מעבדת מחשבים בתל אביב, תיקון מחשבים בתל אביב

ריפר לאב מציעה לכם פתרונות הוגנים וזולים של תיקון מחשבים ומכשירי טאבלט בתל אביב.

מעבדת מחשבים בתל אביב, תיקון מחשבים בתל אביב

מעבדת המחשבים שלנו ממוקמת בתל אביב,
ניתן לתאם הגעה בטלפון 03-540-5555.

מכל הערים בארץ, ריפר לאב בחרה להקים את מטה החברה שלה בתל אביב, מתוך אמונה כי העיר תל אביב מייצגת את הריכוז הגדול ביותר של תעשיות ההיי טק, טכנולוגיה, וחדשנות, ובכך לתת מענה הולם ורחב לתקלות מחשבים. לרשות ריפר לאב מעבדת מחשבים חדשנית המצוידת במיטב המכשור הטכנולוגי, ובצוות טכנאים מומחה בעלה ותק של עשרות שנים וניסיון רב ועשיר בתחום החומרה והתוכנה, ושבידיהם המיומנות אמונים ואחראים על תיקון אלפי ועשרות אלפי מחשבים החל מתיקון סמארטפונים, וטאבלטים, וכלה מחשבים ניידים. ובכלל, תיקון מחשבים בתל אביב והסביבה.

הידעתם, ריפר לאב נבחרה כנותני השירות למחשבים המיבואים על ידי רשת אופיס דיפו וחברת אולטרייד.

מקצועיות זו באה גם לידי ביטוי בכך שלייחודיותה של חברת ריפר לאב נזקפת היכולת הכמעט בלעדית לתקן מחשבים ניידים ברמת הרכיב, יכולת נדירה שאינה נחלת רוב מעבדות המחשבים בארץ.

משמעות הביטוי תיקון מחשבים ניידים ברמת הרכיב הינה, שמתבצעת סריקה יסודית ואיתור של רכיבים פגומים, והחלפה של אותם הרכיבים הפגומים בלבד, במקום להחליף את כל הלוח – עסק שמייקר משמעותית את התיקון.

בין שירותנו בתחום תיקון מחשבים, ניתן למצוא, תיקון טאבלטים, תיקון מחשבים ניידים, שידרוג מחשבים ניידים, החלפת ותיקון רכיבי חומרה כגון: החלפת דיסק קשיח, תיקון דיסק קשיח, החלפת זיכרון, תיקון לוחות אם ברמת הרכיב, החלפת לוחות אם, מסך שבור, ספק כוח, החלפת מאוורר למחשב, החלפת מעבד למחשב, תיקון מקלדת למחשב נייד, החלפת מקלדת למחשב נייד, החלפת שקע טעינה וכניסות חשמל, תיקון עינית של כונן DVD, תיקון בעיות התחממות של המחשב ועוד.

במהלך השנים הרחבנו את שירותנו לעוד ועוד מותגי מחשבים, וכעת אנו חולשים ביתר שאת על מגוון רחב יותר של מותגי המחשבים המובילים בשוק כגון: HP, LG, LENOVO, DELL, TOSHIBA, ASUS , ועוד. בשל כך, יצרנו לעצמנו מאגר של חלקי חילוף ענק מכל מותגי המחשבים, בכדי שיהיה לנו מענה רחב למגוון סוגי המחשבים המגיעים למעבדתנו.

ריפר לאב מאמינה כי הלקוחות הוא אחד הנכסים הגדולים ביותר של החברה, ועל כן שמה דגש חזק על אמינות, אדיבות, ושירות לקוחות מהשורה הראשונה. אז אם אתם באיזור תל אביב והסביבה, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בטלפון 03-540-5555 ולתאם הגעה למעבדה שלנו. אנו נשמח לענות לכל שאלה ולסייע ככל שניתן. אנו מספקים שירות VIP של איסוף והחזרה מבית הלקוח או העסק. לפרטים נוספים, שאלו את הנציג.

מעבדת המחשבים בתל אביב של ריפר לאב מציעה לכם פתרונות הוגנים וזולים לתיקון כל סוגי המחשבים, לרבות מכשירי טאבלט. לפרטים התקשרו: 03-540-5555.

"תאהב את הלקוחות שלך יותר מאשר את הכסף להם" (ביל גייטס).

 

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים