מחשב נייד לא נדלק

מחשב נייד לא נדלק

לא נדלק לך המחשב הנייד, יתכנו סיבות רבות:

ישנם מחשבים שכאשר הסוללה נהרסת היא גורמת לכך שהמחשב לא ידלק, במקרים מסויימים ניתן להסיר את הסוללה ולעבוד ללא סוללה.יתכן שהמטען שלך לא תקין והוא לא מטעין את המחשב כמו שצריך.יתכן שיש בעיית חומרה בתוך המחשב, החל מלוח אם שנשרף ועד מחשב שמתחמם ( לעיתים מחשבים שמתחממים לא נדלקים לשם הגנה על החומרה)

אם המחשב שלך לא נדלק אנו נמליץ לך לבצע את הפעולות הבאות:

להוציא את הבטריה מהמחשב, כאשר שהמחשב ללא בטריה ולא מחובר לחשמל, לחץ על הכפתור הדלקה מספר פעמים, הרכב את הבטריה חזרה במחשב הנייד וחבר לחשמל, כעת נסה להדליק שוב, הפעולות הללו ירוקנו את החשמל מהבקרים שעל המחשב, לכן אם היה קצר פנימי קטן יתכן שהבעיה תיפתר.

אם לא נדלק המחשב למרות ביצוע הפעולה, אנו ממליצים לכם לא להמשיך לנסות, לעיתים רבות אנו מקבלים מחשבים לתיקון שהנזק העיקרי הוא ניסיון של הלקוח לתקן את המחשב לבד, ורק הנזק המשני הוא הבעיה עצמה.

לדוגמא:

לקוח הגיע עם מחשב שלא נדלק, בשיחה עם הלקוח המחשב היה עושה ריסטרט והוא ניסה לתקן עד שהמחשב לא עולה ולא נדלק בכלל, הבעיה כעת במחשב זה שהלוח אם נשרף, אם אם הלקוח היה מגיע מהתחלה לתיקון כנראה שזה היה התקנה מחדש של מערכת הפעלה בלבד.

סיכום אם המחשב שלך לא נדלק בהחלט יש מקום לנסות להדליק אותו אך זכור יותר מידי משחקים במחשב עלולים להוביל לנזקים נוספים, פנה אלינו בטלפון 03-5405555, מעבדה לתיקון מחשבים ניידים ונשמח לעזור לך.


מחשב נייד לא נדלק
מחשב נייד לא נדלק

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים