התקנת ssd למחשב נייד

ריפר לאב מעבדת מחשבים בתל אביב מספקת שירותי התקנת ssd למחשבים ניידים מכל הסוגים ומכל הדגמים.

התקנת ssd למחשב נייד

שמרתם תמונה אחת יותר מדיי? המחשב צועק עליכם שצריך "פינוי שטח דיסק"? או ש"כונן c מלא"? לפני שאתם רצים לקנות כונן חיצוני מסורבל, המעבדה שלנו מציעה החלפת כונן ssd פנימי למחשב הנייד שלכם בקלות ובמהירות.

מעבדת מחשבים Repair lab היא מעבדה לתיקון מחשבים ניידים ומציעה שירות התקנת ssd לכלל המחשבים הניידים, שירות זה יוסיף לכם שטח אחסון למחשב הנייד שלכם, וכך לא תצטרכו לבחור בין מחיקת זכרונות יקרים לבין הסתרבלות עם כונן חיצוני.

ואל חשש, נוכל גם להעביר לכם את המידע מהכונן הישן לכונן החדש, ותוכלו לשמור את הכונן הישן ליתר ביטחון, אז אין מה לדאוג!

התקשרו אלינו למספר 03-540-5555 לבירורים ושאלות ונשמח לחסוך לכם את ההתלבטויות ולעמוד לשירותכם.

קניתי מחשב נייד דיי חדש, למה נגמר לי השטח אחסון כל כך מהר?

שטח האחסון יכול להיגמר משלל סיבות שונות, ורובן תלויות באופן השימוש שלכם במחשב, לכן כדאי לבדוק בעצמכם האם יש לכם סרטונים או סרטים כבדים על המחשב שאפשר למחוק? או אלבומי תמונות רחבים שאפשר לשמור בענן במקום?

אבל זה לא בהכרח אשמתכם, במשך שנים שוק המחשבים (הניידים והנייחים) עבד עם דיסק קשיח פנימי מסוג hdd, דיסקים אלו פותחו במשך שנים רבות והגיעו לשטח אחסון גבוה מאוד לכל כונן, וכך השוק הרגיל אותנו לקבל מחשב נייד עם כ- 512GB ואפילו 1000GB לפחות של שטח אחסון גם במחשבים הזולים מביניהם.

התקשרו אלינו למספר 03-540-5555 לבירורים ושאלות ונשמח לחסוך לכם את ההתלבטויות ולעמוד לשירותכם.

אז מה השתנה? למה המחשב שלי הגיע עם פחות שטח אחסון?

לפני מספר שנים חלה התקדמות בשוק שטחי האחסון עם הגעת כונן ה-ssd לשוק, התקדמות מבורכת לכל הדעות, הכונן מהיר יותר, יציב יותר, עם פחות תקלות שיכולות לגרום לכם לאבד את כל המידע שלכם.

התקדמות זאת גררה שינוי בשוק המחשבים הניידים, וכל חברה רצתה מחשב נייד עם ssd, וכך שוק כונני ה-ssd התחיל להתקדם, אך כמו כל מוצר חדש - מתחילים בהתחלה, לכן לפני כמה שנים גם ראינו מחשבים עם שני כוננים במחשב, אחד מהם כונן HDD מהדור הישן והשני כונן ssd מהדור החדש, זאת כיוון שבאותה תקופה כונני ssd - עוד לא הגיעו לכמות שטח האחסון של כונני hdd.

כיום רוב המחשבים הניידים החדשים, מגיעים מאובזרים עם כונן ssd עם שטח אחסון מ-128GB ועד 256GB אך אפשר בקלות לשדרג את הכונן ל 480GB או אפילו 1000GB בכונן ssd פנימי! זאת כמובן בהתאם למחשב הנייד שברשותכם.

לא בטוחים אם המחשב הנייד שלכם עומד בקריטריונים להרחבה? התקשרו אלינו למספר 03-540-5555 לבירורים ושאלות ונשמח לעמוד לשירותכם.

החלפת כונן קשיח למחשב נייד ישן

כוננים קשיחים (או Hard Disk Drive) ליוו אותנו שנים רבות ואחסנו את כל המידע הכי רגיש שלנו לאורך שנים.

לצערנו (או למזלנו) חברות המחשבים מוציאות אט אט את הכוננים הקשיחים לפנסיה, כיוון שנמצא כונן חדש יותר, מהיר יותר, ואפילו "קשיח" יותר מבחינת העמידות שלו לזעזועים ונפילות.

לאחר החלפת הארד דיסק במחשב נייד בכונן החדש הנקרא SSD מהירות המחשב תעלה, עמידות המחשב תעלה והיכולת שלו לאתר קבצים, לשמור אותם או לפתוח אותם - תעלה.

כיום שירות החלפת כונן קשיח למחשב נייד ל SSD הוא בעלות סבירה ביותר עקב התקדמות הטכנולוגיה והורדת המחירים של כונני הSSD וניתן לשדרג את המחשב הנייד שלכם לSSD בקלות יתרה.

לפרטים נוספים, בירור מחירים ללא התחייבות חייגו אלינו למספר 03-540-5555 נשמח לעמוד לשירותכם.

 

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים