מעבדת לנובו (לא המעבדה הרשמית של היבואן רשמי)

מוצרים באחריות יבואן רשמי יש לפנות למעבדה הרשמית של לנובו ישראל.

מעבדת לנובו (לא המעבדה הרשמית של היבואן רשמי)

ריפר לאב הינה מעבדת לתיקון מחשבים ניידים עם התמחות בתיקון מחשבים נייחים וניידים מסוג לנובו ו-IBM, יחד עם זאת חשוב להזכיר שאנחנו לא המעבדה הרשמית מטעם לנובו ישראל.

מוצרים באחריות יבואן רשמי יש לפנות למעבדה הרשמית של לנובו ישראל.

רוב המחשבים הניידים והנייחים של לנובו (Lenovo) מגיעים עם שנה אחת של אחריות, בשנה הזאת ניתנת לכם הזכות ליצור קשר עם המעבדה הרשמית של לנובו ולתקן את המחשב במסגרת האחריות.

אם רכשתם הרחבת אחריות ל-3 שנים או שהציוד שרכשתם הגיע מראש עם 3 שנים אחריות תוכלו לתקן את הציוד במשך 3 שנים במעבדה הרשמית של לנובו ישראל במסגרת האחריות.

יחד עם זאת, חשוב לדעת - האחריות יבואן רשמי לא כוללת שברים ושדרוגים.

אצלנו במעבדה תוכלו לקבל שירות:

לפני כל תיקון יש צורך ליצור קשר עם המעבדה שלנו בטלפון 03-5405555, לוודא זמינות, היתכנות ולקבל הצעת מחיר בטלפון. נשמח לשמוע מכם.

תיקונים לאחר תקופת האחריות

וכמובן, אם הסתיימה תקופת האחריות של המחשב, נשמח להציע לכם את שירותי התיקון שלנו שכוללים גם שיפוץ מערכות קירור, החלפת מקלדת, החלפת סוללות למחשב נייד לנובו, תיקון שקעים שבורים ועוד.

סדרת יוגה (Yoga)

אחת הסדרות המוכרות ביותר במחשבי לנובו היא סדרת יוגה (Yoga), סדרת Yoga כוללת עשרות דגמים של מחשבים ניידים אשר מתאפיינים בזה שיש להם מסך מגע והם מתקפלים/מתהפכים – הופכים ממש לטאבלט. במעבדת ריפר לאב אנו מספקים שירות תיקון למחשבי יוגה, הן בתיקון פלסטיקה שנשברה והן בהחלפת מסך, למסך רגיל או למסך מגע.

סדרת הגיימינג של לנובו Legion

סדרה נוספת שמאוד מוכרת במחשבי לנובו היא דווקא במחשבים נייחים של לנובו והיא סדרת הגיימינג של לנובו, סדרת Legion. לנובו מוכרים מחשבים גיימינג במחירים יחסית סבירים ולכן ניתן למצוא בשוק לא מעט משווקים ולקוחות שרכשו מחשבי Legion, אם יש לכם מחשב נייח Legion ואתם רוצים לעשות לו שדרוג או תיקון נשמח לסייע ולייעץ לכם.

ואיך לא, לסיום, אנחנו מתקנים גם שרתים של לנובו.

לכל שאלה, לייעוץ או לקבל הצעת מחיר בטלפון צרו איתנו קשר בטלפון 03-5405555 ונציגנו ישמחו לסייע, ניתן לשלוח לנו גם הודעה לוואטסטפ 054-4562324 ונחזור אליכם בהקדם.

 שאלות ותשובות

1. האם אתם המעבדה הרשמית של לנובו?
לא, אנחנו לא המעבדה הרשמית של לנובו, אומנם אנחנו מתמחים בתיקון מחשבים ניידים ונייחים של לנובו, אך לקבל שירות אחריות יבואן רשמי יש לפנות למעבדה הרשמית.

2. האם אתם מתקנים מחשבים נייחים וניידים של לנובו?
כן, אנחנו מתקנים גם מחשבים נייחים וגם מחשבים ניידים של לנובו.

3.האם אפשר לתקן פלסטיקה שבורה במחשבים ניידים של לנובו?
כן, אפשר לתקן פלסטיקה שבורה, חשוב להדגיש כי אחרי תיקון פלסטיקה נשאר סימן על הפלסטיקה של המחשב במקום בו בוצע התיקון, לחילופין ניתן להחליף לגמרי את הפלסטיקה, אבל השירות לוקח יותר זמן ויקר יותר, אנו נותנים ללקוח לבחור במה שהוא מעוניין.

4. האם כדאי לתקן מחשבי גיימינג של לנובו?
בכל תיקון של מחשבי גיימינג ותיקון מחשבים בכלל, חובה לעשות את החישוב של עלות מול כדאיות, אנו נשמח לתת לכם הצעת מחיר בטלפון ובהתאם לגיל המחשב ואיכות המחשב תוכלו לקבל החלטה מושכלת אם אתם מעוניינים לתקן את המחשב, נשמח גם לייעץ ככל שנתבקש.

5. האם כדאי לשדרג מחשב לנובו ישן?
על מנת לתת תשובה לשאלה יש להתייחס לכמה גורמים, הגורם הראשון כמה עולה השדרוג, השני בן כמה המחשב והשלישי האם המחשב מספק את הצרכים שלי (אחרי השדרוג), אחרי שיהיה לכם את שלושת הנתונים האלה תוכלו לקבל החלטת מושכלת האם שווה לכם לשדרג מחשב ישן, נשמח לייעץ ככל שנתבקש.

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים