החלפת סוללות או בטריות לכל סוגי המחשבים ניידים

איזה סוללה יש לך במחשב הנייד? פנימית או חיצונית?

החלפת סוללות או בטריות לכל סוגי המחשבים ניידים

בעבר היה הרבה יותר פשוט, כל המחשבים היו מגיעים עם סוללה חיצונית, 2 לחיצות על "מנופים" והבטריה נשלפת החוצה ומחליפים סוללה, החלפת סוללה הייתה נעשת בצורה עצמאית, היו מזמינים סוללה ומחליפים לבד, פשוט.

כיום, המצב שונה, שונה מאוד, הרוב המוחלט של המחשבים ניידים כיום מגיעים עם סוללה פנימית, זאת אומרת שבשביל להחליף את הסוללה יש צורך "לפתוח" את המחשב על ברגיו, פעולה שללא ידע טכנאי עלולה אתם עלולים לעשות יותר נזק מעלות הסוללה.

אנו במעבדת מחשבים ריפר לאב מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בטלפון 03-5405555 ולקבל הצעת מחיר בטלפון להחלפת סוללה, עם או ללא שירות איסוף והחזרה של המחשב מבית הלקוח או העסק.

ותשובה לשאלה ששאלנו בהתחלה, רוצים לדעת אם הסוללה שלכם פנימית או חיצונית?

(או במילים אחרות אם אתם יכולים להחליף לבד או שצריכים מעבדה בשביל להחליף את הסוללה) פשוט תהפכו את המחשב הנייד ותסתכלו אם יש לכם "מנופים" לשליפת הסוללה, לא בטוחים צרו איתנו קשר ונסייע ככל שניתן.

הבטריה כבר לא מחזיקה מעמד? תוך כמה דק` מתרוקנת הבטריה? אצלנו תמצא את כל (כמעט 😉) סוגי הסוללות למחשבים ניידים.

לידיעתך:
למחשב נייד ישנם מספר סוגי סוללות, זמן פריקת הסוללה תלוי בחומר ממנו עשויה הסוללה ובמספר התאים שלה, כמובן שלא ניתן לקבוע מראש את זמן פריקת הסוללה כיוון שזה מאוד תלוי באופן השימוש במחשב, מחשב שכותבים מסמך בוורד יחזיק יותר מעמד ממחשב שבו רואים סרט או משחקים משחק, כמובן שגם מחשבי 10" צורכים פחות סוללה ממחשבי 15" וכולה.

מספר התאים בסוללה מגיע בין 3-12 תאים כאשר הסטנדרט הוא 6 תאים, סוללה כזאת מחזיקה בממוצע כשעתיים וחצי של עבודה ( ללא התחייבות תלוי בסוג העבודה ) ונחלשת ככל שהסוללה מתיישנת, מודדים סוללה לפי כחצי שעת עבודה עבור כל תא כאשר הסוללה חדשה והשימוש ממוצע.

על מנת לשמור על הסוללה מומלץ לא לחבר את המחשב קבוע לחשמל כאשר אין שימוש במחשב.

להזמנת סוללה או למידע נוסף תוכל ליצור איתו קשר בטלפון 03-5405555, מעבדה לתיקון מחשבים ניידים ונציגנו ישמחו לעזור לך.


החלפת סוללות או בטריות לכל סוגי המחשבים ניידים

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים