מעבדה לתיקון מחשבים ניידים ונייחים

ריפר לאב – מעבדה לתיקון מחשבים ניידים ונייחים, לפרטים נוספים התקשרו 03-5405555.

מעבדה לתיקון מחשבים ניידים ונייחים

ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון 03-540-5555, ונשמח לעמוד לשירותכם, תוכלו להגיע למעבדה שלנו, או לחילופין שאנחנו נשלח אליכם שליח לאיסוף המחשב.

שירותי מעבדה לתיקון כל סוגי המחשבים, החל ממחשבי PC אשר הורכבו בצורה עצמאית על ידי טכנאי מחשבים, ועד מחשבי מותג כגון Dell, HP, Lenovo, המורכבים בחברות השונות. במעבדה שלנו אנו מחזיקים את הציוד המתקדם בעולם לתיקון מחשבים, המייעלים את שיטת העבודה, מביאים לתוצאות תיקון מחשבים טובות יותר, והכי חשוב, מהירות ומדוייקות יותר עבור הלקוח, בכדי שהמחשב יחזור לידכם תקין במהירות האפשרית.

שירות מעבדה לתיקון מחשבים

בין מגוון השירותים שהמעבדה שלנו מספקת ללקוחותיה ניתן למצוא החלפת לוח אם, החלפת ספק כוח, החלפת דיסק קשיח, החלפת או שדרוג זיכרון RAM, החלפת כונן או צורב DVD, החלפת מארז, החלפת כפתור הדלקה, החלפת מאווררים (מעבד / מערכת / מיני מאוררים לכרטיסים), ועוד.

* הידעתם: נבחרנו כנותני השירות למחשבים המיבואים על ידי רשת אופיס דיפו

צוות המעבדה מונה טכנאי מחשבים בכירים ומקצועיים בעלי שנות ותק רבים(חלקם עובר את ה-10 שנים), אשר טיפלו במאות ואלפי מחשבים מסוגים שונים, ומדגמים שונים, ובהצלחה רבה.

ריפר לאב נחשבת למעבדה לתיקון מחשבים מרכזית בלב תל אביב המספקת שירותי מעבדת מחשבים לחברות גדולות, וגם לאנשים פרטיים. במעבדה שלנו, המחשב שלכם נמצא בידיים נאמנות וטובות, והתוצאה היא תיקון איכותי שיחזיק מעמד לאורך זמן.

כערך מוסף לשירות הלקוחות המצוין שיש לנו, אנו מציעים ללקוחותינו בדיקת כדאיות לתיקון המחשב.

כברירת המחדל, כשמחשב נכנס למעבדה שלנו, הוא עובר בדיקת כדאיות על ידי צוות טכנאי המחשבים שלנו, המבצע את השיקולים הכלכליים עבור הלקוח, וממליץ בהתאם. בשנים האחרונות מחירי המחשבים ירדו בצורה דרסטית והיום ניתן לרכוש מחשבים בסכומים נמוכים יחסית, ועל כן לפני שאנו מבצעים תיקון נבדוק את כדאיות התיקון על מנת שהתיקון לא יהיה יקר מרכישת מחשב חדש.

התקנת תוכנה

רכשת מחשב חדש ללא מערכת הפעלה או אופיס? במעבדה שלנו תוכל לקבל שירות של התקנת תוכנה החל מהתקנת מערכת הפעלה (כולל דרייברים), אופיס (או Open Office), אנטי וירוס וכדומה (כל התוכנות מותקנות עם רישיון בלבד), ועד תוכנות שירות כגון אקרובט רידר, גוגל כרום, מוזילה, תוכנת כיווץ, מי שמשתמש בתוכנות ייעודיות נשמח גם להתקין עבורו בשמחה, כל זמן שיש לו רישיון או שהתוכנה חופשית. לפני שמזמינים את השירות, אם ברצונכם להתקין תוכנה ייעודית יש להודיע על כך מראש, כך שנוכל לבצע את הבדיקות הנדרשות.

טיפ: הקפד לגבות את הנתונים שלך על התקן חיצוני לגיבוי, במיוחד את התמונות של המשפחה, או מסמכים חשובים במיוחד. כבר נתקלנו במספר מקרים שאנשים שילמו הרבה מאוד כסף לשיחזור דיסקים קשיחים פגומים על מנת לחלץ תמונות או מסמכים חשובים. אז דאגו לעצמכם מבעוד מועד. אצלנו במעבדה תוכלו לרכוש התקנים לגיבוי.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון 03-5405555 ונציגנו ישמחו לעזור ולסייע בכל שאלה.
במקום קיים שירות איסוף והחזרה – שאל את הנציג.

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים