תיקון מסך למחשב נייד - כולל שירותי איסוף והחזרה

המסך נשבר? המסך לא עובד? ריפר לאב תספק עבורכם שירות תיקונים ללא פשרות, מתחייבים לשירות ואמינות.

תיקון מסך למחשב נייד - כולל שירותי איסוף והחזרה

מתקנים את כל סוגי המסכים למחשבים ניידים, מ10 אינטש ועד 18 אינטש, ניתן לקבל הצעת מחיר בטלפון, וכן, ניתן להתאם הגעה ותיקון במקום של המסך, גם מסכים טאצ` אנחנו מתקנים, שירות מיוחד אצלנו, אם הפלסטיקים סביב המסגרת של המסך נשברו או נהרסו אנחנו מספקים שירות החלפה.

לכל שאלה אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ונציגנו ישמחו לעזור, ניתן לפנות אלינו או בטלפון 03-5405555 או בוואטסאפ

רוב רובים של המחשבים שמגיעים אלינו, מדובר על מחשבים בני שנה עד שנתיים, לעיתים גם שלוש, שהמסך נשבר, עקב פגיעה או נפילה, אם יש שבר או סדק במסך, לא ניתן לתקן את המסך, האפשרות היחידה שעומדת בפניכם, היא החלפת המסך.

דוגמאות למחירים להחלפת מסך:

 

  • החלפת מסכים מהדגמים הישנים (לרוב למחשבים ישנים) - החל מ-500 ש"ח.
  • החלפת מסכים מהדגמים החדשים (מסכי SLIM שמתאימים לרוב המחשבים המודרניים) - החל מ-600 ש"ח.
  • כמובן שהחלפת מסך טאצ` תהיה יקרה יותר מהחלפת מסך רגיל.

תיקון מסך למחשב נייד הוא תחום חזק ושטח מוכר של חברת ריפר לאב מעבדת מחשבים. צוות הטכנאים הבכירים שלנו ישמח לספק עבורכם שירות החלפת מסך למחשב הנייד התקול שברשותכם. אנו מציעים מחירים נוחים ושירות איסוף והחזרה בכל הארץ.

ריפר לאב הינה מעבדה מחשבים מקצועית ורצינית, הנחשבת לאחת הגדולות באזור בארץ בכלל ותל אביב והסביבה בפרט. המעבדה שלנו מתמחה בתיקון מחשבים ניידים בכלל, ובתיקון מסך למחשב נייד בפרט. בשורותינו מועסקים טכנאי מחשבים בכירים, מנוסים ומקצועיים אשר יספקו לכם את השירות המקצועי ביותר באדיבות ובאהבה.

לפרטים נוספים ולהזמנת שירות תיקון מסך למחשב נייד התקשרו אלינו לטלפון 03-540-5555, ואנו נדאג לכל השאר.

המלאי של מסכי מחשב למחשבים ניידים העומד לרשותנו הוא עצום ורב, וכולל בתוכו מגוון רחב של המותגים המובילים בשוק המחשבים הניידים, כך שעבור שירות תיקון מסך למחשב נייד או שירות החלפת מסך למחשב נייד אין צורך בהמתנה להזמנת מסך. הציוד (לרוב) כבר נמצא במלאי וזמין לטכנאים למתן שירות מהיר יעיל ומקצועי.

החלפת מסך למחשב נייד דורש ידע טכני רב, ניסיון עשיר, ומלאי חלקים מתאים. ללא שלושת החלקים האלה תיקון מסך למחשב נייד האישי שלכם לא יהיה מושלם. ריפר לאב מעבדת המחשבים עומדת בכל הקריטריונים הללו, ותשמח לעמוד לשירותכם. 

נשבר לך המסך במחשב נייד? אנשים רבים "מפחדים" לתקן את המחשב הנייד מחשש שהעלות תהיה גדולה. עובדה שאינה נכונה כלל ועיקר. אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו ולקבל הצעת מחיר בטלפון. השירות אותו אנו מעניקים הינו היקפי, כך שאם במקרה וקיים בנוסף שבר מעבר למסך, כגון שבר של צירים וכדומה, גם לכך אנו ניתן מענה הולם. אנו מזמינים אתכם להביא אלינו את המחשב ולקבל הצעת מחיר ללא תשלום.

עכשיו במעבדת מחשבים ריפר לאב: ניתן לקבל תיקון מסך למחשב נייד בשיטת "באת החלפת הלכת".

לפרטים נוספים אודות מעבדת מחשבים ריפר לאב, ולקבלת הצעת מחיר  עבור תיקון מסך למחשב נייד, אנא התקשרו אלינו לטלפון 03-540-5555, ואחד מנציגנו ישמח להעניק לכם את כל הפרטים הנחוצים.


תיקון מסך למחשב נייד - כולל שירותי איסוף והחזרה
תיקון מסך למחשב נייד - כולל שירותי איסוף והחזרה
תיקון מסך למחשב נייד - כולל שירותי איסוף והחזרה

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים