תיקון מסך מגע מחשב נייד - כולל שירותי איסוף והחזרה

האם מסך מגע שלא מגיב אומר שאנחנו צריכים לוותר על המגע במחשב וזהו?

תיקון מסך מגע מחשב נייד - כולל שירותי איסוף והחזרה

לרוב אנשים חושבים שכאשר מסך המגע מפסיק להגיב לנגיעות, זה פשוט הסוף שלו, ואנחנו "מקבלים" את העובדה שמכאן ואילך אנו נשתמש במסך לתצוגה בלבד.

אנחנו אפילו מצדיקים את זה בטענות כמו "בכל מקרה לא רציתי טביעות אצבע על המסך", או "גם ככה בקושי משתמשים בזה", אבל בפנים אנחנו קצת מתבאסים שהמחשב הנייד שלנו לא מתפקד כמו חדש יותר.

בינינו? אין צורך להתבאס. מעבדת מחשבים ריפר לאב תיקנה מאות מסכי מגע למחשבים ניידים, והטכנאים שלנו מנוסים וערוכים לתיקון התקלה, התקשרו לריפר לאב 03-540-5555 לפרטים נוספים!

פעם, היינו צוחקים על הסבים והסבתות שלנו כשהם היו מנסים לגעת במסך של המחשב הנייד כדי ללחוץ על דברים, לקח להם המון זמן להבין את הקונספט של עכבר, ולנו המון זמן להסביר להם.

ואז ברוב "חוצפתם", חברות המחשבים הניידים החליטו להוסיף מסכי מגע במחשבים שלהם, וכל הבדיחות והצחוקים חזרו אלינו חזרה. אולי קארמה, מי יודע.

ובכל מקרה, אחרי שהתרגלנו חזרה למסכי מגע במחשבים הניידים שלנו, עכשיו אנחנו צריכים להתרגל חזרה לעכבר כשהמסך נתקע, או נסדק ואז חציו עובד וחציו השני לא מגיב לאף מגע, גם לא של הסבא והסבתא.

גם אם סבא וסבתא לא יכולים לתקן את המסך עם מגע הקסם שלהם, מגע הטכנאים שלנו במעבדה יפתור זאת בקלות, התקשרו לריפר לאב 03-540-5555 לפרטים נוספים ותיקון מהיר עם משלוח מהבית בכל הארץ!

אז איך ניתן למנוע תקלות?

מסכי מגע ידועים בעדינות ושבריריות מכיוון שלרוב הם מסכי זכוכית, ולא פלסטיק בניגוד למסך שהוא לתצוגה בלבד, לכן רמת הגמישות שלהם פחותה, כדי לשמור את מסך המגע שלכם בריא, יש להתנהג עם המחשב בעדינות מירבית.

קנו לו תיק מרופד, ותוודאו שאתם לא זורקים אותו על המיטה או על הכסא.
שימו לב שלא לסגור את המסך כשיש דברים על המקלדת.
בהתניידות - נסו לאחוז במחשב בעדינות, לא להפעיל לחץ רב מדיי על מרכז המסך.

האם אפשר פשוט לוותר על המגע וזהו?

למרות ה"באסה" בויתור על היכולת הזאת, כן, זה אפשרי, אבל לא בכל מחשב אפשר להסיר אותו בלי להסיר את מסך התצוגה, לכן אם הוא נשבר או נסדק אתם מסתכנים בפציעה משברי הזכוכית ללא החלפה.

אם המסך לא נסדק או נשבר, ואתם פשוט לא מעוניינים במגע עצמו, אפשר לנתקו כי לרוב מדובר בחיבור נפרד בין מסך המגע למסך התצוגה, מראש אפשר גם פיזית לנתק את הכבל שמחבר את המגע אם זה מפריע לכם, אבל פתרון יותר פשוט יימצא במנהל ההתקנים במחשב, כנסו למנהל ההתקנים וחפשו את המילה Touch Screen או "מסך מגע" ולחצו מקש ימני ואז "השהה".

לריפר לאב ניסיון רב בתיקון והחלפת מסכים בכלל, ותיקון והחלפת מסכי מגע בפרט, התקשרו אלינו ל 03-540-5555 לפרטים נוספים או צרו קשר דרך האתר ואנחנו נחזור אליכם!

 

 

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים