מעבדה לתיקון אייפד אייר מיני ופרו

מעבדת מומחים לתיקון אייפד

מעבדה לתיקון אייפד אייר מיני ופרו

החל מ2021 ריפר לאב אינה מספקת שירותי תיקון לטאבלטים. עמכם הסליחה ותודה על ההבנה

 


מחפשים מעבדה לתיקון אייפד? ריפר לאב – מעבדת מחשבים מקצועית המתמחה בתיקון אייפד (iPad), תיקון אייפד אייר (iPad Air, iPad Air 2), תיקון אייפד מיני (iPad mini), תיקון אייפד פרו (iPad Pro), ועוד. במעבדה שלנו תמצאו צוות טכנאים מקצועי ומיומן, אשר טיפלו בעבר בעשרות/מאות מכשירי אייפד, רוב ציוד התיקונים זמין במלאי לתיקון המכשיר בזמן קצר עם מינימום צורך בהזמנת חלקים, ומרכז שירות לקוחות מצוין לבקרה ועדכון סטטוס תיקון המכשיר.

למרכז שירות לתיקון מכשירי אייפד צרו עמנו קשר בטלפון 03-5405555 , ונציגנו ישמחו לעזור ולסייע בכל שאלה, במקום קיים שירות איסוף והחזרה עבור מוצרי אייפד – שאל את הנציג.

למכשיר האייפד קיימים מספר דגמים המתבטאים בגודל, עובי, משקל רזולוציה, טכנולוגיה ועוד. למשל האייפד מיני הינו מכשיר טאבלט מיני בעל מסך של כ-8 אינטש, בעוד שמכשיר האייפד אייר הינו בגודל סטדנרטי של כ-10 אינטש, ומכשיר האייפד פרו החדש מגיע גם בגירסאות של כ-13 אינטש גודל מסך.

כל אילו, ועובדת העלות היקרה של חלקיו, מעלה חשש כבד בקרב משתמשים שהתקלקל להם האייפד, ושאלות רבות כגון באיזו מעבדה לתיקון אייפד ובאילו ידיים להפקיד מכשיר יקר ועדין שכזה, כמה זמן נאלץ להיות ללא האייפד, והאם למעבדה לתיקון אייפד הספציפית קיים מלאי חלקים מתאים לבעיה הנתונה. למשל, כפי שראינו למעלה לכל אייפד גודל מסך שונה, ועל כן יש צורך להחזיק במלאי של מסכים מכל הגדלים לכל סוגי האייפדים, לצורך מענה מהיר ויעיל, וחזרה של המשתמש לשגרה במהירות ככל האפשר.

לאור האמור לעיל, בעת קלקול מכשיר האייפד, יש חשיבות רבה מאוד לבחירת מעבדה לתיקון אייפד מקצועית ואמינה, שגם מתמחה בתיקון אייפד בפרט.

לצערנו, כבר נתקלנו במכשירי טאבלט שהגיעו למעבדתנו לאחר שטופלו על ידי טכנאים שאינם מומחים בתיקון אייפד, ושהסבו נזק גדול יותר ממה שהיה מלכתחילה. כמו-כן, מיותר לציין שלא מומלץ בהחלט לפרק את המכשיר באופן עצמאי. לפני פתיחת המכשיר חשוב לדעת כיצד לגשת אל גוף המכשיר ולפתוח אותו ללא פגיעה ברכיבים ובפלסטיקה החיצונית, ללא הידע המתאים עלול להישאר סימנים חיצוניים שפוגעים ביופי ובשלמות שמכשיר האייפד היקר מביא עימו. יתרה מזאת פירוק חלקים בסדר שאינו נכון יכול לגרום לשבר ולנזק מיותר במכשיר.

ריפר לאב מתמחה בתיקון אייפד, ומעמידה לרשות קהל לקוחותיה מעבדה לתיקון אייפד מתקדמת לאיתור ותיקון של תקלות למכשירי האייפד. אצלנו תהנו מעבודה מקצועית באיכות גבוהה ומחירים הוגנים. בעזרת הטכנאים המומחים שלנו, והציוד החדיש והייעודי לתיקון מכשיר האייפד העומד לרשותנו, מעבדתנו ניחנה בסיכויי הצלחה גבוהים במיוחד בתיקון אייפד על כל דגמיו.

במעבדת האלקטרוניקה שלנו אנו מבצעים מגוון רחב של עבודות תיקון אייפד, בין עבודותינו ניתן למצוא גם החלפת מסך לאייפד בכל הגדלים ומכל הסוגים, החלפת רמקולים לאייפד, תיקון או החלפה של כפתורי הדלקה או כפתור Home של האייפד, מבצעים התקנה של מכשיר האייפד ושדרוג מערכת הפעלה של האייפד, מבצעים החלפה של רכיב טביעת אצבע באייפד במידה והתקלקל, מבצעים החלפת סוללה לאייפד והחלפת שקע אוזניות לאייפד, מבצעים עבודות ניקוי מכשיר האייפד מקורוזיה לאחר רטיבות, החלפת מצלמה לאייפד, ומבצעים תיקון שקע טעינה לאייפד, כמו-כן, ניתן לרכוש מטענים לאייפד במקום.

לפרטים נוספים וקבלת עזרה עם מכשיר האייפד התקול שברשותכם התקשרו עכשיו למעבדת מחשבים ריפר לאב בטלפון 03-540-5555, ונשמח לעמוד לשירותכם.

שאלה נפוצה שאנו נשאלים לעיתים קרובות לגבי הרחבה של זיכרון RAM לאייפד, אז ככה, זיכרון הRAM באייפד מולחם ללוח אם ולא ניתן בתנאים רגילים לשדרג את הזיכרון, למיטב ידיעתנו גם שום מעבדה בארץ לא מבצעת את העבודה הזאת.


מעבדה לתיקון אייפד אייר מיני ופרו
מעבדה לתיקון אייפד אייר מיני ופרו
מעבדה לתיקון אייפד אייר מיני ופרו

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים