החלפת שקע טעינה | תיקון שקעים למחשב נייד

ריפר לאב מעבדת מחשבים בתל אביב מבצעת תיקון שקעים למחשב נייד או החלפת שקע טעינה למחשב נייד לשירותכם.

החלפת שקע טעינה | תיקון שקעים למחשב נייד

שקע הטעינה תקול? אל דאגה, במעבדתנו לתיקון מחשבים ניידים תוכלו לקבל שירות החלפת שקע טעינה או תיקון החלפת שקע לפי העניין. אין צורך להיפטר מהמחשב, אנו נבצע תיקון שקע טעינה במקצועיות וביעילות, בכדי שתוכלו לחזור לעבודה מהר ככל האפשר.

להזמנת שירות תיקון או החלפת שקע טעינה התקשרו 03-540-5555, ונשמח לסייע.

במחשב הנייד מצויים שקעים רבים, החל משקע טעינה למחשב עצמו, וכלה ב-שקעים כמו HDMI, אוזניות, USB, מיקרופון, VGA, ועוד.

השקעים השונים משמשים לחיבור אביזרים חיצוניים. אביזרים חיצוניים אילו מרחיבים ומעשירים את פונקציונאליות המחשב הנייד, המביאים לניצול מלוא הפוטנציאל, והפקת הנאה מקסימלית מהמחשב הנייד. פעולות כגון החיבור והניתוק החוזרת והנשנית של אביזר חיצוני זה או אחר, חיבור אביזר חיצוני בזווית לא נכונה או נפילת המכשיר כאשר אביזר מחובר לשקע, ועוד, עלולות לפגום בשקע או בחיבורו ללוח האם של המחשב. פגיעה זו מביאה למצב בו השקע פועל לסירוגין או שמפסיק לעבוד לגמרי, ואזי לא מן הנמנע לבצע תיקון שקע טעינה או החלפת שקע טעינה במעבדת מחשבים.

אחד השקעים החיוניים ביותר של המחשב הנייד הוא כמובן שקע הטעינה, שלולא קיומו לא יהיה ניתן לעבוד על המחשב הנייד יותר מכמה שעות בודדות. תיקון שקע הטעינה הכרחי לצורך הטענת המכשיר והמשך עבודה. שקעים אחרים של המחשב הנייד אומנם חיוניים פחות אך הזנחת תיקונם עלולה, במקרים מסוימים לפגום במחשב הנייד (למשל כאשר השקע מתנתק חלקית מלוח האם ועלול ליצור קצר בלוח האם).

אצלנו, במעבדת מחשבים ריפר-לאב קיים מלאי מרשים של למעלה מ-1000 סוגי שקעים שונים המיועדים לרוב סוגי המחשבים הניידים, כך שאם הגעתם למעבדת המחשבים שלנו לצורך החלפת שקע טעינה, סביר להניח שלא תצטרכו להמתין להזמנה מיוחדת של שקע טעינה, ונוכל לבצע עבורכם בדיקת אפשרות תיקון שקע טעינה, ובמידה ולא ניתן לתקנו אז אנו נבצע החלפת שקע טעינה יעילה ומהירה.

ברוב המקרים, אופן החלפת שקע טעינה מתבצע על ידי ניתוק השקע הישן והלחמת החדש ללוח האם, ולצורך כך נדרשת מיומנות וציוד מתאים. אנו גאים לומר, שטכנאי המחשבים במעבדת המחשבים שלנו הינם מומחים בתיקוני לוחות אם עדינים ומורכבים ומבצעים החלפת שקע טעינה של מחשבים ניידים ממותגים שונים ומדגמים שונים ברמה יומיומית ובמיומנות מרבית.

אנו משקיעים כסף רב בציוד הטכני, מלחמים, מיקרוסקופים, מכונת החלפת צ`יפים (BGA), ועוד , ובזכות כך, יש ברשותנו את הציוד הטכני מהטובים והיקרים בשוק. כי ריפר לאב מאמינה באיכות התיקון ועמידותו לאורך זמן.

אז אם במקרה איתרע מזלכם, ונפגם אחד משקעי המחשב הנייד היקר לליבכם, אל יאוש, כי אצלנו תמצאו פתרון איכותי לתקלה. פעולת תיקון או החלפת שקע טעינה תקול לשקע טעינה חדש ותקין מעולם לא הייתה פשוטה יותר.

לפרטים נוספים אודותינו ו/או להזמנת שירות החלפה או תיקון שקע טעינה, התקשרו 03-540-5555, ונשמח לעמוד לשירותכם.


החלפת שקע טעינה | תיקון שקעים למחשב נייד

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים