הרחבת זיכרון למחשב נייד

מבחר תכנים ומידע למחשבים ניידים, מבחר מטענים, מקלדות אנטי וירוס ועוד מידע שימושי שיכול לעזור לך. לכל שאלה אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעזור.

המחשב הנייד עובד לאט? יתכן שתצטרך שדרוג של זיכרון ה RAM במחשב שלך.

מה זה זיכרון RAM בכלל?

המחשב שלנו יש 2 סוגי זיכרונות עיקריים: זיכרון RAM ( להלן זיכרון ) וזיכרון RAM ( להלן דיסק קשיח ) בדיסק הקשיח נשמרים כל המידע והתוכנות שאני שומר במחשב שלי, אך כיוון שהדיסק הקשיח הוא איטי (מאוד) אנו לא עובדים מולו, בין הדיסק הקשיח לבין המשתמש ישנו זיכרון הRAM שהוא מתווך בין המשתמש לדיסק הקשיח, אם המשתמש רוצה לפתוח וורד לדוגמא, זיכרון הRAM מבקש מהדיסק הקשיח את התוכנה וורד ומעתה אני עובד עם הוורד מזיכרון הRAM, בסיום / בשמירה הקובץ נשמר בדיסק הקשיח ( בROM), השיטה היא כזאת, שוב, בגלל השROM הדיסק הקשיח הוא איטי.

 

לעיתים מה שקורה הוא שהRAM מתמלא לנו תוך כדי עבודה, פתחנו אינטרנט + וורד + תוכנה ייעודית כלשהי והמחשב איטי, יתכן שמדובר בזיכרון RAM מלא ויש צורך להרחיב את הזיכרון.

 

כמובן שלא מחוייב במציאות שזה הזיכרון, יתכן שמדובר בווירוסים או סתם תוכנות "זבל" שרצות לי בזיכרון ויש צורך לנקות, בכל מקרה תוכלו להגיע עם המחשב למעבדה או שנשלח לכם שליח לאיסוף המחשב ( בתשלום ) ואנחנו נבדוק את סיבת האיטיות ונחזיר לכם את המחשב מהיר יותר.

 

תודה
בלוטק שירות ואחריות
תיקון מחשבים ניידים

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
  • הרחבת זיכרון למחשב נייד
  • החלפת דיסק קשיח למחשב נייד
  • החלפת מקלדת למחשב נייד

  • לחץ על המוצר הרצוי