אנטי וירוס למחשב נייד

מבחר תכנים ומידע למחשבים ניידים, מבחר מטענים, מקלדות אנטי וירוס ועוד מידע שימושי שיכול לעזור לך. לכל שאלה אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעזור.

בלוטק שירות ואחריות ממליצה על רכישת מערכת הפעלה חוקית, לתפקוד תקין של המחשב. כאשר מדובר במערכת הפעלה למחשב האישי/העסקי שלך אל תתפשרו על מערכת הפעלה פירטית / פרוצה.

מערכת ההפעלה חוקית (עם רישיון) מאפשרת עידכונים אבטחה מהאתר של מיקרוספוט ובכך מגבירה את האבטחה במחשב שלך ומהחשש שהמחשב יפגע כתוצאה שבעיית אבטחה , כלומר , השוני בין מערכת הפעלה חוקית למזוייפת קיים גם באפשרות העידכונים: כאשר מערכת הפעלה לא חוקית (אפילו אם היא עם קראק תקין) מבצעת Update (עידכון) באמצעות אתר מייקרוסופט – מערכת האתר תזהה האם התוכנה שברשותך חוקית או מזוייפת ומערכת ההפעלה שלך עלולה לקרוס בהדרגה.

 

מחשבים עם מערכות הפעלה פרוצות מגיעים למעבדה שלנו לעיתים תקופות יותר עקב בעיות תוכנה ולא חומרה, במחשבים עם מערכות הפעלה חוקיות הסבירות שמערכת ההפעלה תקרוס צונחת משמעותית.

 

לכן הימנעו בעיות חוזרות ונשנות במערכת ההפעלה וחיסכו לעצמכם פגישה עם טכנאי מחשבים לעיתים תכופות ורכשו מערכת הפעלה חוקית, כיום גם ניתן להוריד אנטי וירוס של מיקרוספוט ככה שאתה קונה פעם 1 ומקבל פיתרון לשנים רבות.

 

ובנוסף לחיסכון העתידי שלכם ברכישת תוכנה מקורית אתם למעשה מוגנים בחוק בעיקר עם יש ברשותכם מספר מחשבים.

 

גובה הקנס יכול להגיע ל50 אלף שקל (במחיר זה תרכשו מספר רב של מערכות הפעלה חוקיות) ועיקר הבדיקות מתבצעות אצל עסקים.

 

נ.ב

אם אתם לא מעוניינים להגיע למעבדה לתיקון המחשב הנייד דאגו לעדכן את מערכת ההפעלה, לא יודע איך? פשוט מאוד, ברוב המחשבים מדובר על קישור "עדכון מערכת ההפעלה" או "Update Windows" ישירות מכפתור ההתחל או דרך המחשב שלי.