תיקון מסך למחשב נייד - כולל שירותי איסוף והחזרה

המסך נשבר? המסך לא עובד? ריפר לאב - מעבדה לתיקון מסכים למחשבים ניידים

תיקון מסך למחשב נייד - כולל שירותי איסוף והחזרה

מתקנים את כל סוגי המסכים למחשבים ניידים, מ-10 אינטש ועד 18 אינטש, ניתן לקבל הצעת מחיר בטלפון, וניתן לתאם תיקון אקספרס - הגעה ותיקון במקום, גם מסכי טאצ` אנחנו מתקנים.

* תיקון אקספרס - מותנה בתיאום מראש.

* שירות מיוחד בריפר לאב, אם הפלסטיקה של המחשב נשברה, אם המנוף של המסך נשבר והברגים השתחררו, יש פתרון. התקשרו אלינו לקבל הצעת מחיר לתיקון.

לכל שאלה אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ונציגנו ישמחו לעזור, ניתן לפנות אלינו או בטלפון 03-5405555 או בוואטסאפ

רוב רובים של המחשבים שמגיעים אלינו, מדובר על מחשבים בני שנה עד שנתיים, לעיתים גם שלוש, שהמסך נשבר, עקב פגיעה או נפילה, אם יש שבר או סדק במסך, לא ניתן לתקן את המסך, האפשרות היחידה שעומדת בפניכם, היא החלפת המסך.

דוגמאות למחירים להחלפת מסך

החלפת מסכי HO החל מ-600 ש”ח

החלפת מסכי Full HD החל מ-650 ש”ח

החלפת מסכי טאצ` - הצעות מחיר בוואטסאפ - לחצו פה

תיקון מסך למחשב נייד הוא תחום חזק ושטח מוכר של חברת ריפר לאב מעבדת מחשבים. צוות הטכנאים הבכירים שלנו ישמח לספק עבורכם שירות החלפת מסך למחשב הנייד התקול שברשותכם. אנו מציעים מחירים נוחים ושירות איסוף והחזרה בכל הארץ.

ריפר לאב הינה מעבדה מחשבים מקצועית ורצינית, הנחשבת לאחת הגדולות באזור בארץ בכלל ותל אביב והסביבה בפרט. המעבדה שלנו מתמחה בתיקון מחשבים ניידים בכלל, ובתיקון מסך למחשב נייד בפרט. בשורותינו מועסקים טכנאי מחשבים בכירים, מנוסים ומקצועיים אשר יספקו לכם את השירות המקצועי ביותר באדיבות ובאהבה.

לפרטים נוספים ולהזמנת שירות תיקון מסך למחשב נייד התקשרו אלינו לטלפון 03-540-5555, ואנו נדאג לכל השאר.

המלאי של מסכי מחשב למחשבים ניידים העומד לרשותנו הוא עצום ורב, וכולל בתוכו מגוון רחב של המותגים המובילים בשוק המחשבים הניידים, כך שעבור שירות תיקון מסך למחשב נייד או שירות החלפת מסך למחשב נייד אין צורך בהמתנה להזמנת מסך. הציוד (לרוב) כבר נמצא במלאי וזמין לטכנאים למתן שירות מהיר יעיל ומקצועי.

החלפת מסך למחשב נייד דורש ידע טכני רב, ניסיון עשיר, ומלאי חלקים מתאים. ללא שלושת החלקים האלה תיקון מסך למחשב נייד האישי שלכם לא יהיה מושלם. ריפר לאב מעבדת המחשבים עומדת בכל הקריטריונים הללו, ותשמח לעמוד לשירותכם. 

נשבר לך המסך במחשב נייד? אנשים רבים "מפחדים" לתקן את המחשב הנייד מחשש שהעלות תהיה גדולה. עובדה שאינה נכונה כלל ועיקר. אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו ולקבל הצעת מחיר בטלפון. השירות אותו אנו מעניקים הינו היקפי, כך שאם במקרה וקיים בנוסף שבר מעבר למסך, כגון שבר של צירים וכדומה, גם לכך אנו ניתן מענה הולם. אנו מזמינים אתכם להביא אלינו את המחשב ולקבל הצעת מחיר.

עכשיו במעבדת מחשבים ריפר לאב: ניתן לקבל תיקון מסך למחשב נייד בשיטת "באת החלפת הלכת".

שאלות ותשובות

כמה עולה לתקן מסך מחשב נייד?

תיקון מסך למחשב נייד החל מ-600 ש"ח למסכי HD ו-650 ש"ח למסכי FULL HD, המחיר כולל עבודה ומע"מ, למסכי טאצ` אנא התקשרו לקבל הצעת מחיר.

האם אפשר לחבר מסך מחשב למחשב נייד?

כן, בוודאי זה אפילו מקובל היום, רק צריך לוודא שבמחשב הנייד יש חיבור שמתאים למסך, לדוגמא אם המסך יש חיבור HDMI אז שגם במחשב יהיה חיבור דומה, אם לא, זה לא סוף העולם, אפשר להשתמש במתאם. אע"פ שברוב המחשבים הניידים זה אפשרי, זה לא אפשרי בכול המחשבים הניידים ואם חשוב לכם לחבר מסך חיצוני למחשב, בדקו שיש למחשב הנייד יציאת USB טרם רכישת המחשב.
ישנם כמובן חיבורים נוספים כגון: DisplayPort/DP, USB-C, Thunderbolt. אבל לרוב אנחנו נמצא חיבור HDMI.

האם כדאי לקנות מחשב נייד עם מסך מגע?

ההחלטה תלויה בצרכים שלך, בתקציב שלך ובדרישות שלך, ראשית מסך מגע מיקר את מחיר המחשב, האם דרוש לך מסך מגע? עניין של שיקול כלכלי, בנוסף האם זה ישפר את קצב העבודה? נוחות? הרבה פעמים אנשים שקונים מסך מגע משתמשים איתו ממש מעט, לגבי הפן המקצועי, אין באמת הבדל משמעותי שאני חושב על סיבה למה לקנות או לא לקנות מסך מגע מהפן המקצועי. זה לא משפר או מאט את הביצועים.

איך מנקים מסך של מחשב נייד?

לאט ובזהירות, קודם נציין שיש להיזהר לא לנקות חזק בשביל לא לשבור את המסך, ולנקות רק עם חומרי ניקוי ייעודים למסך שלא יעשו למסך נזק. אני באופן אישי מנקה עם מטלית לחה (לא רטוב לח) מיקרופייבר בעדינות על המסך, ואם ממש ממש חשוב לי לנקות טוב אני רוכש חומר ניקוי ייעודי למסך.

לפרטים נוספים אודות מעבדת מחשבים ריפר לאב, ולקבלת הצעת מחיר  עבור תיקון מסך למחשב נייד, אנא התקשרו אלינו לטלפון 03-540-5555, ואחד מנציגנו ישמח להעניק לכם את כל הפרטים הנחוצים.


תיקון מסך למחשב נייד - כולל שירותי איסוף והחזרה
תיקון מסך למחשב נייד - כולל שירותי איסוף והחזרה
תיקון מסך למחשב נייד - כולל שירותי איסוף והחזרה

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים