החלפת שקע Type C למחשב נייד

יש לכם הודעה שגיאה כשאתם מנסים להטעין את המחשב? יש לכלוך או קורוזיה בחיבור הטענה שלכם? החיבור Type C שלכם אולי נשחק והגיע הזמן להחליפו. מעבדת מחשבים ריפר לאב מחליפה חיבורי Type C במהירות ומקצועיות. התקשרו 03-540-5555 לפרטים נוספים.

החלפת שקע Type C למחשב נייד

בשנים האחרונות, החלה מגמה בה מחשבים ניידים מחליפים את שקע הטעינה הקלאסי שלהם בשקע טעינה אוניברסלי של USB Type C, מגמה זו היא כמובן לטובה.

לאורך שנים רבות כאשר המטען של המחשב הנייד היה מפסיק לעבוד, או נדרש בהחלפה - היה צריך לחפש את הכבל המיוחד הספציפי המתאים למחשב הנייד שלכם, לכל חברה היה חיבור שונה, עם שנאי משלה, דבר שהקשה מאוד על תהליך החלפת המטען כשזה נדרש.

ריפר לאב מעבדת מחשבים בתל אביב מתקנת ומחליפה חיבורי Type C בלפטופים עם משלוחים בפריסה ארצית, התקשרו ל 03-540-5555 לפרטים נוספים!

 אך היום, בעזרת חברות גדולות כמו אפל שהיו בין החברות הראשונות להחליף את החיבור טעינה הקיים שלהם בחיבור של USB Type C וכך הם התחילו בשוק המחשבים הניידים "גל" בו המון חברות מנסות לחקות ולהתחקות אחרי הצעד של אפל ולהחליף גם הם את כבל הטעינה שלהם בחיבור הנ"ל.

אפל אף הגדילה לעשות ויחד עם זאת, החליפה את כל החיבורים במחשבים שלה - באותו חיבור Type C, כך בלפטופים החדשים שלה יש 2 חיבורי USB Type C ותו לא, כדי לחבר דברים נוספים, כמו מסכים חיצוניים, דיסק און קי עם חיבור USB מלא רגיל או כרטיסי זכרון, צריך תחנת עגינה ייעודית.

למרות שחיבור ה USB Type C הוא לרוב דיי עמיד, גם השקע וגם התקע לאורך שימושים רבים, נפילות, הכנסות, הוצאות ושחיקה טבעית, יכול להשחק, להפגם או אף להשבר, במיוחד כאשר בתוך חיבור ה Type C קיים המחבר הדו כיווני, ש"מרחף" במרכז החיבור - מאוד פרקטי לחיבור דו כיווני, וגם מאוד מעצבן כשהוא נשבר.

ריפר לאב מעבדת מחשבים בתל אביב מתקנת ומחליפה חיבורי Type C בלפטופים עם משלוחים בפריסה ארצית, התקשרו ל 03-540-5555 לפרטים נוספים!

מה הוא בכלל חיבור USB Type C?

סוג החיבור USB הוא חיבור שנמצא איתנו עוד מ1997 וקיבל תאוצה לאורך השנים, סוג החיבור הומצא עקב הצורך לאחד את החיבוריות למחשב תחת תקן אחד, בעבר היו מספר תקנים והותיקים מבינינו אולי יזכרו חיבורי COM או LPT, או תקופה בה היה חיבור ייעודי למקלדת וחיבור ייעודי לעכבר, בצבעים שונים - דבר זה ייצר בלבול רב והיה נדרש בתיקון.

מי מאיתנו לא ניסה לחבר מקלדת USB למחשב, רק כדי לגלות שהוא מנסה לחבר את החיבור הפוך, להפוך אותו, רק בשביל לגלות שבפעם הראשונה הוא צדק מלכתחילה?

סוג החיבור USB מסוג C הוא חידוש מודרני של חיבור הUSB הותיק המאפשר חיבור משני צדדים, עם יכולת מוגברת מבחינת מהירות העברת חשמל ומהירות העברת מידע, עקב זאת במהרה USB מסוג C הופך לחיבור הפופולרי והרצוי ביותר בכל המחשבים והסמארטפונים בשוק.

אנו מאמינים כי במרוצת השנים הקרובות - חיבור USB מסוג C יהיה החיבור הפופולרי ביותר בעולם, עם נגיעה בסמארטפונים, עכברים, מקלדות, מחשבים ניידים, אוזניות ועוד. כבר היום ניתן לראות את השינוי הזה קורה.

טיפ למתקדמים: אם החיבור שלהם במחשב מקרטע או לא עובד, אפשר לנקות את החיבור עצמו עם קיסם ומגבון אלכוהול, אך אם לא בוחלים בזהירות או לא משתמשים במגבון אלכוהול יש סיכוי להזיק למחשב, לכן כדאי תמיד לדבר עם מקצוען המכיר ויודע את התהליך ואיך להמנע מנזקים.


חיבור הType C שלכם לא מתחבר כמו שצריך? המחשב לא מטעין? הפלאפון לא מעביר מידע למחשב כמו שצריך? התקשרו ל 03-540-5555 ומעבדת מחשבים ריפר לאב תתקן לכם את הבעיה במהירות ובמקצועיות!

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים