החלפת סוללה לאייפון

החלפת סוללה לאייפון

החלפת סוללה לאייפון

 

ריפר לאב מבצעת שירותי תיקון והחלפת סוללה לאייפון מכל הסוגים ובנוסף מעניקה שירותי תיקון נוספים למכשירי טלפון ומוצרי אפל. לפרטים נוספים ולהזמנת שירותי תיקון ניתן לפנות אלינו בטלפון: 03-5405555 ואנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל בעיה ותקלה.


כמו לכל מכשיר חשמלי אשר אינו עובד עם חיבור ישיר לחשמל גם לאייפון יש סוללה אשר מהווה את מקור הספקת האנרגיה בעבורו. היות ואנו עושים שימוש רב במכשירי הסמארט-פון אשר ברשותנו אנו נזקקים להטענות חוזרות ומרובות של מכשיר הטלפון במשך היום עקב דיבור ממושך הפעלת משחקים ותוכנות ניווט אשר דורשים משאבים רבים להפעלת מכשיר הטלפון, טעינות מרובות של המכשיר גוררות מצב של ירידה באיכות הסוללה עד למצב שהסוללה מספיק לפרק זמן קצר ואז יש צורך להחליפה.


לפרטים נוספים ולהזמנת שירותי תיקון ניתן לפנות אלינו בטלפון: 03-5405555 ואנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל בעיה ותקלה.


הצורך באספקת האנרגיה למכשיר עולה ככל שאנו מבצעים יותר פעולות במקביל במכשיר עצמו בכדי שהמכשיר יוכל להפעיל את התוכנות השונות. שימושים אלו גורמים לכך שנטעין מספר פעמים רבות את הטלפון כדי שלא תגמר לו הסוללה. כל סוללה עם השימוש בה ומספר ההטענות אשר היא עוברת מאבדת מתפוקתה ומעוצמתה.

כלומר סוללה באייפון חדש איננה מתפקדת כמו סוללה באייפון בן שנה. עם הזמן הסוללה מגיעה למצב בו היא איננה מספיקה לצרכינו ואנו נאלצים להטעין אותה מספר פעמים במהלך היום דבר שמסרבל את השימוש במכשיר הנייד ומהווה מגבלה.


בכדי להימנע מהצורך להסתובב עם מטען חשמלי אשר יטעין כל כמה שעות את האייפון מומלץ על החלפת סוללה לאייפון שתביא לביטול התלות והצורך להטעין מחדש את המכשיר מידי כמה שעות עקב סוללה חלשה שאיבדה מיכולותיה.


החלפת סוללה לאייפון איננה דבר פשוט ועל כן אנו נדרשים למעבדת תיקון לאייפונים אשר תפתח את המכשיר תפרק את החלקים הנחוצים תחליף את הסוללה המיוחדת ותחזיר את כל החלקים למקומם כדי שהאייפון יוכל לשוב ולתפקד בצורה תקינה עם סוללה חדשה וחזקה יותר מכפי שהייתה לו.


במעבדתנו אנו מבצעים החלפת סוללה לאייפון בעזרת טכנאים מומחים אלו עושים זאת מידי יום ביומו. טכנאי במעבדת אייפונים ידע לפרק ולהרכיב את מכשירך בדיוק כפי שזה יצא מהחברה. החלקים הרבים המצויים במכשיר האייפון ואופן ההרכבה הרגיש של החלקים על ידי ברגים קטנים ועדינים אינם מאפשרים לכל אדם לעשות זאת בעצמו ורצוי כי יגיע למעבדה שמתמחה בכך לשם ביצוע הפעולה בכדי שלא יגרם נזק נוסף למכשיר.

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים