מחשב נייד נכבה

אם המחשב הנייד שלכם נכבה לרוב יש 2 אפשרויות:

מחשב נייד נכבה

האפשרות הראשונה זה שהוא התחמם עקב זה שהנחתם אותו במקום שאסור להניח את המחשב לדוגמא על מיטה (או על מפה) או שיש כשל בחומרה.

המאמר נכתב על ידי ריפר לאב מעבדה לתיקון מחשבים ניידים אנו מקפידים על שירות נאות, ביצוע עבודה ברמה גבוהה ושמירה על מחירים נוחים, לכל שאלה התקשרו 03-5405555 ונציג ישמח לעזור לכם.

אם המחשב שלכם נכבה בגלל שהוא התחמם, אז קודם נזהיר שהנחת המחשב על משטח בד, או משטח אחר שעלול לגרום לחסימת פתחי האוורור של המחשב הוא מסוכן ועלול לגרום לדלקה, אז ללא קשר לבעיה הנוכחית במחשב אל תעשו את זה.

ובכל מקרה אם זה המצב, תנו למחשב להתקרר ונסו להדליק אותו, במחשב עצמו יש מנגנון שמכבה את המחשב אם המחשב מגיע להתחממות יתר, אם זה קרה לכם מספר פעמים, או שיש התחממות יתר ואתם מניחים את המחשב במקום שלא גורם לחסימה של פתחי האוורור יתכן שיש לכם בעיה התחממות במחשב וצריך להחליף או לנקות את המאוררים במחשב או את מערכת הקירור כולה.

בכל מקרה חשוב שתדעו שהתחממות מחשב עלולה לגרום לנזק לחומרה, בין אם לטווח קצר או לטווח ארוך ובמקרה של התחממות מחשב יש לשקול את הצעדים קדימה, אם להדליק את המחשב ולראות שהכל תקין או מראש לקחת אותו למעבדה לתיקון מחשבים ניידים לבדיקה.

המלצה, אבל כמובן תצטרכו לקחת את האחריות על עצמכם, שאם זה קרה לכם באופן חד פעמי, כן לנסות להדליק את המחשב אחרי שהוא התקרר, אז זה תקלה שחוזרת על עצמה, אל תנסו להדליק אותו, להיפך, אסור להדליק אותו כי אתם עלולים לגרום לנזקים משניים במחשב.

אם זה לא המצב שלכם, יתכן שיש בעיית חומרה אחרת.

מחשב נייד נכבה פתאום

קודם תבדקו אם המחשב מחובר כראוי למטען ואם השקע בקיר תקין, כן גם זה קרה לנו שהמחשב היה מחובר למפצל שלא היה מחובר או שלא היה תקין, אז קודם לבדוק את המובן מאליו.

אם המחשב הנייד נכבה פתאום, יתכן שאין סוללה במחשב? שהסוללה התרוקנה? או עקב אי טעינה או עקב בעיה בטעינה או בגלל בעיה בסוללה של המחשב, בכל מקרה אם אתם מטעינים את המחשב והמחשב נייד לא נדלק מומלץ לקחת אותו למעבדה שתבדוק אם הבעיה היא בטעינה, לדוגמא שקע טעינה שהתקלקל ואז צריך לבצע החלפת שקע טעינה או שהסוללה לא תקינה ואז צריך להחליף סוללה או שבכלל המטען לא תקין ואז צריך להחליף מטען.

מחשב נייד נכבה ולא נדלק

אם המחשב שלכם נכבה ולא נדלק מעבר לדברים שכבר כתבנו (לצערנו) זה יכול להיות לא מעט דברים ויש צורך להגיע למעבדת מחשבים לבדיקה.

טיפ 1: עוד דבר שאפשר לנסות לעשות לפי שמגיעים למעבדה (על אחריותכם בלבד) ללחוץ לחיצה ארוכה של 30 שניות על כפתור הדלקה של המחשב, לחכות לאחר מכן 5 שניות ואז להדליק את המחשב, לעיתים זה גורם לפריקה של החשמל במחשב לאיפוס רכיבים.

טיפ 2: (על אחריותכם בלבד) אם הסוללה שלכם היא סוללה נשלפת, נסו גם להסיר את הסוללה, ללחוץ על כפתור הדלקה מספר פעמים קצרים, להחזיר את הסוללה ולנסות שוב להדליק את המחשב, הפעולה תגרום לריקון של החשמל במחשב ועלולה להועיל במקרה של המחשב נייד שנכבה עקב בעיית חשמל.

טיפ 3: אם עדיין לא דלק... האם מחוברים למחשב רכיבים חיצוניים כמו מדפסת, דיסקים חיצוניים, תחנת עגינה וכולה, נתק את כל הרכיבים שמחוברים למחשב ובצעו את טיפ 1 או טיפ 2 שוב.

לכל שאלה התקשרו 03-5405555 ונציג ישמח לעזור לכם.

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים