מעבדה לתיקון מחשבים ניידים גיימינג - מעבדת ריפר לאב מתקנת את כל סוגי המחשבים ניידים לגיימינג

תיקון מחשבי גיימינג

מעבדה לתיקון מחשבים ניידים גיימינג - מעבדת ריפר לאב מתקנת את כל סוגי המחשבים ניידים לגיימינג

מחפשים מעבדה לתיקון מחשב נייד גיימינג?

ריפר לאב מעסיקה טכנאים מומחים למחשבים ניידים לגיימינג ויכולה לתקן כל תקלה במקצועיות ובאמינות.

אז קניתם לעצמכם או לילד לפטופ גיימינג בסכום גבוה (שווה את זה, אנחנו יודעים) אבל לאחרונה הוא מתחיל להתחמם לכם? טוב מי כמוכם יודעים שזה לא פלא, כל לפטופ גיימינג מצויד במיטב החומרה, ומיטב החומרה נוטה להתחמם. מאוד.

עם זאת, במשך שנים תעשיית הגיימינג עבדה קשה מאוד כדי למצוא את הדרך הכי טובה לקרר את החלקים במחשב העובדים קשה כדי להשאיר את הביצועים ברמה גבוהה לאורך זמן, וגם בלפטופים יש פתרונות שעוזרים לאוורר את המערכת.

אבל עם הזמן כפי ששמתם לב, אבק יכול להצטבר, מאווררים יכולים להישחק ואם מנסים להחליף לבד - שכבת המשחה התרמית לא תהיה מספקת, וכתוצאה הטמפרטורה של המעבד והכרטיס הגרפי עם הזמן - רק תעלה.

זאת לא בעיה, ריפר לאב מעסיקה טכנאים מקצועיים היודעים בזהירות לפתוח ולתקן את הבעיה שמעלה לכם את הטמפרטורה ומורידה לכם את הביצועים, לפרטים נוספים התקשרו לריפר לאב 03-540-5555 או הכנסו לדף צור קשר באתר.

מחשבים ניידים לגיימינג הם לא נושא חדש, והם קיימים בשוק זמן מה ורק משתפרים משנה לשנה. מי שלא מכיר, מחשבי גיימינג (משחקי מחשב) הם לרוב שיא הטכנולוגיה, מפאת כמויות החישובים שהמחשב צריך לבצע כל שניה, כדי להציג בפני השחקן עולם שלם מלא פרטים, כמו השתקפות של כוונת צלף עם השמש, שערות של מגוון דמויות על המסך שזזות עם הרוח, או אלפי דמויות אויב שכל אחת עם הבעת פנים או נשק מיוחד משלה.

מחשבים אלה לרוב מצוידים במעבדים הכי חדשים, בכרטיסי המסך עם יכולות העיבוד הכי גבוהות ולרוב - עיצובים חדשניים השואפים לדמות מראה עתידני ולעיתים אף "חייזרי".

הכרות עם עולם מחשבי הגיימינג היום

אחת הדוגמאות היא חברת Alienware, או בעברית - "חומרה חייזרית", שהיא בין החלוצות במחשבים ניידים לגיימינג, חברה זו לרוב מתגאה בחומרה מקצועית ובעיצובים מקצועיים וחדשניים אף יותר, בין הדגמים המוכרים שלה יש את Alienware m17 ואת Alienware Area 51M, האחרון עם קריצה ל"אזור 51" המזוהה עם חייזרים.

מפאת המחיר הגבוה שעולם זה גובה, מגוון חברות נוספות ניסו לחקות את ההצלחה ויצאו עם מחשבי גיימינג משלהם, המוכרת ביניהם היא חברת Razer שיצאה עם מחשבים כמו Razer Blade Pro ו- Razer Blade Stealth חברה זו בשלב מסוים אף עקפה את Alienware בביצועים וכיום הן מתחרות ביניהן על חביבת קהל הגיימרים.

שאר חברות המחשבים הוציאו "סדרות" גיימינג, חברת Asus לדוגמא הוציאה מחשבים מסדרת ROG כמו Asus ROG Zephyrus ו-Asus ROG Srtix שכיום נותנים "פייט" רציני, וגם חברות אחרות כמו HP, Acer ו-MSI הצטרפו ל"חגיגה".

זה לא משנה איזה חברה בחרתם, טכנאי למחשבים ניידים לגיימינג תמצאו במעבדה שלנו - ריפר לאב, התקשרו ל03-540-5555 לשאלות, בירורים ופרטים נוספים.

 

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים