מסך לבן במחשב נייד - כולל שירותי איסוף והחזרה

הסיבה לבעיה יכולה להיות כשל באחד מרכיבי החומרה של המחשב, או כבל מסך שהשתחרר.

מסך לבן במחשב נייד - כולל שירותי איסוף והחזרה
במילים אחרות יכול להיות שנשרף כבל או שבב, באופן כללי אנחנו לא ממליצים לנסות לתקן לבד מחשבים, לא בגלל שאנחנו רוצים להרוויח עליכם (אנחנו רוצים להרוויח אבל רק שמגיע לנו), אלא בגלל שלרוב אין לאנשים באמת יכולת לתקן את המחשב וכל הניסיונות האלה עלולים לגרום לנזק/ים נוספים.

בדיקה פשוטה ולא מזיקה תספק לכם יותר בהירות לגבי התקלה

אז אם אתה רוצים לבדוק אם הבעיה נובעת מהמסך או מהמחשב פשוט תחברו מסך חיצוני למחשב שלכם, לרוב במחשבים ניידים אפשר לחבר מסך חיצוני בחיבור HDMI ובמחשבים הישנים בחיבור VGA, אם במסך החיצוני תהיה תמונה ותראו את שולחן העבודה בצורה תקינה, סביר להניח שהמחשב תקין וככל הנראה יש כשל ברכיבי המסך, המצב לא מחייב להחליף מסך, יתכן שפשוט מדובר בכבל מסך שהשתחרר, קורה, (אנחנו גם מחליפים כבלים ושבבים שצריך וכך חוסכים לכם בעלות התיקון) אבל את זה ניתן לאבחן רק במעבדה.

אז איך מתקדמים

תוכלו להביא את המחשב אלינו לטיפול במעבדה, כתובתנו י.ל. פרץ 31 תל אביב (מומלץ בתאום מראש), תוכלו להתקשר אלינו ולהזמין שליח שיאסוף מכם את המחשב, שירותי איסוף והחזרה בכל הארץ. אבל זה אומר שזה קצת יתעכב יותר כי זה תלוי בזמני האיסוף שלנו (בדרך יהיה עיכוב של יום יומיים לכל היותר), ואם אתם רוצים תוכלו להתקשר אלינו ולקבל הצעה לא מחייבת בטלפון להחלפת המסך לפי הדגם של המחשב, שימו לב שלרוב ההצעה תהיה תואמת למצב בשטח, אבל תמיד יכול להיות בעיות נוספות, כמובן שנעדכן אתכם במקרה הצורך.

זהו, אז אנחנו מחכים לכם בטלפון 03-540-5555 - בואו נתקן לכם את המחשב.

ריפר לאב הינה מעבדה לתיקון מחשבים ניידים בכל הרמות, החל מהחלפת מסכים למחשבים ניידים ועד תיקון לוחות אם למחשבים ניידים, לייעוץ ראשוני ללא תשלום וללא התחייבות צרו איתנו קשר ונשמח לעזור 03-540-5555.

במחשבים ישנים לפעמים חלקים מתייבשים וגורמים לקליפסים שתופסים את הכבלים לאבד את אחיזתם, אם מעט ואם בכלל, ומכאן שיתכן שפשוט כבל השתחרר, יחד עם זאת צריך לדעת איך להדק חזרה את הכבל ככה שהמצב לא יחזור על עצמו, מעבדת ריפר לאב מציעה לכם שירותים מקצועיים ככה שתוכלו להיות בטוחים שתיקון זה תיקון.

האם שווה לתקן את המחשב? שאלה מצויינת שנשאלת הרבה פעמים, גם לקוחות שואלים אותנו אך גם אנחנו שואלים את עצמנו לא פעם, אז כמובן שיש הרבה מאוד שיקולים לקחת בחשבון, שאי אפשר לתת עליהם תשובה בכמה מילים וכל מקרה לגופו, רוצים לדעת כמה יעלה לכם ואם שווה לכם לתקן את המחשב? התקשרו אלינו ונשמח לשוחח אתכם.

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים