תיקון‌ ‌מחשבי‌ ‌אפל - ריפר לאב מומחים בתיקוני מחשבי אפל

תיקון‌ ‌מחשבי‌ ‌אפל

תיקון‌ ‌מחשבי‌ ‌אפל - ריפר לאב מומחים בתיקוני מחשבי אפל

אז המקבוק החדש והיקר שלך מתחמם? המסך מרצד?

אחרי שהוצאת כל כך הרבה כסף על מחשב שהוא שיא הטכנולוגיה - זה מתסכל אנחנו יודעים, אבל זה לא הסוף!

התיקון נעשה במעבדה מקצועית, בלי פשרות ועם המון ניסיון. התקשרו לRepair- Lab לייעוץ או קביעת תור למעבדה 03-540-5555.

כידוע, אפל השקיעה מליארדים כדי לייצר מחשב שהוא הגדרת השלמות, מבפנים ומבחוץ. הארכיטקטורה והקשר בין החומרה לתוכנה מייצר מחשב שהוא הכי חזק, הכי מהיר, וגם הכי יפה בשוק. הקשר הזה הוא קשר שעד היום חברות אחרות מנסות לשחזר, ועד היום גם לא מצליחות. ובצדק.

וכך, אפל יצרו מחשב שהוא לא סתם מחשב, הוא כלי עזר לחיים,שכל מי שנוגע בו מבין שאי אפשר לחזור אחורה, וכך נוצר הקשר בינינו לבין הכלי הזה, שהוא שלמות בפני עצמו.

הקשר הזה בנוי על ההנחה, שאני אמנם משלם הרבה כסף, אבל המקבוק הזה שווה כל שקל, והוא יחזיר את ההשקעה פי כמה וכמה. והמקבוק גם עושה זאת מצוין, ולכן גם ברגע שעוברים למק אי אפשר לחזור אחורה.

אבל כשה"דיל" הזה ביניכם לבין אפל מופר, והמחשב מתחיל לעשות בעיות, למרות המחיר הגבוה והאיכות שהיא "ללא פשרות", זה מעצבן. מאוד.

אבל אין צורך להתעצבן, כי פה אנחנו נכנסים לתמונה, אנחנו בRepair-Lab עם ניסיון של מעל 15 שנה בתיקון תקלות מחשבים, כבר מנוסים בהמון תקלות שונות ובמגוון מוצרים של חברת Apple (כולל iMac, מקבוק Air ועוד..)

בין שירותי התיקון שאנחנו מציעים:

  • החלפת חיבור Thunderbolt והחלפת חיבור USB C למק.
  • תיקון או החלפת מסך תקול למק.
  • תיקון או החלפת מקלדת למק.
  • החלפת מאוורר תקול או רועש במחשב מק.
  • תיקון או החלפת "לוח אם".
  • ועוד ועוד.

בניגוד להמון מעבדות אחרות בשוק, אנחנו מציעים גם שירות תיקונים לרכיבי המחשב, ולא רק החלפה.
כלומר, במקום לבזבז המון כסף על שליחת המחשב לתיקון רק כדי שיגידו לכם שצריך להחליף את כל ה"לוח אם" בעלות שכמובן מתאימה לעלויות אפל, אנחנו לא מוותרים כל כך מהר, ומאמינים שאם אפשר לתקן במקום להחליף - זה בהחלט עדיף ואף כדאי.

כידוע, מחשבי אפל הם מחשבים מיוחדים ולא כמו כל מחשב אחר, ולכן Repair lab מעבדות מחשבים, מעסיקה צוות טכנאים ייעודי, אשר מומחים ומיומנים בתיקון מחשבי אפל, ביניהם תיקון מחשבי מקבוק פרו, תיקון מחשב מקבוק אייר, תיקון לאייפד ותיקון לאיימק ועוד.

התיקון נעשה במעבדה מקצועית, בלי פשרות ועם המון ניסיון. התקשרו לRepair- Lab לייעוץ או קביעת תור למעבדה 03-540-5555.

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים