החלפת סוללה למחשב נייד

ריפר לאב מעבדת מחשבים בתל אביב מספקת שירותי החלפת סוללה למחשבים ניידים מכל הסוגים ומכל הדגמים.

החלפת סוללה למחשב נייד

הסוללה כבר אינה מחזיקה מעמד? מתרוקנת מהר מדי? הגעתם לדף הנכון. ריפר לאב מעבדה לתיקון מחשבים ניידים מבצעת החלפת סוללה למחשב נייד לכל המותגים המובילים ולכל הדגמים. להזמנת שירות החלפת סוללה למחשב נייד עם אפשרות לשירות של איסוף והחזרה, התקשרו 03-540-5555, ונשמח לעמוד לשירותכם.

לכל סוג ודגם סוללה יש מחזור חיים משלו. זמן פריקת הסוללה הוא תלוי מספר פרמטרים של סוג החומר ממנו עשויה הסוללה, מספר התאים שהיא מכילה ועוד. חיי הסוללה נקבעים בעיקר (אך לא רק) על פי אופן השימוש במחשב.

סוללה של מחשב נייד של גיימר תהיה בעלת תוחלת חיים קצרה יותר, מסוללה של מחשב נייד של סופר שרוב עבודות היא כתיבת ספרים על המחשב. ככל שהמחשב מתאמץ יותר ודורש אנרגיה רבה יותר כך השימוש במחזור הטעינות של הסוללה גדל. עובדה המביאה לידי תוחלת חיים קצרה יותר של הסוללה, ולידי החלפת סוללה למחשב נייד.

מספר התאים של סוללה של מחשב נייד מגיעה עם מספר תאים הנע בין 3-12 תאים, כאשר הסטנדרט הוא 6 תאים. סוללה בסדר גודל כזה מחזיקה בממוצע כשעתיים וחצי של עבודה (ללא התחייבות תלוי בסוג העבודה), ונחלשת ככל שהסוללה מתיישנת. חיי סוללה נמדדים לפי חצי שעת עבודה עבור כל תא כאשר הסוללה חדשה והשימוש ממוצע.

אך אופן השימוש במחשב הנייד אינו הגורם היחיד המשפיע על תוחלת החיים של הסוללה. מחשבים ניידים מיניאטוריים, למשל של 10 אינטש, יצרכו פחות אנרגיה ממחשבים ניידים גדולים יותר של 15 ו-17 אינטש. כמו-כן, תנאי האחסון, גם להם השפעה מסוימת על חיי הסוללה.

טיפ: על מנת לשמור ולהאריך את חיי הסוללה מומלץ לא לחבר את המחשב קבוע לחשמל כאשר אין שימוש במחשב.

למרות האמור לעיל, כמה שנשמור על הסוללה ונעבוד על פי הכללים, בסופו של דבר הסוללה מגיעה לקיצה, ולא ניתן למנוע את הצורך בהחלפת סוללה למחשב נייד.

ריפר לאב מעבדת מחשבים בתל אביב, הינה בעלת מלאי גדול של סוללות למחשב נייד מכל בדגמים ומכל הסוגים. אנו מחזיקים מלאי גדול, בכדי שאתם תוכלו לחזור לעבודה כהרף עין, ללא צורך בהמתנה להזמנת דגם הסוללה הספציפי שלכם. ריפר לאב תשמח לספק לכם שירות החלפת סוללה למחשב נייד.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותכם:

לפרטים נוספים אודותינו, ו/או להזמנת שירות החלפת סוללה למחשב נייד התקשרו 03-540-5555, ונשמח לעמוד לשירותכם. במקום קיים שירות איסוף והחזרה.


החלפת סוללה למחשב נייד

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים