תיקון אייפון

תיקון אייפון

תיקון אייפון


<pריפר לאב מספקת מגוון שירותי מעבדה לתיקון אייפון, אייפד ואייפוד. אנו מומחים בכל הקשור למכשירים אילו ונפתור עבורך כל בעיה ותקלה במכשיר תוך זמן קצר מרגע הפנייה.


להזמנת שירות מעבדה לתיקון אייפון וקבלת ייעוץ נוסף לגבי תיקון מכשירים דומים כמו אייפד ואייפוד ניתן להתקשר לטלפון: 03-5405555 ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.


בין השירותים השונים אותם אנו מעניקים הם:


תיקון כפתור הבית- במידה והכפתור העגול הנמצא בתחתית האייפון ועונה לשם מקש הבית או כפתור הבית אינו מגיב או שאינו עובד באופן חלק על הלחיצה הראשונה. נחוץ ואף מומלץ להחליפו באופן בהול במקש אחר מכיוון שהלחצן שבו התקלקל ועלול למנוע מכם תוך זמן קצר את יכולת התפעול והניווט במכשיר האייפון אשר נמצא ברשותכם.


החלפת מסך לאייפון- מסך שבור או סדוק מעבר לכך שאינו יפה ומציק ויזואלית מסכן אתכם בכך שברגע שאתם מעבירים עליו את האצבע הנכם מסתכנים בכך שתחתך לכם האצבע כתוצאה מהרסיסים שעל גבי מסך האייפון השבור. לא אחת קורה שאנשים נחתכים מכך וסובלים מזיהום באצבע. על כן מומלץ ללכת כמה שיותר מהר ולהחליף את המסך השבור גם אם זה דבר אשר נסבל ויכול להידחות כמה ימים השתדלו לעשות זאת במהרה.

<pהחלפת כפתור כיבוי והדלקה באייפון- כאשר המקש העליון באייפון אינו מגיב יכולות להיות לכך מגוון סיבות אשר גרמו לכך. רוב התקלות במקש זה נגרמות כתוצאה משימוש ולחיצה חזקה על גבי הכפתור עצמו או מלכלוך אשר תקע אותו והצריך לחיצה חזקה בכדי שזה יעבוד. גורם נוסף למקש כיבוי והדלקה שאינו תקין יכול להיות כתוצאה מכניסה של מים או לחות אשר יצרו קורוזיה על גבי הכבל שמוביל אל הכפתור אינו מגיב כתוצאה מכך.


שירותי המעבדה לתיקון אייפון שלנו ידעו לתקן ולפתור כל בעיה באייפון עבורך ולתקן אותה במקצועיות על ידי חלפים איכותיים ואמינים שיעניקו לך זמן עבודה ממושך ללא חשש מתקלות.


כאשר באים לפתוח אייפון חשוב לעשות זאת במעבדה בכדי שכל החלקים יחזרו למקום בדיוק באופן שבו הם היו. תקלות רבות נוספות נגמרו כתוצאה מכך שאנשים מנסים לבצע בעצמם תיקון ומגדילים את כמות הנזק במכשיר ואף אינם יודעים כיצד להחזיר את הברגים הרבים בדיוק למקום מהם הוצאו וכך תוכן האייפון אינו יושב כמו שצריך ונשמעים מתוכו רעשים שבסופו של דבר גורמים לנזק.


אייפון הוא מכשיר יקר שעולה כמה אלפי שקלים לכן חבל לעשות עליו ניסויים ורצוי להביאו לתיקון אצל איש מעבדה אשר הוסמך לכך ולחסוך בכך עלויות נוספות של תיקונים כתוצאה מתיקון או פתיחה לא נכונים של המכשיר.


להזמנת שירות מעבדה לתיקון אייפון וקבלת ייעוץ נוסף לגבי תיקון מכשירים דומים כמו אייפד ואייפוד ניתן להתקשר לטלפון: 03-5405555 ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.

 

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים