תיקון מסך אייפון

תיקון מסך אייפון

תיקון מסך אייפון

 

לרוב אנו נדרשים להחליף את מסך האייפון כולו כאשר זה מתקלקל. החלפת מסך האייפון לרוב נדרשת כתוצאה מנפילה אשר גרמה לסדקים ושברים על גבי המסך.


להזמנת שירות תיקון מסך לאייפון ולקבלת פרטים נוספים אודות תיקון מכשירי אייפון מכל הסוגים ומוצרים דומים מבית חברת אפל ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון 03-5405555.

תיקון מסך האייפון היא אחת הפעולות הקשות ביותר אשר מבוצעות בעת תיקון אייפון מכיוון שיש להסיר את כל החלקים הפנימיים בתוך גוף האייפון בכדי לבצע זאת. פירוק האייפון לגורמים בשביל תיקון מסך האייפון צריך להיעשות אך ורק על ידי אדם אשר התנסה בכך פעמים רבות בעבר ובקיא בתפקידי החלקים השונים ובסדר הרכבתם. מכיוון שיש לפרק את כל החלקים צריך לדעת באיזה סדר להחזירם בכדי שזה לא יגרום לתקלות במכשיר. החזרה של החלקים בסדר שונה שאינו נכון עלולה לגרום לנזק נוסף במכשיר.

על כן תיקון מסך אייפון חייב להיעשות על ידי איש מעבדה אשר מבין בתפקידי החלקים השונים ויודע כיצד ומתי להחזירם למקומם. לרשות איש המעבדה עומדים כלים שונים, משטח עבודה וחלפים לכל תקלה ובעיה כך שתוכלו להיות בטוחים שתוך זמן קצר הטלפון ישוב אליכם תקין ועובד.


לעיתים כאשר פותחים את מכשיר האייפון מגלים כי תיקון מסך האייפון הוא לא הנזק היחיד שנגרם ובעקבות הנפילה שחווה המכשיר, שגרמה נזק למסך, ניזוקו חלקים נוספים. במעבדה ישנם את כל אותם חלקים הדרושים באופן זמין שיאפשר את החלפתם במקום ולא יצריך הזמנה או חיפוש אחר חלפים מה שיאפשר את השבתו המהירה של הטלפון לפעולה.

כל מכשיר אשר מגיע לתיקון מסך אייפון זוכה לאחריות על תקינות החלק עצמו ועל העבודה אשר התבצעה במכשיר. במידה ואינכם יכולים להגיע ולמסור את הטלפון אנו מספקים שירות שליחים VIP שיגיעו עד אליכם לקחת ולהחזיר את המכשיר מתיקון.

חבל לפתוח את המשיר ולגרום לנזקים אצל אדם אשר לא בקיא בכך שלחו את המכשיר למעבדת ריפר לאב ובעלי מקצוע מנוסים ומיומנים ידאגו שמכשירכם יתוקן וישוב אליכם במהרה.

להזמנת שירות תיקון מסך לאייפון ולקבלת פרטים נוספים אודות תיקון מכשירי אייפון מכל הסוגים ומוצרים דומים מבית חברת אפל ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון 03-5405555.

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים