תיקון מחשבים All-In-One - מעבדת מחשבים ריפר לאב

בשל המבנה הלא סטנדרטי של המחשב, תיקון מחשב אול אין וואן מצריך היכרות עם מבנה המחשב. לכן, לא קל למצוא מומחים לתיקון מחשבי All-in-One.

תיקון מחשבים All-In-One - מעבדת מחשבים ריפר לאב

יש ברשותך מחשב All-In-On ואתה לא מוצא מעבדת מחשבים מקצועית לתיקון המחשב? מחשבי All in One או בקיצור מחשבי AIO, הינם מחשבים בעלי מבנה מורכב, פנסטיקה עדינה, אשר מצריכה ידע וניסיון לפתוח את המארז ולהחליף חלקים בעת הצורך. בדומה למחשבים ניידים.

חשוב לנו להדגיש, שבשונה ממחשבים נייחים, במחשבי און אין ואן חשוב לבחור במעבדה מקצועית עם ניסיון, במקרה של מחשב נייח, 2 ברגים והמארז פתוח, וכל הרכיבים נגישים, במקרה של מחשבי און אין וואן, מדובר על מורכבות אחרת, ראשית יש להיזהר לא לשבור את הפלסטיקה בפתיחה, פתיחה בכוח עלולה לגרום לשבר, לאחר מכן גם אם הצלחתם לפתוח, פירוק הרכיבים שונה ממחשב נייח.

פנו אלינו, לנו הניסיון, הידע, והכלים לתקן עבורכם את המחשב, אפשר לקבל גם הערכת מחיר לתיקון בטלפון.

אנו נשמח להעמיד לרשותכם את צוות טכנאי המחשבים שלנו בעלי ניסיון בתיקון במחשבי AIO.

לפרטים נוספים התקשרו 03-5405555.

מהו מחשב All-in-One?

בשונה מהמחשב הנייח השולחני בו המחשב (המארז) והמסך מופרדים (2 מכלולים שונים), במחשבי All in One המחשב (החלקים לוח אם, מעבד, זיכרון, דיסק וכו...) וגם המסך מוטמעים בתוך מכלול אחד – מסך המחשב.

בשל כך תיקון מחשב All in One מציב אתגר בפני מעבדות מחשבים, ואכן ניתן למצוא מספר רב של מעבדות מחשבים הנמנעים מלהתעסק בתיקון מחשבים מסוג זה.

במעבדות שכן מתקנות מחשבים All in One, אנו ממליצים לברר את ניסיון המעבדה בתיקון מחשבים מסוג זה, מעבדה שלא מתמחה בתיקון מחשבי All in One עלולה להסב נזק למחשב. הפתיחה והסגירה חייבת להיות מקצועית על מנת שלא יגרם נזק למחשב. פתיחה של המחשב בלי הידע הנדרש תוביל למצב של חיבור לא נכון או איבוד או קלקול חלקים, הדיסק הקשיח, המעבד, ועוד רכיבים נוספים.

לכן, אם המחשב שלכם חשוב לכם, כפי שלא הייתם מוסרים את המחשב הנייד שלכם למעבדה שלא מתמחה בתיקון מחשבים ניידים, אנו ממליצים לכם לתקן מחשבים מסוג זה רק במעבדה מקצועית שתוכל לספק את הידע והציוד הדרוש לתיקון.

במעבדת מחשבים ריפר לאב, אנו יכולים להבטיח לכם שצוות טכנאי המחשבים המומחים שלנו מתמחים ספציפית בתיקון מחשבי All-in-One של מגוון המותגים המובילים בשוק כגון HP, Dell, לנובו ועוד.

לפרטים נוספים ולייעוץ ניתן לפנות אלינו בטלפון 03-540-5555.

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים