעה, ביניהם הדוגמא הכי קלאסית שרוב האנשים עושים היא חיבור קבוע של המחשב הנייד לחשמל.

הרבה חושבים שאם המחשב מחובר לחשמל כל הזמן והסוללה נמצאת קבוע על 100 אחוז, היא לא נשחקת ואין "פריקות" של הסוללה, אך ההפך הוא הנכון, מה שבעצם קורה הוא שיש פריקה קבועה ותכופה של הסוללה, באופן בו המחשב טוען את הסוללה עד 100, מחכה שהסוללה תרד ל90, ואז שוב טוען את הסוללה עד 100.

לרוב גם אי אפשר לדעת שהתהליך קורה כיוון שהמחשב רק מציג הודעה של "סוללה טעונה במלואה" ללא אחוזי סוללה בכלל או ללא שינוי בהם.

דברים נוספים שיכולים להשפיע על חיי הסוללה הם תנאי האחסון של המחשב (ספציפית גם טמפרטורה או חשיפה לשמש), אופן השימוש וטמפרטורת המחשב בזמן השימוש, מהירות פריקה מהסוללה ועוד.

אז מה כן אפשר לעשות?

שימוש תקין בסוללה הוא שימוש מחזורי, לרוקן עד הסוף, ולהטעין עד הסוף. כלומר, תעשו שימוש במחשב עד שנגמרת הסוללה, ואז תבצעו הטענה מלאה, וחוזר חלילה.
אגב, לפעמים מחזור סוללה אחד תקין יכול לתקן הרבה בעיות בסוללה של המחשב הנייד שלכם, מוזמנים לנסות.

עם זאת, כמו שגם אנחנו צריכים 7-8 שעות שינה ולעיתים החיים לא מאפשרים להתנהל בצורה הזאת - גם עם המחשב לא תמיד אפשר להתנהל בצורה הכי נאותה ונכונה כיוון שהחיים לא תמיד מאפשרים זאת! צריך להשתדל להתמיד אך להבין שלא תמיד אפשר, ובסופו של יום המחשב הנייד שלכם הוא כלי והמטרה שלו הוא לשרת אתכם ולא להפך.

אז גם אם השתמשתם במחשב כראוי ונשחקה לכם הסוללה, פנו לריפר לאב בטלפון 03-540-5555 ואנו נבצע החלפת סוללה למחשב נייד אסוס שלכם במהירות ומקצועיות!

 

אולי יעניין אתכם גם:

 

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים