תיקון אייפון - איך ל ...

תיקון אייפון - שאלות ותשובות נפוצות

תיקון אייפון - איך ל ...

 

אנו בריפר לאב נעלה מדי פעם לדפי האתר שאלות נפוצות בעניין תיקון האייפון. שאלות אלו מופנות אלינו מלקוחות המתעניינים בפרוצדורות התיקון המקצועיות אותם נבצע על המכשירים היקרים לליבם, ובמקרים אחרים, פונים אלינו לעיתים לקוחות עם בקשות להסברים כיצד יוכלו הם לבצע את התיקון בעצמם. לאלה וגם לאלה נועדה קטגוריה זו.

 

למען גילוי נאות, אין על הכתוב כאן כדי להמליץ בפני אף אדם לא מוסמך לבצע את פרוצדורות התיקון בעצמם ואנו ממליצים בכל פה להעביר את המכשירים למעבדה לטיפול מקצועי ומסור. איננו יכולים להעניק אחריות על ביצוע התיקונים בידי אחרים.


שאלה: מסך האייפון שלי נשבר. מהם הצעדים שעלי לבצע להחלפתו?
תשובה:
תיקון אייפון – החלפת מסך
1. גבה את האייפון! חבר את האייפון למחשב, גלוש לאייפון שלך באייטיון, ולחץ על "Sync." .
2. הכן את כל הכלים להם תזדקק, לפניך רשימה של מה שתזדקק:
• מסך זכוכית חלופי.
• מברג פיליפס.
• סכין יפנית או כלי גרוד אחר.
• דבק מהיר או דבק דו צדדי.
• אלכוהול ומטלית בד ו/ או מכשיר יבוש שיער או אקדח חום.
3. זהה את שני הברגים בצידו האחורי של האייפון משני צידיו של חיבור ה USB . בעזרת מברג הפיליפס הוצא את שני הברגים (שים לב: אין צורך להוציא את כרטיס ה SIM בכדי לפתוח את הטלפון, כפי שאולי הוטעתה לחשוב!).
4. השתמש בסכין היפנית או כלי גרוד אחר להסרת המסך הישן (הפרד את אטם הגומי מהמסך).
5. חפש את האחיזנים, בצד הימני העליון, המחברים את הטלפון למסך (ראה שני תוויות דבוקות בצבע כתום ע"ג האחיזנים. הרם את האחיזנים בעזרת כלי הגרוד).
6. חפש את התווית השלישית מתחת לאחיזן השני. אחיזן זה שונה מהשניים הקודמים. הרם את הסוגר השחור כדי לשחרר את המחבר השלישי. בהרמת הסוגר יהיה המסך משוחרר משאר האייפון. פשוט הוצא אותו.
7. הוצא 6 ברגים נוספים. 5 על המסילה הצדדית והשישי נמצא בחלק הימני העליון. כל ששת הברגים זהים, כך שאין מה לדאוג לגבי החזרתם בשלב מאוחר יותר. טייפ דבק שחור מכסה את ראשי הברגים, טייפ זה אינו נחוץ, כך שניתן לחתוך אותו מעל ראשי הברגים ללא חשש.
8. הפרדת מסך ה LCD מהזכוכית. הכנס את הסכין היפני בין המסילות ועקור את החלק הפנימי בזהירות. החלק את ה LCD החוצה לכיוון כפתור הבית. אין חשש להפעיל מעט לחץ, המתכת לא תינזק. צעד זה ישחרר את מסך ה LCD ממסגרת המתכת.
9. הפרד את מסגרת המתכת מהזכוכית השבורה. זהו הצעד הקשה ביותר וייקח מעט זמן, אך וודא כי יבוצע באופן מיטבי כדי שהמסך החדש יתאים עצמו בשלמות. העזר בסכין היפנית או כלי גרוד אחר לגירוד שאריות הזכוכית והדבק הישן. ניתן להיפטר משאריות הדבק ע"י שפשוף קל עם בד ספוג באלכוהול ואח"כ ניקוי יסודי יותר בעזרת גירוד.
10. הכן את המסך החדש. אם תשתמש בדבק דו צדדי, וודא כי הוא נחתך בצורה הנכונה. אם תשתמש בדבק מהיר וודא כי אינך מפזר אותו קרוב מדי לכפתור הבית. מרח את הדבק רק על הפלסטיק השחור על הצד התחתון או העליון ולא על המרכז. אפשר לדבק להתייבש למספר דקות.
11. התחל בהרכבת האייפון מחדש. הצמד את ה LCD והזכוכית. קיימות שתי דרכים להצמדת השניים ורק אחת נכונה. בצד אחד המסילה ארוכה יותר, וזוהי הדרך המהירה להתאים אותם. יהיה זה קל יותר להחליק את ה LCD פנימה מהצד התחתון כך שהסוגר הקטן יחליק פנימה בצורה מיטבית.
12. החזר את ששת הברגים שהוצאנו מוקדם יותר.
13. חבר את כבל מספר 3 חזרה לתושבת, תוך ווידוי כי התושבת פתוחה. לחץ על הסוגר השחור כלפי מטה.
14. החזר את כבלים מספר 1 ומספר 2 למקומם ע"י לחיצתם אל תוך התושבת.
15. החזר את המסך בחזרה אל הטלפון. התחל בהחדרתו מלמעלה, הצד עם המחברים, המשך בהכנסת החלק התחתון. החיבור אמור להיות קל ואין צורך להפעיל כוח. לאחר שהמסך וה LCD נצמדו בשלמות, החזר והברג את שני הברגים משני צידי ה USB .

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים