מתמחים בתיקון טאבלטים - אנדרואיד, אפל ומיקרוסופט

מתמחים בתיקון טאבלטים - אנדרואיד, אפל ומיקרוסופט

החל מ2021 ריפר לאב אינה מספקת שירותי תיקון לטאבלטים. עמכם הסליחה ותודה על ההבנה

ריפר לאב מומחים לתיקון מכשירי טאבלט, הטאבלט שלך נשבר או לא נדלק? תוכל להתקשר אלינו למרכז השירות בטלפון 03-5405555 ונציגנו ישמחו לסייע בכל שאלה, לתשומת לבכם, ניתן לקבל שירות איסוף והחזרה עבור מכשירי טאבלט מבית הלקוח/העסק.

 

ריפר לאב– מעבדה לתיקון טאבלטים. ברשותינו מלאי גדול של ציוד לתיקון מכשירי טאבלט אשר מתאים למגוון רחב של חברות ודגמים. מלבד מכשירי הטאבלט של אפל (אייפד) קיימים טאבלטים של מגוון חברות החל מDELL, HP, ASUS וכלה בMAG ACER ועוד, לאור הביקוש לתיקון סוגי הטאבלטים השונים של מגוון חברות מצאנו לנכון לענות על הביקוש ולהחזיק חלקים עבור כל אותם המכשירים.

למה לתקן ב"ריפר לאב"?
• צוות טכנאים מקצועי, עם צבר של אלפי טאבלטים יעניק לך תיקון ברמה גבוה.
• במעבדה שלנו אנו משתמשים בציוד מקצועי ומתקדם לאיתור ותיקון בעיות.
• מרכז שירות זמין לכל שאלה וסיוע ככל שניתן.
• מחירים הוגנים.

בין השירותים אותם אנו מספקים:
החלפת מסך לטאבלט, החלפת פלסטיקים, החלפת כפתור הום, החלפת רמקול פנימי, החלפת שקע שמע, החלפת סוללה, החלפת שקע חשמל, החלפת מצלמה ועוד.

טיפים והמלצות:
1. התקלות הנפוצות ביותר במכשירי הטאבלט הן מסך שבור שנגרם לרוב כתוצאה מנפילה או מכה אשר הטאבלט חוטף, לכן כאשר אתם נושאים את הטאבלט בתיק מומלץ לעטוף אותו בכיסוי ייעודי אשר יגן עליו וימנע לחץ מיותר שעלול להרוס את מסך המכשיר.
2. הרחיקו את מכשיר הטאבלט שלכם מנוזלים, חדירת נוזלים למכשיר תגרום לקורוזיה ולפגיעה טוטאלית במכשיר הטאבלט שלך, אם נשפך לך נוזל על המכשיר (אפילו אם המכשיר התייבש והמשיך לעבוד) מומלץ להתקשר למעבדה ולבקש שירות ניקוי וייבוש של המכשיר ע"י טכנאי.
3. המכשיר נכבה מהר? הבעיה יכולה להיות מסוללה שנגמרת מהר ( מתפרקת מהר), אך לעיתים הסוללה חדשה ועדיין היא מספיקה לזמן קצר, במקרה כזה יש לבדוק את כבל הטעינה ושקע החשמל.
4. מומלץ לנתק את המכשיר מהחשמל כאשר אין צורך בכך .
5. בחלק ממכשירי הטאבלט שקעי השמע סובלים מעדינות יתר, כאשר מבצעים חיבור או ניתוק של אוזניות מומלץ לבצע זאת בעדינות.

למרכז שירות לתיקון מכשירי טאבלט צרו עימנו קשר בטלפון 03-5405555 ונציגנו ישמחו לעזור ולסייע בכל שאלה, במקום קיים שירות איסוף והחזרה עבור מוצרי טאבלט – שאל את הנציג.


מתמחים בתיקון טאבלטים - אנדרואיד, אפל ומיקרוסופט
מתמחים בתיקון טאבלטים - אנדרואיד, אפל ומיקרוסופט
מתמחים בתיקון טאבלטים - אנדרואיד, אפל ומיקרוסופט

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים