מחשב נייד לא נדלק

דבר ראשון תנתקו את הכבל מהחשמל !

מחשב נייד לא נדלק

השימוש במידע באתר על אחריות המשתמש בלבד.

אם זה מחשב נייד תוציאו גם את הסוללה (אם סוללה חיצונית), ותלחצו מספר פעמים על כפתור הדלקה, הפעולה תפרק את החשמל שיש במחשב, לאחר מכן יש לחבר את כבל החשמל ואת הסוללה חזרה ולנסות להדליק את המחשב שוב. ( אם מדובר בסוללה פנימית - מה שיש לרוב המחשבים הניידים, דלגו על הפעולה.)

אם המחשב נדלק לאחר מכן, כנראה שבסה"כ היה מדובר בכבל שנתקע, או איזה בעיית חשמל, אם הבעיה לא נפתרה סביר להניח שאתם צריכים להגיע למעבדה.

נסו גם ללחוץ על לחצן ההפעלה למשך 10 עד 15 שניות כדי לאפס את המחשב הנייד.

לייעוץ ראשוני התקשרו לטלפון 03-5405555 ונשמח לעזור.
ריפר לאב - מעבדה לתיקון מחשבים ניידים, למעלה מ-20 שנות ניסיון.

לא נדלק לכם המחשב הנייד, יתכנו סיבות רבות:

ישנם מחשבים ניידים שכאשר הסוללה פגומה היא גורמת לכך שהמחשב לא ידלק, במקרים מסויימים ניתן להסיר את הסוללה ולעבוד ללא סוללה. דבר נוסף, יתכן שהמטען לא תקין והוא לא מטעין את המחשב כראוי.

או שקונקטור הטעינה במחשב לא תקין, ולבסוף אחרי ששללנו את 2 הראשונים, נבדוק האם ישנה בעיית חומרה במחשב, בעיות חומרה של מחשב נייד לא נדלק יכול להיות החל מלוח אם לא תקין ועד מחשב שמתחמם ( לעיתים מחשבים שמתחממים לא נדלקים לשם הגנה על החומרה).

אם המחשב שלך לא נדלק אנו נמליץ לך לבצע את הפעולות הבאות:

להוציא את הבטריה מהמחשב, כאשר שהמחשב ללא בטריה ולא מחובר לחשמל, לחץ על הכפתור הדלקה מספר פעמים, הרכב את הבטריה חזרה במחשב הנייד וחבר לחשמל, כעת נסה להדליק שוב, הפעולות הללו ירוקנו את החשמל מהבקרים שעל המחשב, לכן אם היה קצר פנימי קטן יתכן שהבעיה תיפתר. ( אם מדובר בסוללה פנימית - מה שיש לרוב המחשבים הניידים, דלגו על הפעולה.)

אם לא נדלק המחשב למרות ביצוע הפעולה, אנו ממליצים לכם לא להמשיך לנסות, לעיתים רבות אנו מקבלים מחשבים לתיקון שהנזק העיקרי הוא ניסיון של הלקוח לתקן את המחשב לבד, ורק הנזק המשני הוא הבעיה המקורית.

לדוגמא:

לקוח הגיע עם מחשב שלא נדלק, בשיחה עם הלקוח המחשב היה עושה ריסטרט והוא ניסה לתקן עד שהמחשב לא עולה ולא נדלק בכלל, הבעיה כעת במחשב זה שהלוח אם לא תקין, אם הלקוח היה מגיע מהתחלה לתיקון יתכן שהיה מדובר התקנה מחדש של מערכת הפעלה בלבד.

שאלות ותשובות בנושא מחשב נייד לא נדלק

שאלה: המחשב הנייד שלי לא נדלק. מה עלי לעשות?

השימוש במידע באתר על אחריות המשתמש בלבד.

תשובה: יש כמה דברים שאפשר לנסות ואין צורך בידע מקצועי. ראשית, בדקו שהמחשב הנייד מחובר לחשמל, כבר ראינו מקרים שהמחשב לא היה מחובר לשקע, או שכבל הטעינה היה מנותק בין כבל דונלד-דאק לבין השנאי, לכן ודאו שהכבל מחובר לכל אורכו מהמחשב לשקע בקיר.

אם המחשב הנייד מחובר כראוי לחשמל ועדיין הוא לא נדלק, נסו ללחוץ על לחצן ההפעלה למשך 10 עד 15 שניות כדי לאפס את המחשב הנייד.

אם גם זה לא עובד, ננסה לנתק את המחשב הנייד מהחשמל, להסיר את הסוללה ולאחר מכן ללחוץ על לחצן ההפעלה למשך 10 עד 15 שניות כדי לרוקן את כל שאריות החשמל (לפרוק חשמל).

לאחר מכן, נכניס מחדש את הסוללה, נחבר את המחשב הנייד בחזרה ונסה להפעיל אותו שוב. אם המחשב הנייד עדיין לא נדלק, ייתכן שהמטען לא תקין או שחומרה במחשב לא תקינה, בכל מקרה יש צורך לטפל בו על ידי איש מקצוע.

שאלה: האם כדאי לתקן מחשב נייד שלא נדלק?

תשובה: זה תלוי במחשב (מחשב זול או יקר) ובגורם לבעיה. אם זה משהו פשוט כמו חיבור רופף, אז אולי כדאי לתקן את המחשב הנייד. עם זאת, אם הבעיה מורכבת יותר, כגון לוח אם או כונן קשיח גרוע, אז צריך לבדוק יתכן ויהיה יותר משתלם לרכוש מחשב נייד חדש, וכל מחשב וכל אדם וכל תקלה לגופה, אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו וביחד נבדוק את המקרה שלכם.

שאלה: מהן בעיות שיכולות לגרום למחשב נייד לא להידלק?

תשובה:

  1. 1. מתאם מתח לא תקין: מתאם מתח (שנאי/מטען) לא תקין עלול לגרום למחשב נייד לא להידלק, בין אן הוא לא מספק חשמל למחשב ובין אם הוא מספק חשמל בזרם לא תקין (שזה אפילו גרוע יותר).
  2. 2. בעיות סוללה: סוללה לא תקינה עלולה במקרים מסוימים במחשבים מסוימים לגרום למחשב הנייד לא להידלק ואף לקצר את המחשב.
  3. 3. חיבורים רופפים: בדוק אם יש חיבורים רופפים ביציאת החשמל ובכבל החשמל, בדוק האם שקע הטעינה רופף.
  4. 4. לוח אם: לוח אם פגום/שרוף עלול לגרום למחשב נייד לא להידלק. אם זה המקרה, יהיה צורך לטפל במחשב הנייד במעבדת מחשבים כדי לפתור את הבעיה.
  5. 5. התחממות יתר: התחממות יתר עלולה לגרום למחשב הנייד להיכבות באופן בלתי צפוי ולא להידלק מחדש. הכיבוי בד"כ נעשה באופן יזום על ידי המערכת על מנת למנוע שריפה של חלקי החומרה במחשב, ודא שהמחשב הנייד אינו נמצא בסביבה חמה ושהמאוורר פועל כהלכה.

האם ניתן להחליף את כפתור הדלקה במחשב נייד?

כן, אפשר להחליף את כפתור ההפעלה במחשב נייד. בהתאם לדגם וליצרן, לחצן ההפעלה עשוי להיות מתג פיזי, מתג כיפת גומי או מתג ממברנה. שלחו לנו את דגם מחשב הנייד שלכם ואנחנו נשלח לכם הצעת מחיר להחלפת כפתור הדלקה.

האם ניתן להחליף שקע טעינה במחשב נייד?

כמובן, יש אפשרות להחליף שקע טעינה במחשב נייד. במעבדת ריפר לאב אתם יכולים לקבל שירות של החלפת שקע טעינה במחשב נייד

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותכם:

1. החלפת מסך למחשב נייד.

2. מסך שחור מחשב נייד.

3. תיקון מחשבים ניידים בתל אביב.

לסיכום אם המחשב שלך לא נדלק בהחלט יש מקום לנסות להדליק אותו אך זכור יותר מידי משחקים במחשב עלולים להוביל לנזקים נוספים, פנה אלינו בטלפון 03-5405555, מעבדה לתיקון מחשבים ניידים ונשמח לעזור לך.


מחשב נייד לא נדלק
מחשב נייד לא נדלק

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים