תיקון כפתור הבית באייפון

תיקון כפתור הבית באייפון

תיקון כפתור הבית באייפון

 

כפתור הבית באייפון הוא הכפתור כמעט היחיד אך המרכזי ביותר שבעזרתו אנו מתפעלים את המכשיר. כפתור הבית עוזר לנו לנווט בין האפליקציות השונות לחזור אל מסך הפתיחה הראשי של האייפון, לצלם את מה שמופיע על גבי המסך ועוד מגוון רחב של פעולות שונות אשר ניתנות לביצוע אך ורק בעזרתו.


לקבלת שירות תיקון כפתור הבית בכל סוגי האייפונים ותקלות דומות במכשירי אפל ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון: 03-5405555 ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.


כפתור בית באייפון שאינו תקין משמעותו היא הפעלה מוגבלת של המכשיר אשר לא מאפשרת להנות מיתרונותיו ויכולותיו הרבות. בכדי להנות מתפעול קל ומהיר של מכשיר האייפון חשוב כי מקש מרכזי זה יהיה תקין ויתפקד באופן מלא כך שיהיה ניתן ללחוץ עליו במהירות ובקלות ולסגור אפליקציות פתוחות שמתאפשרת אך ורק בעזרתו.


תיקון כפתור הבית באייפון נדרש לרוב עקב כמה סיבות נפוצות אשר פוגמות בתפקוד תקין של מקש זה באייפון:
לרוב התקלות קורות כתוצאה משימוש מרובה באייפון שגורם להתעייפות הממברנה אשר נמצאת בבסיס כפתור הבית באייפון כך בעצם נוצר מצב בו הממברנה הלא תקינה מונעת ממקש זה לעבוד בצורה תקינה.


סיבה נוספת נפוצה אשר מצריכה את תיקון כפתור הבית באייפון היא שבר אשר נגרם במסך המגע של המכשיר גורם לקרע בכבל הפלקס של כפתור הבית באייפון ובכך גורם לו להפסיק לעבוד ודורש את החלפתו והחלפת מסך המגע.


יתרה מזאת גם חדירה של מים או לחות דרך הכפתור עצמו כתוצאה משימוש בלתי הולם עם ידיים רטובות או נפילה למים יביאו ליצירת קורוזיה במכשיר שעלולה לגרום לכפתור הבית באייפון להפסיק לעבוד ותדרוש את תיקון כפתור הבית.


כמובן שיכולות להיות סיבות נוספות ומגוונות כגון: נפילה, הצטברות אבק ולכלוך, אשר יביאו לכך שכפתור הבית באייפון לא יעבוד באופן תקין ועל כן אנו נידרש להחליפו.


פעולת תיקון כפתור הבית באייפון היא פעולה אשר חובה לבצע אותה במעבדה מוסמכת אשר תוכל לפרק את המכשיר אשר ברשותך באופן בטוח שכל החלקים והברגים הרבים יחזרו למקומם בדיוק כפי שאילו הגיעו מהחברה, תדע לאבחן האם מקור הבעיה הוא הכפתור עצמו או בחלקים אחרים שמשליכים על פעולת הכפתור ואף תעניק לך אחריות על התיקון עצמו.


לקבלת שירות תיקון כפתור הבית בכל סוגי האייפונים ותקלות דומות במכשירי אפל ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון: 03-5405555 ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים