תיקון או החלפת שקע USB במחשב נייד

החלפת שקעי יו אס בי היא עבודה שבשגרה אצלנו במעבדה, לא צריך להחליף את כל הלוח בשביל שקע USB.

תיקון או החלפת שקע USB במחשב נייד

כמעבדת מומחים לתיקון מחשבים ניידים חלק בלתי נפרד מהעבודה היומיומית שלנו היא החלפת שקעים למחשב נייד בכלל והחלפת שקע יו אס בי בפרט, מרבית העבודה הקשורה לשקעים הינה החלפת שקע טעינה במחשב נייד והחלפת שקעי USB במחשב נייד, הסיבה כמובן קשורה לתדירות השימוש בהם.

שקע הטעינה הוא שקע חובה לשימוש, הרי כל מי שמעוניין להשתמש במחשב הנייד חייב להטעין את הסוללה או לעבוד ללא סוללה ובכל מקרה שקע הטעינה חייב להיות מחובר למטען.

שקעי ה-USB הם שימושים מאוד, החל מחיבור עכבר אלחוטי/קווי, מקלדת, מדפסת USB, כבר טעינה לטלפון, Disk On Key  ועוד, שקעי ה-Usb  הם החיבור המועדף על יצרני החומרה היום והדבר מתבטא גם בתדירות השימוש בהם.

מעבדת ריפר לאב הינה מעבדת מומחים המתמחה בתיקון או החלפת שקעי יו אס בי למחשב נייד, אם נהרס לך שקע ה-USB כתוצאה מעבודה לא תקינה או כתוצאה משחיקה אל לך להחליף את הלוח או לחשוב שלא ניתן לתקן, במעבדת ריפר לאב ניתן להסיר את שקע ה-USB המקולקל מהלוח ולהתקין במקומו שקע USB חדש, ככה שאתם חוסכים המון כסף, אין צורך להחליף את כל הלוח בשביל שקע, ואתם הלקוחות משלמים רק עבור החלפה של שקע ה-USB.

ב99% מהמחשבים הניידים מדובר באותו רכיב ככה שלא צריכה להיות שום בעיה להחליף אותו, אך למען הסר ספק תוכלו ליצור איתנו קשר בטלפון, בוואטסאפ או במייל ונוכל לתת לכם ייעוץ ותמיכה מלאה בעבור תיקון המחשב שלכם, לפרטים נוספים צרו איתנו קשר בטלפון 03-5405555 או במייל [email protected] .

בנוסף לזאת תוכלו לקבל המעבדה גם שירותי איסוף והחזרה בכל הארץ, שימו לב ששירות איסוף והחזרה דורש מכם עוד כיומיים של המתנה, אז אם תיקון רגיל לקוח בממוצע יומיים ( כאשר החלקים קיימים במלאי ), תיקון הכולל איסוף והחזרה לוקח בממוצע 4-5 ימים כאשר יומיים שלושה מתוך ימים אלו הם הזמן שהמחשב נמצא בחברת המשלוחים.


תיקון או החלפת שקע USB במחשב נייד

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים