תיקון מחשבים ניידים בתל אביב

בדרום תל אביב, נמצאת מעבדת מחשבים המספקת שירותי מחשוב עד הבית עם התמחות בתיקון מחשבים ניידים.

תיקון מחשבים ניידים בתל אביב

לקבלת שירותי תיקון מחשבים ניידים בתל אביב התקשרו לריפר לאב בטלפון 03-5405555 ואנו נשלח שליח שיבוא ייקח מכם את המחשב ויחזיר אותו ישירות אליכם לאחר התיקון.

העיר תל אביב, הנחשבת לאחת מערי ההיי-טק הגדולות בארץ, ושממש בליבה בחרו חברות ותאגידים גדולים לשכן את יחידות מטה החברה, היא סמל הקדמה הטכנולוגית. מכאן ראינו כבוד רב וערך טכנולוגי עצום בהקמת מעבדה לתיקון מחשבים ניידים בתל אביב.

מעבדת ריפר לאב היא לא עוד מעבדה המספקת שירותי מחשוב בתל אביב. אנו מספקים שירותי מעבדת מחשבים לחברות גדולות כגון אופיס דיפו, ובכדי לעמוד בסטנדרטיים הגבוהים שקהל לקוחותינו מכתיבים, אנו מחזיקים בציוד טכנולוגי לתיקון מחשבים ניידים מהמתקדמים בעולם. כמו-כן, צוות טכנאי המחשבים של חברתנו בעלי הסמכה, ידע מקצועי, וניסיון עשיר במגוון רחב של תיקון מחשבים ניידים בתל אביב והסביבה, אשר יעניקו לכם איכות תיקון ברמה גבוהה שתחזיק מעמד לאורך זמן רב יותר.

מעבדת מחשבים ניידים בתל אביב

מחשבים ניידים הם מכשיר חשמלי מאוד רגיש עקב החלקים הקטנים אשר קיימים בהם, כחלק מדרישות הקומפקטיות המתבקשת מאוכלוסיית מחשבים זו. לאור זאת לא כל מעבדה לתיקון מחשבים מתקנת גם מחשבים ניידים ולכן הוקמו מעבדות מיוחדות אשר מתמחות בכך.

ריפר לאב היא מעבדה אשר מתמחה בתיקון מחשבים ניידים בתל אביב. אנו מתקנים מחשבים ניידים מכל הסוגים, המותגים והדגמים. אנו אף מתקנים חלקים של מחשבים ניידים במידת האפשר. בשל מבנהו העדין של המחשב הנייד הינו סובל ממספר תקלות אופייניות אשר חוזרות על עצמן ברוב המקרים.

בכדי להימנע מהתקלות הנפוצות הללו קיבצנו עבורכם כמה טיפים קטנים:

מחשב נייד מתחמם

לא מומלץ להניח את המחשב הנייד על גבי המיטה או על גבי מפה מבד אשר גורמים לחסימת פתח האוורור של המחשב הנייד, ואשר בסופו של דבר מביאים להתחממות המחשב הנייד. כמו כן אסור לעבוד עם מחשב נייד במקומות ועל משטחים אשר יש בהם הרבה אבק, אבק זה יישאב לאט לאט אל תוך גוף המחשב ויגרום למאוורר לעשות רעשים ואף להיסתם ולהפסיק לעבוד, עובדה שבסופו של דבר תוביל באופן ישיר להתחממות המחשב הנייד, וגרימת נזק לחלקיו הפנימיים והרגישים.

מסך שבור

כאשר אתם נושאים את המחשב מחוץ לבית, הקפידו להכניס אותו לתיק בצורה אשר שאר הדברים אשר נמצאים בתיק לא יפעילו לחץ על גבי המסך וישברו אותו או יפעילו עליו לחץ בעת נשיאת התיק. מומלץ ורצוי לשאת את המחשב בתיק ייעודי למחשבים ניידים אשר מרופד בספוג ושכבות בד שיגנו עליו גם במידה אם הוא ייפול או יקבל מכה במקום רגיש.

מחשב נייד נרטב

מחשב נייד הוא דבר עדין ועל כן אם נשפך נוזל או שתיה על המחשב אסור להדליקו וצריך להביאו מיד למעבדה, אשר תנקה את המחשב ואת החלקים אשר נפגעו מכך. הפעלת המחשב כאשר הוא רטוב תביא לנזק חמור יותר ואף עלולה לשרוף חלקים חשובים בו כדוגמת לוח האם.

שמירה על הדיסק הקשיח של המחשב הנייד

בכדי לשמור על המחשב בכלל ועל הדיסק הקשיח בפרט, הכרחי ואף חובה לפני שמכניסים אותו לתיק לכבות אותו באופן מלא כדי שהדיסק הקשיח לא יעבוד בעודנו מטלטלים אותו ממקום למקום. הטלטולים מהווים גורם מסוכן עבור הרכיבים העדינים, ועל כן חובה לכבות את המחשב הנייד לאחר תום השימוש בו.

שאלות ותשובות

מעבדת אלקטרוניקה או מעבדות מחשבים ניידים?

כאשר יש צורך בהחלפת סוללה למחשב נייד או החלפת דיסק קשיח, נבקש את שירותיה של מעבדה לתיקון מחשבים ניידים, כאשר נרצה לבצע תיקון ללוח נבקש את שירותיה של מעבדת אלקטרוניקה, אך לרוב כאשר מדובר על תיקון מחשבים ניידים נבקש את שירותיה של מעבדה לתיקון מחשבים ניידים.

המסך במחשב הנייד לא נדלק!! האם כל הקבצים שלכם אבדו?

המידע במחשב הנייד שלנו מאוחסן בדיסק הקשיח ולא קשור למסך, לכן ברוב המקרים של תקלה במחשב שבגינה המסך במחשב הנייד לא נדלק, הדיסק הקשיח תקין והקבצים נשמרו. יחד עם זאת אם התקלה שבגינה המסך לא נדלק גרמה נזק גם בדיסק הקשיח יתכן והקבצים אבדו או זקוקים לשחזור.

מטענים למחשבים ניידים

ריפר לאב מציעים מטענים מקוריים לכל סוגי המחשבים הניידים - עם התאמה לפי דגם, שנה אחריות ומשלוח עד הבית!

לחצו על הלינקים כדי לקרוא עוד:

לפרטים נוספים אודות ריפר לאב מעבדת מחשבים בתל אביב, ולקבלת שירותי תיקון מחשבים ניידים בתל אביב התקשרו ל-ריפר לאב בטלפון 03-540-5555, ניתן לקבל שירות איסוף והחזרה מהבית/עסק ובגמר התיקון נחזיר ישרות אליכם תקין ומוכן לעבודה.


תיקון מחשבים ניידים בתל אביב

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים