תיקון שקע USB

השקע USB לא עובד? התקשרו אלינו 03-540-5555, ונשמח להעניק לכם שירות.

תיקון שקע USB

מעבדת מחשבים ריפר לאב מספקת שירות תיקון שקע USB למחשבים ניידים לרבות USB Type C, USA A, Micro USB A, USB 3.0 Type A ועוד.

אם התקלקל לכם השקע USB במחשב הנייד התקשרו עכשיו 03-540-5555, ונשמח להעניק לכם שירות תיקון שקע USB איכותי ושיחזיק לאורך זמן.

שוק שקעי ה-USB צבר תאוצה בעשור האחרון, והביא סוגים שונים של שקעי USB בעלי תכונות שונות והתומכים במהירויות העברת מידע שונות. עם התקדמות הטכנולוגיה פותחו טכנולוגיות USB חדשות ומהירות במיוחד, כאשר החדיש ביותר כיום הינו USB Type C – USB 3.2, התומך במהירות העברת מידע של 10 גיגה לשנייה, ובקרוב תמיכה לשקע USB Type C – USB 3.2, שיתמוך במהירות הכפולה מכך של 20 גיגה לשנייה.

מותגים שונים של מחשבים ניידים הטמיעו שקע USB זה או אחר, כל אחד עפ"י המודל העסקי שלו. למשל, מחשבי מקבוק החדישים ביותר מגיעים עם שקעי USB Type C, בלבד וללא אפשרות לשקעי USB המוכרים הסטנדרטיים, הידוע גם בשם USB Type A.

בקצרה על מקצת הסוגים של שקע USB:

  • USB Type A– שקע USB הסטנדרטי והמוכר לכולנו, והנמצא ברו המחשבים הנייחים והניידים.
  • USB Type C– שקע USB החדיש ביותר שקיים בשוק. שקע USB Type C הינו בעל צורה אליפטית, ומעבר ליתרונו הגדול בהעברת מידע במהירות מדהימה של 10 גיגה, ניתן לחברו בשני הכיוונים, וזאת בניגוד ל-USB הסטנדרטי והמוכר שמתחבר בצור נכונה רק בצד אחד. שקע זה צובר תאוצה בהטמעתו בעיקר במחשבים חדישים מאוד, ונראה שבקרוב יהיה הסטנדרט החדש.

כמובן שישנם סוגים נוספים של שקעי USB, אך אילו שמפורטים הם הבולטים ביותר במחשבים ניידים.

כמו כל רכב אלקטרוני המולחם ללוח האם, גם שקע USB עלול להישחק ולהתקלקל לאחר שימוש ממושך, ופעולה חוזרת ונשנית של הוצאה והכנסה של כבל USB, ועל כן נזקקים לשירות תיקון שקע USB. כאן המקום לציין שבמעבדת המחשבים שלנו יש מלאי עצום של כל סוגי השקעים של USB, כך שרוב הסיכויים שלא תיאלצו להמתין להזמנת מיוחד של רכיב זה או אחר.

ישנם 2 שברים נפוצים לשקעי USB, הראשון שבר פנימי, חלק מהפלסטיקה הפנימית נשברת/מתנתקת מהשקע עקב הוצאה של כבל או חיבור בכוח רב, אולי אפילו לאורך זמן שהחומר נשחק. השני הוא שבר ממש בחיבור שגורם לשקע להתנתק החיבור ללוח, בד"כ בעקבות נזק פיזי חזק יותר, הראשון נפוץ אף יותר.

יתר על כן, צוות טכנאי המחשבים במעבדת המחשבים של ריפר לאב הינו צוות מיומן ביותר ברכיבי הלוח אם השונים, והיו בטוחים שאם הפקדתם את המחשב הנייד שלכם במעבדה שלנו, אתם תקבלו שירות תיקון או החלפת שקע USB במחשב נייד איכותי, ושיחזיק מעמד לאורך זמן.

אם התקלקל לכם השקע USB במחשב הנייד התקשרו עכשיו 03-540-5555, ונשמח להעניק לכם שירות תיקון שקע USB איכותי ושיחזיק לאורך זמן.


תיקון שקע USB

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים