תיקון XBOX – תקלות נפוצות

תיקון XBOX – תקלות נפוצות

תיקון XBOX – תקלות נפוצות

 

החל מ2021 ריפר לאב אינה מספקת שירותי תיקון לקונסולות. עמכם הסליחה ותודה על ההבנה

משתמשי XBOX, ה-XBOX שלכם התקלקל? לא מצליחים לסיים סיבוב אחר במרוץ מכוניות בלי שהמשחק ייפול? אנו הכתובת המתאימה עבורכם! מעבדת התיקונים ריפר לאב היא המעבדה בה תוכלו לטפל בכל סוגי תקלות המכשיר – XBOX על כל דגמיו, מהישנים ועד החדשים ביותר.

 

ברשותנו מלאי חלקים המתאים לכל סוגי המכשירים על מנת שתקבלו את הטיפול המהיר ביותר ללא המתנה לחלקים בהזמנה. אנו מתמחים גם בעבודות המורכבות ביותר כמו פתיחת מכשירים והחלפת חלקים פנימיים, כך שלנו לא משנה מהי התקלה – לנו יש את הפתרון! מהיום אתם לא צריכים לשלוח את המכשיר שלכם לאיזה מעבדה בחו"ל, אלא להרים טלפון ונתאם שליח שיאסוף את המכשיר מביתכם.


לתיקון XBOX, התקשרו עכשיו לטלפון: 03-5405555 ונציג יעמוד לרשותכם לכל שאלה, בירור או ייעוץ בכל נושא. גם דרך "צור קשר" באתר.


כמו לכל מכשיר גם לXBOX, יש דגמים מוצלחים ופחות מוצלחים ולכל דגם יש את התקלות האופייניות לו. אנו במעבדת התיקונים המקצועית, "בלוטק שירות", שולטים באופן מלא בכל סוגי התקלות ומתמחים במתן פתרון מהיר ונכון.


ישנן כמה תקלות נפוצות במכשיר ה-XBOX כך שאם לא נתקלתם בהן עדיין, כדי שתכירו אותן כי אז תצטרכו את שירות המעבדה שלנו:


"טבעת מוות אדומה" – ב-XBOX הנורות האדומות סביב כפתור ההפעלה מסמלות על תקלה מסויימת, כאשר אחד המצבים הוא בגין התחממות יתר של המכשיר(במיוחד בדגמים הישנים יותר), מה שעשוי להשבית לכם את המכשיר. כמה שזה נראה לכם הסוף של המכשיר, אתם יכולים להיות בטוחים שהטכנאים שלנו מומחים בטיפול בתקלת "טבעת מוות אדומה" ובהחלפת כל החלקים הפנימיים שנהרסו במהלך התקלה, לשימוש חוזר ותקין ב-XBOX.

אין שמע או וידיאו במהלך הרצת המשחק - כל שחקן XBOX יודע שעל סאונד ווידיאו אי אפשר להתפשר! מדובר בתקלה שיכולה להתרחש גם בגלל אי תקינות כבלים או חיבור לא נכון וגם בגלל תקלות ברכיבים פנימיים של המכשיר, אשר לא בשליטת המשתמש. ברגע שאתם מוסרים לידינו את מכשיר ה-XBOX שלכם, אנו מבצעים אבחון וניתוח התקלה ומעניקים לכם את הפתרון הטוב ביותר עבורכם, אשר מותאם לצרכיכם והעלויות הנלוות.

נפילות אקראיות במהלך המשחק – אין דבר יותר מתסכל מלהיות בשיאו של המשחק, אשר פוסק באופן פתאומי ברגע אחד. נפילות אקראיות מעידות על תקלה פנימית באחד הרכיבים, אשר יוחלפו במקרה הצורך על ידי אנשי מקצוע, מה שיפתור לכם את הבעיה סופית. בריפר לאב אתם יכולים להיות בטוחים שלא משנה איזה תקלה יש לכם – אצלנו תמצאו עבורה פתרון.

ישן תקלות רבות נוספות כמו מסך שחור, שברים במכשיר עקב נפילות, כרטיסי מסך שרופים, שלטים אשר לא מגיבים טוב ועוד. חשוב שמקרה הצורך, תפקידו את המכשיר רק בידי אנשים מומחים ובעלי ניסיון בכך במיוחד אחרי שהשקעתם לא מעט כסף במכשיר. בריפר לאב יעניקו לכם את שירות תיקון XBOX אשר מותאם לפי הצרכים שלכם ולפי השיקולים שלכם.


למידע נוסף אודות תיקון XBOX ולשירות תיקונים מתקדם, התקשרו אלינו ל: 03-5405555 , ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת, גם דרך "צור קשר" באתר.

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים