תיקון שקע USB

השקע USB לא עובד? התקשרו אלינו 03-540-5555, ונשמח להעניק לכם שירות.

תיקון שקע USB

מעבדת מחשבים ריפר לאב מספקת שירות תיקון שקע USB מכל הסוגים לרבות USB C, USB B, USA A, Micro USB A, Micro USB B, Mini USB B, USB 3.0 Type A, USB 3.0 Type B, USB 3.0 Micro B, ועוד.

שוק שקעי ה-USB צבר תאוצה בעשור האחרון, והביא סוגים שונים של שקעי USB בעלי תכונות שונות והתומכים במהירויות העברת מידע שונות. עם התקדמות הטכנולוגיה פותחו טכנולוגיות USB חדשות ומהירות במיוחד, כאשר החדיש ביותר כיום הינו USB Type C – USB 3.2, התומך במהירות העברת מידע של 10 גיגה לשנייה, ובקרוב תמיכה לשקע USB Type C – USB 3.2, שיתמוך במהירות הכפולה מכך של 20 גיגה לשנייה.

מותגים שונים של מחשבים ניידים ומחשבים נייחים הטמיעו שקע USB זה או אחר, כל אחד עפ"י המודל העסקי שלו. למשל, מחשבי מקבוק החדישים ביותר מגיעים עם שקעי USB Type C, בלבד וללא אפשרות לשקעי USB המוכרים הסטנדרטיים, הידוע גם בשם USB Type A.

בקצרה על מקצת הסוגים של שקע USB:

  • USB Type A– שקע USB הסטנדרטי והמוכר לכולנו, והנמצא ברו המחשבים הנייחים והניידים.
  • USB Type B– שקע USB הינו בעל צורה מרובעת, והמיועד בעיקר למדפסות, סורקים, סטרימרים, ודיסקים קשיחים ישנים.
  • USB Type C– שקע USB החדיש ביותר שקיים בשוק. שקע USB Type C הינו בעל צורה אליפטית, ומעבר ליתרונו הגדול בהעברת מידע במהירות מדהימה של 10 גיגה, ניתן לחברו בשני הכיוונים, וזאת בניגוד ל-USB הסטנדרטי והמוכר שמתחבר בצור נכונה רק בצד אחד. שקע זה צובר תאוצה בהטמעתו בעיקר במחשבים חדישים מאוד, ונראה שבקרוב יהיה הסטנדרט החדש.
  • Micro USB A/B– זהו שקע המותקן בעיקר במכשירים ניידים, כגון סמארטפונים המריצים מערכת הפעלה אנדרואיד, מצלמות דיגיטליות, טאבלטים ועוד.
  • Mini USB B– זהו שקע USBהמגיע בשתי גרסאות – גרסת ה-5 פינים, וגרסת ה-4 פינים, והמוטמע במכשירים ניידים שונים כגון טאבלטים, סמארטפונים ועוד.

כמובן שישנם סוגים נוספים של שקעי USB, אך אילו שמפורטים הם הבולטים ביותר.

כמו כל רכב אלקטרוני המולחם ללוח האם, גם שקע USB עלול להישחק ולהתקלקל לאחר שימוש ממושך, ופעולה חוזרת ונשנית של הוצאה והכנסה של כבל USB, ועל כן נזקקים לשירות תיקון שקע USB. כאן המקום לציין שבמעבדת המחשבים שלנו יש מלאי עצום של כל סוגי השקעים של USB, כך שרוב הסיכויים שלא תיאלצו להמתין להזמנת מיוחד של רכיב זה או אחר.

יתר על כן, צוות טכנאי המחשבים במעבדת המחשבים של ריפר לאב הינו צוות מיומן ביותר ברכיבי הלוח אם השונים, והיו בטוחים שאם הפקדתם את המחשב הנייד שלכם במעבדה שלנו, אתם תקבלו שירות תיקון או החלפת שקע USB במחשב נייד איכותי, ושיחזיק מעמד לאורך זמן.

אם התקלקל לכם השקע USB במחשב הנייד או במחשב הנייד התקשרו עכשיו 03-540-5555, ונשמח להעניק לכם שירות תיקון שקע USB איכותי ושיחזיק לאורך זמן.


תיקון שקע USB

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים