תיקון והחלפת חומרה לניידים

המחשב הנייד התקלקל? ריפר לאב תספק עבורכם שירות תיקון והחלפת חומרה לניידים.

תיקון והחלפת חומרה לניידים

ריפר לאב מעבדת מחשבים בתל אביב והסביבה מבצעת תיקון והחלפת חומרה למחשבים ניידים ברמת הרכיב למגוון מותגים המובילים בשוק.

התקלקל לכם המחשב הנייד? התקשרו אלינו לטלפון 03-540-5555, ונציגנו ישמח לעמוד לשירותכם.

אחד הדברים האולי מתסכלים ביותר אחרי קלקול הטלפון, זה קלקול המחשב הנייד. המחשב הנייד מורכב מרכיבים רבים, ושלא תמיד עבור כל אחד מהם יש פתרון. מענה הולם ופתרון ראוי לתקלה במחשב הנייד הוא תלוי מקצועיות, טכנולוגיה, אמונה ותושייה. ריפר לאב בעלת הפריווילגיה לומר בביטחון כי ניחנה בתכונות המצוינות לעיל, ואשר הרוויחה את המוניטין שלה בעבודה קשה.

הטכנולוגיה העומדת לרשות מעבדת המחשבים שלנו הינה חדשנית, ובדרך כלל, נחלת מעבדות מחשבים גדולות. עובדה זו מקצרת את זמן התיקון במחשבים ניידים בצורה משמעותית. צוות טכנאי המחשבים הנמנה בין שורותינו עבר מבדקים בדרגת קושי גבוהה, ולכן בעל מיומנות גבוהה לאבחון מגוון רחב של סוגי תקלות במחשבים ניידים, ומתן פתרון ממוקד, מדויק ויעיל לתקלה הניצבת לפניו.

השיקול המרכזי העומד בפני בעל המחשב הנייד הוא כלכלי כמובן. האם לתקן או להחליף. זהו כמובן שיקול של עלות תועלת, שהמעבדה שלנו מבצעת בעצמה כברירת מחדל ומציגה את הנתונים בפני הלקוח להחלטתו.

בין התיקונים שמעבדת המחשבים שלנו מבצעת למחשבים ניידים, ניתן למצוא, תיקון מסך למחשב נייד, תיקון לוחות אם למחשבים ניידים ברמת הרכיב, תיקון שקעים למחשבים ניידים ועוד. במקרה שמחשב מתחמם, אנו מבצעים ניקוי מאוורר במחשב נייד, כאשר מבוצע ניקיון יסודי גם למחשב הנייד וגם למאווררים שלו. במידה והגענו למסקנה שלא ניתן לתקן את הרכיב התקול, או שניתן לתקן, אך מבחינת עלות תועלת לא משתלם לתקן, ועדיף יותר להחליף; ברשותנו מגוון רחב של חלקי חילוף חדשים ומחודשים ממגוון רחב של המותגים המובילים בשוק. דוגמאות להחלפת חומרה למחשבים ניידים: החלפת מסך למחשב נייד, החלפת דיסק קשיח למחשב נייד, החלפת מאוורר למחשב נייד ועוד.

בנוסף, מעבדת המחשבים שלנו מבצעת שדרוגים במחשבים ניידים על פי בקשת הלקוח. בין שירותי השדרוג המבוקשים ביותר, ניתן למצוא החלפת דיסק קשיח SATA למחשב נייד, לדיסק קשיח SSD למחשב נייד, הגדלת הזיכרון למחשב הנייד.

ריפר לאב מעבדת מחשבים בתל אביב, הינה אחת המעבדות השירותיות ביותר שבהן תתקלו.

המחשב הנייד התקלקל? התקשרו אלינו לטלפון 03-5405555 - ריפר לאב מעבדה לתיקון מחשבים ניידים, והיו בטוחים שהמחשב הנייד שלכם בידיים טובות.


תיקון והחלפת חומרה לניידים

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים