החלפת מסך החל מאייפון 4 עד 6

החלפת מסך לאייפון 4

החלפת מסך החל מאייפון 4 עד 6

 

להזמנת שירותי החלפת מסך החל מאייפון 4 ועד אייפון 6 ותיקונים נוספים במכשירי אפל השונים ניתן ליצור קשר עם המעבדה שלנו בטלפון: 03-5405555. ונציגנו ישמחו לטפל בכם בהקדם.


פירוק האייפון 4 לשם החלפת המסך דורש התמודדות ופתיחה של מספר רב של חלקים פנימיים הקיימים במכשיר ותפוסים בעשרות ברגים קטנים. החלפתו של המסך מסובכת ביותר ולכן דרוש כי בעל מקצוע אשר התנסה בכך פעמים רבות בעבר יבצע זאת בכדי שידע כיצד ולאן עליו להשיב כל בורג לאחר החלפת החלק. במעבדה לתיקון אייפון נמצאים שלל כלים ועזרים אשר הופכים את העבודה הקשה שבפירוק והרכבה של מכשיר האייפון לפשוטה יותר.


חשוב לדעת כי סדר הפעולות שבפירוק והרכבת המכשיר בעת החלפת מסך לאייפון הינו קריטי ביותר. הרכבת החלקים בסדר שאינו נכון יגרום לתקלות במכשיר ואף עלול להביא להרס חלקים פנימיים שיביאו להוצאה כספית נוספת.


בעת החלפת מסך לאייפון הנכם מקבלים שירות אחריות על העבודה ועל החלק עצמו שיבטיחו לכם כי קיבלתם שירות איכותי מקצועי ואמין על ידי מומחים בתחום. חבל להסתכן ולהפקיד מכשיר יקר ששווה כמה אלפים לתיקון אצל אדם לא מקצועי ומיומן שעלול לגרום לנזק ולהוצאה נוספת.


הכניסו את המכשיר אך ורק למעבדה שמתמחה בכך ותוכל לתת לכם פתרון ומענה לתקלות ובעיות נוספות אשר עלולות לצוץ כתוצאה מהנפילה ששברה את המסך. תקלות נוספות אשר אופייניות כתוצאה מנפילה הן פגיעה בכבל הפלקס של מקש הבית ובמצלמה. על כן חשוב להכניס את המכשיר למעבדה שתדע בעזרת מכשור מתאים לבדוק את תקינותם של החלקים השונים, לשלול חלקים תקינים ולאבחן איזה חלק בדיוק דרוש להחליף.


להזמנת שירותי החלפת מסך לאייפון ותיקונים נוספים במכשירי אפל השונים ניתן ליצור קשר עם המעבדה שלנו בטלפון: 03-5405555. ונציגנו ישמחו לטפל בכם בהקדם.

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים