החלפת מסך למחשב נייד - כולל שירותי איסוף והחזרה

התקשרו אלינו קבלו הצעת מחיר בטלפון, נקבע פגישה ותוכלו להגיע עם המחשב הנייד ולהחליף את המסך בתוך 60 דק (בתיאום מראש).

החלפת מסך למחשב נייד - כולל שירותי איסוף והחזרה

נשבר או נסדק לך המסך של המחשב? זהו לא סוף העולם ואין צורך לזרוק את המחשב. כיום מחשבי הלפטופ נישאים לכל מקום ונפוצים לשימוש פרטי ועסקי, תשלות של מסך לא תקין, נשבר, הפסיק לעבוד וכדומה הינן תקלות נפוצה אשר אנו נדרשים להתמודד איתה מידי יום במעבדתנו. 

ריפר לאב מספקת שירות תיקוני לפטופים והחלפת מסך בכל סוגי המחשבים הניידים - כבר יותר מ-20 שנה

להזמנת שירות החלפת מסך ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 03-5405555 . אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירות מהיר אמין ואדיב.

ברשותנו מחסן חלקי חילוף למחשבים ניידים ומלאי גדול של מסכים (כמעט) מכל סוג וגודל אשר קיימים בשוק. ביכולתנו לספק לך החלפת מסך באופן מידי ללא צורך בהמתנה עד שיגיע החלק שהוזמן. ללקוחות אשר מעוניינים אנו מספקים שירות איסוף והחזרה של המחשב מבית הלקוח כך שלא תצטרכו להטריח את עצמכם כלל ולשבור את הראש מתי יש לכם זמן לגשת למעבדה ולהפקיד בה את המחשב.

כל מי שברשתו מחשב נייד, ובפרט מי שמשתמש במחשב נייד לעבודה, יודע כמה המחשב יקר לליבו, החל מתמונות משפחה, וכלה במסמכי עבודה, על כן שבר במסך (או כל פגם אחר שבגינו לא ניתן לצפות במסך) יכול להיות בעייתי, כמובן שברוב המוחלט של המחשבים ניתן לחבר למסך חיצוני, אך זהו פתרון זמני בלבד שמגביל מאוד את העבודה במחשב הנייד, לכן אנו משיקים שירות מיוחד של החלפת מסך Express, תוכל להגיע אלינו ולהחליף את המסך בתוך 60 דק (בתיאום מראש).

אנו מודעים לכך שלקוחות רבים רוצים את התיקון מיידי, לא יכולים להשאיר את המחשב במעבדה, ולכן במקרים רבים אנחנו ערוכים לכך, הן מבחינת מלאי, כוח אדם, ציוד ויכולות.

ריפר לאב מספקת שירות תיקוני לפטופים והחלפת מסך בכל סוגי המחשבים הניידים.
להזמנת שירות החלפת מסך ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 03-5405555 . אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירות מהיר אמין ואדיב.

למה לתקן דווקא בריפר לאב

יש מאות אם לא אלפי מעבדות לתיקון מחשבים ניידים בכל רחבי הארץ, מעבדת מחשבים מקצועית, שונה במהותה מפרילנסר שמתקן מחשבים, מבחינת ציוד בדיקה, שיכול להגיע לעלויות של מאות אלפי שקלים, מבחינת סביבת עבודה, מוגנת נגד קצר, חשמל אנטיסטטי, ועד. אנשי מקצוע, בעלי ניסיון והכשרה מתאימה. ציוד מתאים לכל מחשב, ידע מעמיק בכל נושא ואנשי מקצוע ממעלה ראשונה, לכן אנו ממליצים לכם לפנות אלינו.

נוכל גם להעיד, שבזכות הידע והיכולות שלנו, לעיתים ניתן לחסוך באופן משמעותי בעלויות מיותר, שכן, אנו יודעים לבצע תיקון של תת רכיבים, ובכך לעיתים לחסוך את העלות של החלפת חלקים מיותרים.

כמה שאלות שאנחנו נשאלים בתדירות גבוהה ונשמח לכתוב אותם פה:

1. אם נשבר לי המסך עם הפלסטיקה (המסגרת), האם אנחנו מחליפים גם מסגרת? התשובה היא כמובן שכן.

2. האם יש לכם את כל סוגי המסכים? התשובה היא כמובן שלא אבל יש לנו את הרוב ובוודאי את הפופולארים.

3. האם כל בעיית מסך מחייבת החלפת מסך? התשובה היא לא, המסך מחובר למחשב (ללוח בד"כ) בכבל ולעיתים הכבל משתחרר, במיוחד אם המחשב פורק אצל מישהו איך נגיד, לא מקצועי. במקרה כזה כמובן שרק נחבר את הכבל חזרה, גם תופעות של מסך מרצד, מטושטש או לא נדלק, מסך שחור או מסך לבן, יש לבדוק כל מקרה לגופו, כמובן שבמקרה של שבר, אין כאן שום ספק מחליפים.

4. כמה עולה להחליף מסך למחשב נייד ? יש כל כך הרבה מסכים, וכל כך הרבה טכנולוגיות, שבאמת אולי עדיף שתתקשרו וניתן הצעה טלפונית ☺.

רוצים רק להתייעץ? בשביל זה אנחנו פה, בשמחה.
ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 03-5405555 . אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירות מהיר אמין ואדיב.

החלפת מסכים למחשבים ניידים לפי חברה:

דפים נוספים שאולי יעניינו אותך:


החלפת מסך למחשב נייד - כולל שירותי איסוף והחזרה
החלפת מסך למחשב נייד - כולל שירותי איסוף והחזרה
החלפת מסך למחשב נייד - כולל שירותי איסוף והחזרה

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים