החלפת מסך למחשב נייד - שירות איסוף והחזרה בכל הארץ

יותר מ-20 שנות ניסיון

החלפת מסך למחשב נייד - שירות איסוף והחזרה בכל הארץ

נשבר או נסדק לך המסך של המחשב? זהו לא סוף העולם ואין צורך לזרוק את המחשב. כיום מחשבי הלפטופ נישאים לכל מקום ונפוצים בקרב כולם ועל כן התקלה הזאת הינה תקלה נפוצה אשר אנו נדרשים להתמודד איתה מידי יום במעבדתנו. 

ריפר לאב מספקת שירות תיקוני לפטופים והחלפת מסך בכל סוגי המחשבים הניידים.

להזמנת שירות החלפת מסך ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 03-5405555 . אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירות מהיר אמין ואדיב.

ברשותנו מחסן חלקי חילוף למחשבים ניידים ומלאי גדול של מסכים (כמעט) מכל סוג וגודל אשר קיימים בשוק. ביכולתנו לספק לך החלפת מסך באופן מידי ללא צורך בהמתנה עד שיגיע החלק שהוזמן. ללקוחות אשר מעוניינים אנו מספקים שירות איסוף והחזרה של המחשב מבית הלקוח כך שלא תצטרכו להטריח את עצמכם כלל ולשבור את הראש מתי יש לכם זמן לגשת למעבדה ולהפקיד בה את המחשב.

כל מי שמחזיק במחשב נייד ובפרט מי שעובד איתו יודע שבלעדי המחשב הוא אבוד. המחשב הנייד נושא על גבו את כל החומר אשר אנו עושים בו שימוש בחיי היומיום בלימודים ובעבודה. מכיוון שכך אם נשבר המסך במחשב הנייד אנו זקוקים להחליפו באופן מידי ואין לרובנו זמן או יכולת להמתין מספר ימים עד שהמחשב יכנס למעבדה ויזמינו את המסך המתאים עבורו. אצלנו שיטת העבודה היא שונה במטרה לחסוך לך את הזמן היקר הזה.

ריפר לאב מודעת לצורך של תיקון מחשבים ניידים באופן מיידי, ועל כן מצאה לנכון להחזיק מחסן אשר בו נמצא מלאי רחב של מסכים למחשבים ניידים מכל סוג גודל וטכנולוגיה אשר יתאימו בדיוק למחשבך ויחליפו את המסך שלך כאילו זה מעולם לא נשבר.

כאשר באים למעבדה גדולה ורצינית שמתמחה בתיקון מסך למחשב נייד אנו יכולים להיות בטוחים שיתקינו לנו מסך חליפי אשר עונה בדיוק לדרישות המערכת ולחומרת המחשב שלנו כפי שעשה זאת המסך המקורי.

ריפר לאב מספקת שירות תיקוני לפטופים והחלפת מסך בכל סוגי המחשבים הניידים. להזמנת שירות החלפת מסך ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 03-5405555 . אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירות מהיר אמין ואדיב.

למה דווקא לתקן אצל ריפר לאב

יש מאות אם לא אלפי מעבדות לתיקון מחשבים ניידים בכל רחבי הארץ, מעבדת מחשבים מקצועית, שונה במהותה מפרילנסר שמתקן מחשבים, מבחינת ציוד בדיקה, שיכול להגיע לעלויות של מאות אלפי שקלים, מבחינת סביבת עבודה, מוגנת נגד קצר, חשמל אנטיסטטי, ועד. אנשי מקצוע, בעלי ניסיון והכשרה מתאימה. ציוד מתאים לכל מחשב, ידע מעמיק בכל נושא ואנשי מקצוע ממעלה ראשונה, לכן אנו ממליצים לכם לפנות אלינו.

נוכל גם להעיד, שבזכות הידע והיכולות שלנו, לעיתים ניתן לחסוך באופן משמעותי בעלויות מיותר, שכן, אנו יודעים לבצע תיקון של תת רכיבים, ובכך לעיתים לחסוך את העלות של החלפת חלקים מיותרים.

להזמנת שירות החלפת מסך ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 03-5405555 . אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירות מהיר אמין ואדיב.


החלפת מסך למחשב נייד - שירות איסוף והחזרה בכל הארץ

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים