תיקון טאבלטים בתל אביב

תיקון טאבלטים בתל אביב

החל מ2021 ריפר לאב אינה מספקת שירותי תיקון לטאבלטים. עמכם הסליחה ותודה על ההבנה

 

האם לתקן או לקנות חדש? זאת השאלה הנשאלת כאשר הטאבלט מתקלקל. במעבדת המחשבים של ריפר לאב, צוות המומחים שלנו יבצע עבורכם בדיקת כדאיות, ותיקון טאבלטים בתל אביב והסביבה. לפרטים נוספים אודות מעבדת המחשבים שלנו צרו עמנו קשר בטלפון: 03-5405555.

בעידן המודרני המחשב תופס חלק מאוד נכבד ומרכזי בחיינו. בתחילת דרכו ה-CPU היה נחלת המחשב האישי (PC) בלבד. כאשר המחשב היה מתקלקל היו פונים למעבדת מחשבים, אשר הייתה מתקנת את המחשב ומחזירה אותו לפעילות תקינה. ברבות השנים המחשב התפשט למכשירים ייעודיים נוספים. בתחילה למחשב כף יד, ומחשבים ניידים, (נוטבוק), ובהמשך לטלפונים סלולאריים, סמארטפונים, טאבלטים, ופאבלטים.

ריבוי סוגי המכשירים בעלי CPU מסוגים שונים ומגוונים, ייצר אתגר וביקוש בקרב מעבדות מחשבים להגדיל ולהעשיר את ידע הטכנאים בחומרה ותוכנה של המכשירים החדשים, ובכך ליצור נתח שוק חדש של תיקון טלפונים סלולאריים, תיקון סמארטפונים, תיקון טאבלטים ועוד, שייתן מענה הולם למצב החדש שנוצר בשוק הטכנולוגיה.

מעבדת מחשבים ריפר לאב, הקימה את המטה שלה בלב תל-אביב מעוז ההיי-טק, הטכנולוגיה, והחדשנות, ובעלת ניסיון של עשרות שנים בתחום תיקון מחשבים בתל-אביב והסביבה. מומחיותה, וייחודיותה הינה של תיקון מחשבים ברמת הרכיב בפרט, ותיקון טלפונים סלולאריים, תיקון סמארטפונים, ותיקון טאבלטים בפרט.

במעבדת המחשבים שלנו הממוקמת בתל-אביב, ניתן לתקן טאבלטים. התיקונים הרווחים המבוצעים בטאבלט הינם, החלפת כפתורים לטאבלט, החלפת רמקול פנימי לטאבלט, החלפת סוללה לטאבלט, החלפת מסך לטאבלט, החלפת מצלמה לטאבלט, החלפת שקע חשמל לטאבלט, החלפת פלסטיקים לטאבלט, החלפת שקע שמע לטאבלט ועוד.

במעבדת תיקון מחשבים בתל-אביב של ריפר לאב תוכלו לפגוש בטכנאיים מהשורה הראשונה בעלי ותק של עשרות שנים, ומומחיות ברכיבי חומרה ותוכנה כאחד. ובשילוב עם המיכשור הטכנולוגי המתקדם שברשותנו, אנו יכולים להגיד בביטחון רב כי התיקונים במעבדת המחשבים שלנו מתבצעים ברמה גבוהה ולשביעות רצון הלקוח.

טיפים:

1. לטאבלט מסך ענק, ושטח פנים רחב זה מגדיל סיכוייו להינזק ממכות חזקות, נפילות וכדומה, ועל כן אנו ממליצים לרכוש מגן זכוכית ייעודי, ונרתיק קשיח לשמירה מרבית על מסך הטאבלט.

2. אם הטענתם את הטאבלט, אך הסוללה אוזלת מהר, המחשבה הטבעית היא שהסוללה סיימה את מחזור הטעינות שנקבע לה, והגיע הזמן להחליפה. אך לא תמיד זאת התשובה הנכונה, שכן ייתכן שהבעיה בכבל הטעינה, או בשקע עצמו.

3. היה ואם נשפך נוזל על הטאבלט, יש לסגור אותו במהירות האפשרית, ולא להפעילו שוב, אפילו הוא מצליח להמשיך בעבודה. פעילות ממושכת עם טאבלט שספק נוזלים עלולה לגרום לקורוזיה ונזק טוטאלי לטאבלט.

ריפר לאב מאמינה בנכס הלקוחות שלה, כי לקוח מרוצה זה לקוח חוזר. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם השירות לתיקון מכשיר טאבלט בטלפון: 03-540-5555, ונציג חברת ריפר לאב ישמח לעמוד לשירותך ולסייע בכל שאלה. במעבדתינו קיים שירות איסוף והחזרה של הטאבלט.


תיקון טאבלטים בתל אביב
תיקון טאבלטים בתל אביב

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים