לוחות אם למחשבים ניידים

מחפשים לוחות אם למחשב נייד? הגעתם למקום הנכון? במעבדת מחשבים ריפר לאב קיים מלאי עצום של לוחות אם למחשבים ניידים של מיטב החברות המובילות.

לוחות אם למחשבים ניידים
להזמנת לוחות אם למחשב נייד התקשרו 03-540-5555 או השאירו את פרטיכם בטופס צור קשר המובנה באתר, ונציג יחזור אליכם בהקדם.

ישנם כמה סימנים מובהקים המצביעים על כך "שהלך" הלוח האם במחשב הנייד, אבל מעל הכל ההרגשה מתסכלת לאין ערוך, ותסריטים רבים של תסכול רצים לנו בראש של אבדן זמן עבודה, אבדן כסף על תיקון או החלפה של הלוח אם, הטרטור הלא צפוי אל המעבדה ונסיעה נוספת לצורף איסוף המחשב המתוקן ועוד.

במעבדת מחשבים ריפר לאב, אתם יכולים לבטל את כל המחשבות, כי אנו נעשה לכם את החיים קלים ביותר, וששום דבר לא יטריד אתכם. ראשית נשמח לומר כי בשורותינו מועסקים טכנאי מחשבים מהשורה הראשונה אשר בידיהם המיומנות והכלים לתיקון לוחות אם למחשב נייד עם אחוזי הצלחה גבוהים, ולשביעות רצון הלקוחות.

שנית, אנו גאים לומר שאנו נמנים בין מעבדות המחשבים היחידות בארץ המתקנות לוחות אם למחשב נייד ברמת הרכיב. תיקון לוח אם למחשב נייד ברמת הרכיב משמעו שטכנאי המחשבים שמטפל במחשב שלכם לא יבצע החלפה מידית של לוח האם שייקר לכם את העלות הכוללת, כמקובל במעבדות מחשבים רבות אשר אינם מומחים בתיקון ברמת הרכיב, אלא יבצע דיאגנוזה למחשב, יאתר את הרכיב התקול כגון קבל, דיודה, רכיבי SMD, רכיבי BGA, וכדומה, ויתקן אותו באופן נקודתי, ובכך יחסוך לכם כסף יקר של רכישת לוח אם חדש.

כל זאת בשירות VIP של איסוף והחזרה מבית הלקוח בכל חלקי הארץ, כך שלא תצטרכו לבזבז זמן יקר, ודלק על נסיעה למעבדה, להמתין, ולקבל את המחשב בחזרה. ריפר לאב כאן בשבילכם לזרז הליכים עבורכם, ולהחזיר אתכם למצב עבודה עם מחשב תקין במינימום זמן, ובמקסימום איכות.

במעבדה שלנו קיים מלאי עצום של לוחות אם למגוון המותגים המובילים בשוק המחשבים הניידים:

לוח אם למחשב נייד Dell

בין אם יש לכם מחשב נייד Dell של סדרת Inspiron, Latitude, VOSTRO או כל סדרה ותת דגם אחר, ולוח האם של המחשב הנייד שלכם לא תקין, רוב הסיכויים שיש לנו חלופי במלאי במקרה שלא שעל פי הדיאגנוזה הלוח אם למחשב נייד Dell שלכם לא היה בר תיקון. יתר על כן, אם הלוח אם נמצא בר תיקון, היו סמוכים ובטוחים כי טכנאי המחשבים שלנו, המיומנים בתיקון לוחות אם למחשב נייד Dell, יבצעו עבודה איכותית, עם תיקון שיחזיק לאורך זמן, ובאחריות.

לוח אם למחשב נייד HP

אם הלך לכם הלוח אם למחשב נייד HP שלכם, ולא משנה אם הוא מהסדרה Spectre, Pavilion, Envy, ProBook או EliteBook, צוות טכנאי המחשבים שלנו בקיאים בכל הסדרות ותתי הדגמים ויעניקו ללוח אם התקול שלכם טיפול מקצועי, וישיבו אותו לעבודה מלאה. כמו-כן, היה ונמצא ולא ניתן היה לתקן את הלוח אם למחשב נייד HP שלכם, אצלנו, ברוב הסיכויים שלא תצטרכו להמתין להזמנה מחו"ל או ממקום אחר בארץ, וזאת תודות למלאי גדול של לוחות אם למחשב נייד HP, שקיים אצלנו במעבדה.

אל תתפשרו על פחות ממה שיש לנו להציע. מחפשים לוחות אם למחשב נייד, בואו אלינו, ותיהנו משירות VIP הכולל, מלאי גדול, חיסכון זמן עצום, וחיסכון כסף ברכישת לוח אם חדש במקרים שאין צורך בכך.

לפרטים נוספים ו/או לקבלת הצעת מחיר התקשרו אלינו בטלפון 03-540-555 או כתבו לנו למייל [email protected], מענה מהיר ואיכותי מובטח.


לוחות אם למחשבים ניידים

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים