באופן חד פעמי המעבדה תהיה סגורה ביום שישי 01/07/2022, המעבדה תפתח שוב בראשון הקרוב בשעה 09:30.


מחשב נייד לא נדלק

דבר ראשון תנתק את הכבל מהחשמל !

מחשב נייד לא נדלק

אם זה מחשב נייד תוציא גם את הסוללה, ותלחץ מספר פעמים על כפתור הדלקה, הפעולה מפרק את החשמל שיש במחשב, לאחר מכן חבר את החשמל ואת הסוללה חזרה ותנסה להדליק את המחשב.

אם המחשב נדלק לאחר מכן, כנראה שבסה"כ היה מדובר בכבל שנתקע, או איזה בעיית חשמל, אם הבעיה לא נפתרה סביר להניח שאתם צריכים להגיע למעבדה.

לייעוץ ראשוני התקשרו לטלפון 03-5405555 ונשמח לעזור.
ריפר לאב - מעבדה לתיקון מחשבים ניידים, למעלה מ-20 שנות ניסיון.

לא נדלק לך המחשב הנייד, יתכנו סיבות רבות:

ישנם מחשבים ניידים שכאשר הסוללה פגומה היא גורמת לכך שהמחשב לא ידלק, במקרים מסויימים ניתן להסיר את הסוללה ולעבוד ללא סוללה.דבר נוסף, יתכן שהמטען שלך לא תקין והוא לא מטעין את המחשב כראוי.

או שהקונקטור במחשב של הטעינה לא תקין, ולבסוף אחרי ששללנו את 2 הראשונים, נבדוק האם ישנה בעיית חומרה במחשב, בעיות חומרה של מחשב נייד לא נדלק יכול להיות החל מלוח אם לא תקין ועד מחשב שמתחמם ( לעיתים מחשבים שמתחממים לא נדלקים לשם הגנה על החומרה).

אם המחשב שלך לא נדלק אנו נמליץ לך לבצע את הפעולות הבאות:

להוציא את הבטריה מהמחשב, כאשר שהמחשב ללא בטריה ולא מחובר לחשמל, לחץ על הכפתור הדלקה מספר פעמים, הרכב את הבטריה חזרה במחשב הנייד וחבר לחשמל, כעת נסה להדליק שוב, הפעולות הללו ירוקנו את החשמל מהבקרים שעל המחשב, לכן אם היה קצר פנימי קטן יתכן שהבעיה תיפתר.

אם לא נדלק המחשב למרות ביצוע הפעולה, אנו ממליצים לכם לא להמשיך לנסות, לעיתים רבות אנו מקבלים מחשבים לתיקון שהנזק העיקרי הוא ניסיון של הלקוח לתקן את המחשב לבד, ורק הנזק המשני הוא הבעיה עצמה.

לדוגמא:

לקוח הגיע עם מחשב שלא נדלק, בשיחה עם הלקוח המחשב היה עושה ריסטרט והוא ניסה לתקן עד שהמחשב לא עולה ולא נדלק בכלל, הבעיה כעת במחשב זה שהלוח אם לא תקין, אם הלקוח היה מגיע מהתחלה לתיקון יתכן שהיה מדובר התקנה מחדש של מערכת הפעלה בלבד.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותכם:

1. החלפת מסך למחשב נייד.

2. מסך שחור מחשב נייד.

3. תיקון מחשבים ניידים בתל אביב.

לסיכום אם המחשב שלך לא נדלק בהחלט יש מקום לנסות להדליק אותו אך זכור יותר מידי משחקים במחשב עלולים להוביל לנזקים נוספים, פנה אלינו בטלפון 03-5405555, מעבדה לתיקון מחשבים ניידים ונשמח לעזור לך.


מחשב נייד לא נדלק
מחשב נייד לא נדלק

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים