תיקון Wii – צמצום תקלות

תיקון Wii – צמצום תקלות

תיקון Wii – צמצום תקלות

 

החל מ2021 ריפר לאב אינה מספקת שירותי תיקון לקונסולות. עמכם הסליחה ותודה על ההבנה

מחפשים מעבדת שירות תיקונים לWii? זקוקים להחלפת חלק, שלט או לטיפול בבעיית תוכנה? ריפר לאב מציעה לרשותכם מעבדת שירות מקצועית המתמחה בתיקון קונסולת המשחקים המצליחה Wii וטיפול מסור וקפדני בכל סוגי התקלות. הפקידו את המכשיר בידינו ותוכלו להיות בטוחים שרק טכנאים מקצועיים ובעלי ניסיון מטפלים לכם במכשיר על ידי כל הציוד והמכשור המתקדם, על מנת שאתם תוכלו ליהנות ממכשיר המתפקד כמו חדש! במעבדה שלנו תוכלו למצוא מגוון שירותים לWii כמו: טיפול בשגיאות בזמן משחק, תיקון כונן, החלפת כרטיסי רשת, החלפת עינית למכשיר, החלפת לוח כונן ועוד רבים אחרים.


זקוקים למידע נוסף? לשאלות ובירורים נוספים התקשר לטלפון של ריפר לאב : 03-5405555 ונשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא, גם דרך "צור קשר" באתר.


לכל קונסולת משחק עשויות להיות תקלות, חלקם מגיעות מבלאי טבעי של חלקים, וחלקם מגיעות בגלל שימוש לא נכון ואי הקפדה על כללים פשוטים. רצינו להסב את תשומת לבכם לכמה דגשים שיעזרו לכם לשמור על המכשיר תקין זמן רב.


הניחו את המכשיר במקום יציב: Wii היא קונסולת משחקים שיכולה להתמקם בכל מקום בבית שיש בו מסך, לכן רצוי שתניחו אותו במקום יציב כמו במרכז השולחן ולא במקום בו הוא עשוי למעוד, לפול ולהישבר. נפילה של המכשיר גם מכמה סנטימטרים בודדים עשויה לגרום נזק כזה שימנע ממכם לשחק. בנפילת המכשיר אתם לא רק מסתכנים בשברים, אלה גם בפגיעה בחלקיו הפנימיים. לכן, תמיד תדאגו שהוא נמצא במקום בטוח והקטינו את הסיכון לנפילתו.


הרחקת נוזלים מקרבת המכשיר: כפי שידוע לכם, מכשיר חשמלי ומים לא מסתדרים יחד והנוזלים פוגעים בתפקוד המכשיר ויכולים להרוס אותו. הרחיקו את כוסות המים, המיץ או הבקבוקים מקרבת הקונסולה, שמא ישפכו על גוף המכשיר ויפגעו במעגלים הפנימיים שלו.


הכנסת גורמים זרים למכשיר: ישנה נטייה של אנשים להכניס גופים זרים לקונסולת המשחקים על מנת "לתקן" או "לסדר" את המכשיר. כל הכנסת גוף זה עלולה לפגוע ברכיבים פנימיים, חוטים ומעגלים חשמליים, בכל בעיה שיש במכשיר, "בלוטק שירות" תפתח עבורכם את המכשיר באופן מקצועי, כזה שיטפל בבעיה באופן מושלם.


תנו למומחים לטפל בתקלה: יש לכם חבר ש"יודע" לתקן? זה נחמד. אבל בגלל שמדובר במכשיר עדין עם חלקים שצריך לדעת איך לנהוג בהם, אנו ממליצים שתמסרו את המכשיר לידי הטכנאים המקצועיים של "בלוטק שירות" כך שתדעו שמטפלות בו הידיים הנכונות.


הצטרפו ללקוחות ריפר לאב ותוכלו ליהנות מניסיון של שנים, מקצועיות, אחריות וטיפול מסור במכשירכם. אל תתפשרו על טכנאי לא מקצועי, ריפר לאב היא מעבדת תיקון ה Wii בשבילך!


ליצירת קשר עם מעבדת ריפר לאב, התקשרו עכשיו ל: 03-5405555 ונשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא, גם דרך "צור קשר" באתר.

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים