תיקון מק - מעבדת מומחים לתיקון מחשבים ניידים מק

זקוקים לתיקון מק? התקשרו למעבדת המחשבים ריפר לאב 03-540-5555, ונשמח לעמוד לשירותכם.

תיקון מק - מעבדת מומחים לתיקון מחשבים ניידים מק

שירות תיקון מק – מה זה כולל?

הכול! אנו מבצעים תיקון שקע טעינה למק, תיקון שקע יו אס בי למק, תיקון שקע אוזניות למקבוק, תיקון שקע Thunderbolt למקבוק, תיקון או החלפת מסך למק, החלפת מקלדת למקבוק, החלפת סוללה למקבוק, תיקון לוח אם למחשב מק, החלפת מאוורר למק, ועוד.

מעבדת המחשבים ריפר לאב מספקת שירותי מעבדה של תיקון מק על ידי צוות טכנאי מחשבים ייעודי המומחה לתיקון מק ותיקון מחשביים ניידים של אפל מכל הסוגים והדגמים, לרבות תיקון מחשב מקבוק אייר, תיקון מקבוק פרו, ועוד.

מחשבי מק מבית אפל נחשבים למחשבים הנחשקים ביותר בשוק המחשבים. חברת אפל, יוצרת מחשבי המקינטוש יצרה תדמית יוקרתית של מחלקת מחשבים השונה מהקו הסטנדרטי שמכתיבים מחשבי ה-PC, ולמעשה הגדירה מחדש את המושג מחשב. מחשבי מק הפכו לבעלי שם עולמי ואף מצאו את דרכם אל סרטי הוליווד רבים.

אפל, חברת מחשבים בעלת משאבים עצומים, השקיעה את כל משאביה בייצור מחשב המושלם מבפנים ומבחוץ. במחשבי מק ניתן למצוא חומרת פרימיום, וקו עיצוב מרשים ולא סטנדרטי. אך כמו שלמכונית יקרה יש חלקים יקרים, עלויות תיקון מק לא נופלות מאנלוגיה זו. מעבדות מחשבים שונות ראו בכך פתח ללקיחת עבודות תיקון מק וגביית מחירים גבוהים. על כן לפני שהנכם מפקידים את מחשב המק שלכם בידי מעבדה זו או אחרת, ונפרדים מכסף רב, ראוי לבצע סקר מקיף לא רק על טווח המחירים, אלא גם על טיב ומקצועיות המעבדה בתיקון מק, ומוצרי אפל בכלל.

כפי שהסברנו מקודם, אפל חושבים קצת אחרת, וזה דרך אגב גם הסלוגן שלהם – Think Different. האנטומיה של מחשב מק שונה במעט מאנטומיה של מחשב PC רגיל, ועל כן נדרשת מיומנות עם זיקה למחשבי מק, וטכנאי מחשבים סטנדרטי לא יספיק במקרה כזה.

ריפר לאב מעבדת מחשבים בתל אביב מעסיקה צוות טכנאים ייעודי המומחה בתיקון מק, ומוצרי אפל בכלל, לרבות תיקון מקבוק פרו, תיקון מחשב מקבוק אייר, תיקון אייפד, תיקון איימק, ועוד.

התקלקל לכם המקבוק? התקשרו אלינו בטלפון 03-540-5555, והסירו דאגה מליבכם.

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים