שדרוג מחשב נייד

ריפר לאב מעבדת מחשבים בתל אביב מבצעת שדרוג מחשב נייד ביעילות ובמקצועיות.

שדרוג מחשב נייד

המחשב הנייד לא זז? נגמרה לכם הסבלנות להמתין לטעינות ממושכות? אולי זה הזמן לשדרג את כרטיס הזיכרון ו/או את הדיסק הקשיח!

אנו בחברת ריפר לאב, מבצעים שדרוג מחשב נייד, הכולל שדרוג זיכרון למחשב נייד, וגם שדרוג דיסק קשיח למחשב נייד. לפרטים נוספים התקשרו 03-5405555, ונציגנו ישמח לתת מענה לכל שאלה.

המחשב הנייד חושב הרבה זמן, ודי לא זז. למי שלא מבין, הנטייה היא לחשוב שהמחשב הנייד עשה את שלו, התקלקל, והגיע הזמן להיפטר ממנו. לפני שרצים להסיק מסקנות אנו מזמינים אתכם להתייעץ עם המומחים שלנו, כי בהחלט ייתכן שהמחשב תקין לחלוטין, אלא רק שהוא חסר משאבי זיכרון או מהירות בדיסק הקשיח הגורמים לו להתאמץ יתר על המידה. עובדה זו מצביעה בבירור על צורך שדרוג המחשב הנייד.

אתם בוודאי שואלים את עצמכם את השאלה הבאה: "הרי כשקניתי את המחשב והשתמשתי בו בפעם הראשונה, הוא היה בעל משאבים מתאימים והצליח להריץ את כל התוכנות, אז מה השתנה?" – הרבה דברים יכולים להשתנות. הסיבות הנפוצות הן שדרוג מערכת הפעלה, שבדרך כלל כבדה יותר, וכבר לא מתאימה במדויק לחומרה הוותיקה של המחשב. סיבה נוספת היא התקנת תוכנות רבות על המחשב, ושנטענות בעת עליית מערכת ההפעלה. הזיכרון שהספיק פעם ל-X תוכנות מתקשה להתמודד עם 2X תוכנות.

במעבדת מחשבים ריפר לאב אנו מבצעים שדרוג מחשב נייד בשני מישורים (אך לא רק) עיקריים:

שדרוג זיכרון במחשב נייד

שדרוג זיכרון במחשב נייד אומר שאנו מבצעים הגדלה של זיכרון ה-RAM של המחשב ובכך מקנים לו משאבים נוספים להתמודד עם התוכנות הכבדות במחשב. בדרך כלל יש שני חריצי זיכרון (סלוטים או יותר משניים), וניתן לשדרג את הזיכרון על ידי התקנה של כרטיס זיכרון נוסף בסלוט השני. ניתן לדוגמא להתקין שני כרטיסי זיכרון של 2GB כל אחד, ולקבל סך הכול 4GB RAM, וכך למעשה ביצענו שדרוג מ-2GB RAM ל-4GB RAM. רוב לוחות האם תומכים בשדרוג של עד 8GB מעל 8GB מומלץ לבדוק את הקיבולת מהקסימאלית של הלוח ולוודא שהלוח יודע לעבוד עם יותר מ-8GB, נתון נוסף (ברור אך למי שאיננו מהתחום), יש לבדוק שמהירות הזיכרון תואמת ללוח אם, ואם קיים כבר כרטיס זיכרון במחשב, צריך להתאים את הזיכרון החדש גם ללוח וגם לזיכרון הישן.

שדרוג דיסק קשיח במחשב נייד

שדרוג דיסק קשיח במחשב נייד אומר שאנו מבצעים החלפה של הדיסק הקשיח בדיסק קשיח "משודרג" יותר. ישנם שני סוגים עיקריים של שדרוג דיסק קשיח למחשב נייד:

  1. 1. הגדלת נפח האחסון
  2. 2. מעבר מדיסק קשיח SATA לדיסק קשיח SSD

 

דיסק קשיח SATA הוא הדיסק קשיח המוכר לנו, והנפוץ ביותר עד כה בקרב מחשבים ניידים, וגם מחשבים נייחים. דיסק קשיח SATA נמכר בנפח שונים ובמהירויות שונות. לדוגמא: קיים דיסק קשיח SATA בנפח 500GB ובמהירות 5400rpm (סיבובים לדקה = Rotation Per Minute = RPM), ובמקביל דיסק קשיח SATA בנפח 500GB ובמהירות 7200rpm, שמספר הסיבובים שלו לדקה גדול יותר, ועל כן מהיר יותר.

התיאור לעיל, מבטא את ההבחנה היחידה שהייתה נהוגה עד לא מזמן מבחינת מהירויות דיסק קשיח. בשנים האחרונות, בעקבות שינויים טכנולוגיים מבורכים, שהביאו להוזלה בעלויות הייצור, והפכו את דיסק קשיח SSD למוצר בר השגה מבחינה כלכלית, החלו אט אט להיכנס למחשבים הניידים, וגם למחשבים הנייחים הדיסקים הקשיחים בתקן SSD. דיסק קשיח SSD, הינו דיסק קשיח מהיר במיוחד, וניתן בקלות רבה להבחין בהבדל במהירות שבה המחשב הנייד עובד. דיסק קשיח SSD אומנם עדיין נחשב יקר יותר מדיסק קשיח SATA, אך הביצועים המושלמים בפועל הופכים את ההוצאה לכדאית.

ריפר לאב הינה מעבדת מחשבים בתל אביב והסביבה המעניקה שירותי שדרוג מחשב נייד, הכולל שדרוג דיסק קשיח במחשב נייד ל-SSD, וגם שדרוג דיסק קשיח SATA לנפח אחסון גבוה יותר, בנוסף אנו מעניקים שירותי תיקון מחשבים ניידים, תיקון מחשבים נייחים, תיקון טאבלטים, תיקון לוחות אם ברמת הרכיב ועוד. אם המחשב לא זז או זז לאט, ניתן להציל את המחשב, ולהפוך אותו למהיר כמו חדש.

לפרטים נוספים אודותינו ולשדרוג המחשב הנייד שלכם, התקשרו אלינו 03-540-5555, או השאירו פרטיכם בצור קשר של האתר, ואנו נחזור אליכם בהקדם.

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים