תיקון אייפון 5

תיקון אייפון 5

תיקון אייפון 5

 

תגובות של אנשים לתקלה במכשיר האייפון 5 שלהם :

 

"אני מנותק מהעולם"

 

תגובת המעבדה לתגובת אנשים לתקלה במכשיר הסלולארי שלהם :

 

"להיפך, זו ההזדמנות שלך להתחבר לעולם, תנשום, תסתכל סביב, תהנה. בלי הפרעות חוזרות ונשנות של שיחות והודעות, לא כולם חייבים לדעת איפה אתה בכל רגע ואתה לא חייב להיות זמין לכולם כל הזמן, כמה שעות והמכשיר יצא מהמעבדה כמו חדש ותחזור למרוץ של החיים".

 

תיקון אייפון 5

 

האייפון 5 הוכרז במסיבת עיתונאים ב 12/9/2012 והחל להימכר בישראל ב 14/12/2012.

 

המכשיר הציג מסך משופר וארוך מעט מקודמו, מעבד A6 של אפל כפול ליבה המהיר וחזק פי שניים ממעבד A5 של הדור הקודם ושיפורים נוספים באיכות הסוללה והמצלמה.

 

אייפון 5 הוא מכשיר האייפון הנפוץ ביותר בשוק הישראלי כיום.

 

המכשירים כבר מתחילים להתיישן ועם הזמן מתחילות תקלות שמחייבות את תיקון המכשיר.

 

נפיצותו של המכשיר משפרת את מהירות ואיכות התיקון מכיוון שהחלקים נפוצים וזמינים במעבדה ומחירם סביר.

 

רכישת אייפון 5 מבטיחה תיקון מהיר ובמחירים נמוכים באופן יחסי.

 

עם זאת, תיקון אייפון 5 דורש מיומנות וניסיון מצד הטכנאים, ציוד מעבדה חדשני ואיכותי וחלקי חילוף ברמה הגבוהה ביותר.

 

בעיה נפוצה באייפון 5 היא התרוקנות מהירה של הסוללה. הפתרון, "hard reset". התהליך מתבצע על ידי לחיצה על כפתור הנעילה וכפתור ההדלקה במקביל למשך מספר שניות עד לאתחול המכשיר, במידה והתקלה נמשכת יש לפנות למעבדה.

 

תקלה נפוצה נוספת באייפון 5 היא בעיית התחברות לרשת האינטרנט. בעיה זו אמורה להיפתר על ידי עדכון לגרסת ההפעלה החדשה ביותר. במידה והתקלה לא נפתרה כנראה שיש בעיה בחומרה של המכשיר (אנטנה או רכיב פנימי) ויש לפנות למעבדה.

 

תיקון מסך לאייפון 5

 

אייפון 5 כולל מסך מגע מסוג Capacitive עם טכנולוגיה חדשה שבה כל חלקי המסך - תאורת הלד, שכבת מסך המגע והזכוכית מורכבים בשכבה אחת דקה יותר ובהירה יותר בהשוואה למכשירי האייפון הקודמים. המסך בגודל 4 אינץ`, ברזולוציה של 1136×640 פיקסלים, בדחיסות פיקסלים 326 ppi ובעומק צבע של 16 מיליון צבעים. בהשוואה לדור הקודם של האייפון, המסך נותר ברוחב זהה אך גדל בגובהו, כך שיחס האורך לגובה קרוב ליחס 16:9 המקובל בטלוויזיות בהפרדה גבוהה.

 

מסך שבור הוא התקלה הנפוצה ביותר באייפון 5, זו הסיבה להתפתחותה של תחרות מחירים המיועדת למשוך לקוחות פוטנציאליים אל החנות המתיימרת להיות מעבדה.

 

יש לשים לב שמחיר נמוך מבטיח ברובם המכריע של המקרים איכות חלפים ירודה וסבירות גבוהה לחוסר שביעות רצון ולחזרות חוזרות ונשנות אל החנות לצורך תיקונים חוזרים והחלפות.

 

החלפת מסך לאייפון 5

 

כשהמסך של האייפון 5 נשבר, מפסיק להגיב או מגיב לא נכון נדרש להביאו למעבדה מקצועית וכפי הנראה שנדרשת החלפתו.

 

המעבדות רוכשות מסכים כחלקי חילוף ובאפשרותן לרכוש סוגי מסכים שונים.

 

ברוב המקרים המסך הקרוי מקורי הינו בעצם מסך מקורי מחודש (מסכים מקוריים אינם בנמצא בשוק), זהו מסך שהזכוכית העליונה שלו נשברה והיא הוחלפה על ידי הגורם שחידש את המסך.

 

איכותם של מסכים אילו תלויה באיכות העבודה וההדבקה של המסך בעת תהליך החידוש, ישנם מסכים מקוריים מחודשים באיכות טובה, אך ישנם רבים שיאכזבו את הלקוח בתמונה מרצדת ובהיפרדות הזכוכית העליונה ממסגרת הפלסטיק.

 

במקרים רבים עדיף ללקוח להגיע למעבדה שאותה הוא מעריך כדי להחליף את המסך במסך איכותי אך לא מקורי, מסכים אילו הינם העתק של המסכים המקוריים. כמובן שישנן רמות שונות בין היצרנים השונים.

 

במעבדת ריפר-לאב השימוש הינו אך ורק ברמה הגבוהה ביותר המונעת חוסר שביעות רצון וחזרות של הלקוח לתיקונים חוזרים.

 

החלפת סוללה לאייפון 5

 

סוללת האייפון 5 היא סוללת Lithium Polymer (Li-Poly) בעלת הספק של 1140 mAh המאפשרת שיחות וגלישה על גבי רשת ה-3G ו-LTE - עד 8 שעות גלישה על גבי רשת הWiFi וצפייה בוידאו וסרטים - עד 10 שעות ה

 

אזנה למוזיקה - עד 40 שעות

מצב המתנה - עד 225 שעות

 

בכדי לחסוך בחיי הסוללה עליכם להשתדל להשתמש פחות בפונקציית הרטט.

 

להימנע ממצב בו הסוללה ריקה לחלוטין לאורך מספר ימים מכיוון שייתכן שלא תוכל להיטען יותר.

 

לא להשאיר את המכשיר בהטענה לאחר שהסוללה הגיעה ל 100%.

 

להוריד את בהירות המסך ולקצר את זמן ההמתנה של המסך לפני כניסתו למצב שינה.

 

להימנע מחימום ייתר ולכן כדאי להטעין במקומות שאינם חמים ולהוציא מנרתיק שעלול למנוע מהמכשיר להתקרר בזמן ההטענה.

 

להשתמש במטען מקורי ומתאים למכשיר.

 

לא לגלוש במכשיר ולא לבצע שיחות במקומות בהם רמת הקליטה נמוכה, כגון: חניונים, מקלטים וכו` דבר המאמץ את המכשיר ומקצר את חיי הסוללה.

 

עם זאת הסוללה הינה פריט מתכלה והנכם צפויים להידרש להחלפתו לפחות פעם אחת בחיי המכשיר שברשותכם, עליכם לוודא שהסוללה הנמכרת לכם מתאימה למכשיר שברשותכם ומגיעה עם אחריות לתקופה של 6 חודשים לפחות.

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים