תיקון פלייסטיישן – תקלות נפוצות

תיקון פלייסטיישן – תקלות נפוצות

תיקון פלייסטיישן – תקלות נפוצות

 

החל מ2021 ריפר לאב אינה מספקת שירותי תיקון לקונסולות. עמכם הסליחה ותודה על ההבנה

רכשתם פלייסטיישן חדש, נהניתם ממנו תקופה וכעת מתחילות להגיע התקלות, למי פונים? במקום לשלוח את הפלייסטיישן שלכם למעבדה רחוקה, ריפר לאב תבצע עבורכם איסוף והחזר המכשיר לביתכם, כל מה שתצטרכו הוא פשוט להרים את הטלפון ולהתקשר: 03-5405555.


אצלנו תוכלו למצוא את כל החלקי החילוף, הציוד והמלאי הדרוש לתיקון פלייסטיישן 2,1 ו-3 וכמובן טכנאים מקצועיים שמתמחים בטיפול ואבחון כל סוגי התקלות במכשיר הפלייסטיישן. ריפר לאב מעמידה לרשותכם מעבדת תיקונים מתקדמת, אשר תספק לכם תיקונים ברמה גבוהה שלא הכרת, אז אם חיפשתם מישהו מקצועי שיטפל לכם בקונסולה, ריפר לאב היא המקום המתאים ביותר עבורכם!


התקשרו לריפר לאב ונציג יעמוד לרשותכם לכל שאלה או בירור נוספים אודות תיקון פלייסטיישן, ובמקרה הצורך יתאם את איסוף המכשיר מביתכם הפרטי: 03-5405555, גם דרך "צור קשר" באתר.


הפלייסטיישן הוא מכשיר מאוד מתקדם ומשוכלל וכמו כל מכשיר גם הוא עשוי להתקלקל, הבלאי הפנימי של החלקים גורם להם להיחלש, להתקלקל ואפילו להתחמם יתר על המידה, מה שיכול לעצור ברגע את ההנאה הכל כך גדולה. במקרים כאלה, באמת חשוב שתדעו למי לפנות, כי רק טכנאים מקצועיים שטיפלו כבר בעשרות מכשירים, ממש כמו בריפר לאב, ידעו להעניק למכשיר שלכם את הטיפול הנכון והמתאים.


להלן מספר תקלות בהן אתם עשויים להיתקל במהלך השימוש בפלייסטיישן:


הפלייסטיישן לא קורא את דיסק המשחק: מכירים את הרגע הזה בו אתם מכניסים את הדיסק אל המכשיר ואין שום תגובה? כאן צריכה להידלק לכם נורה אדומה. במעבדה שלנו מבצעים אבחון וטיפול בתקלות מסוג זה, כך שנדע בדיוק מה גורם לבעיה, ללא החלפת חלקים מיותרים שאין בהם שום צורך, מה שמתבטא לבסוף בכיס שלכם. הטכנאים שלנו מייעצים ללקוחותינו בכל תקלה ומטפלים בה בהתאם לדרישות הלקוח וכמובן בהתאם לשיקולי עלות מול תועלת.

כפתור הדלקה לא מגיב/לא עובד: מדובר בכפתור אשר משתמשים בו באופן שכיח והוא זה שאחרי על הפעלת המערכת, עם הזמן הוא יכול להתבלות והמגעים בו נחלשים. בריפר לאב מתמחים גם בעבודות מורכבות הכוללות פירוק והחלפת רכיבים פנימיים, כמו כפתור הדלקה במיומנות, אחריות ומקצועיות.

מכות חיצוניות וחלקים שבורים: אחד היתרונות בפלייסטיישן זה שהוא נייד וניתן ליהנות ממנו כמעט בכל מקום איפה רק שיש מסך. עצם ניידותו ממקום למקום מגדיל את הסיכון שיפול וישבר או גם מהנחתו במקום לא יציב כמו כיסא לדוגמא. נפילתו של המכשיר עלולה לא רק להרוס את הפאנל החיצוני אלא גם לפגוע בחלקים פנימיים כמו ספק כוח. גם בנוגע לשברים וחלקים פנימיים אתם יכולים להיות בטוחים שהמכשיר שלכם יפתח על ידי טכנאי מנוסה, שיאבחן בדיוק את הבעיה ויחליף לכם כל חלק שנהרס או נשבר ואתם תמשיכו לשחק וליהנות ממנו ממש כמו מקודם.עשויות להיות תקלות רבות אחרות, אך אלה הנפוצות שבהן. מעבר לעבודה המקצועית, אנשי השירות שלנו תמיד ישמחו לעמוד לרשותכם לכל שאלה, בירור או ייעוץ מקצועי בנושא תיקון פלייסטישן ולקוחותינו יודעים שבריפר לאב תמיד יש להם למי לפנות.


התקשרו עכשיו לקבלת מידע נוסף ולתיקון פלייסטיישן: 03-5405555, גם דרך "צור קשר" באתר.

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים