תיקון XBOX, תיקון אקס בוקס

תיקון XBOX, תיקון אקס בוקס

החל מ2021 ריפר לאב אינה מספקת שירותי תיקון לקונסולות. עמכם הסליחה ותודה על ההבנה


מעוניינים בתיקון XBOX מקצועי? כונן הדיסקים לא עובד? המכשיר לא נדלק? בריפר לאב תוכלו ליהנות מאבחון, טיפול ותיקון של כל סוגי התקלות במכשיר הXBOX שלכם.
 ריפר לאב מתמחה בתיקוני מחשבים ניידים ונייחים ובכל הדגמים של מכשירי הXBOX: XBOX360, XBOX slim, XBOX elite, XBOX premium. במעבדה שלנו לא מתפשרים על טיב טכנאים אלא רק על הטובים ביותר, כך שאתם הלקוחות תדעו שהמכשיר שלכם נמצא בידי המקצוענים. ברשותנו כל חלקי החילוף, המלאי והציוד הדרוש בכדי שהXBOX שלכם יחזור אליכם כמו חדש ללא עיקובים מיותרים. אם אתם מעוניינים בשירות מהיר, אמין ובאנשי שירות שתמיד יעמדו לרשותכם לכל שאלה או ייעוץ - בחרו בנו, בריפר לאב לתיקון הXBOX שלכם.


לבירורים ושאלות נוספות אודות תיקון XBOX, התקשרו לריפר לאב : 03-5405555, אנו נעמוד לרשותכם גם דרך "צור קשר" באתר שלנו.


אין הרגשה יותר טובה מלרכוש XBOX חדש וכל מי שחובב את משחקי הטלוויזיה יכול למצוא את עצמו משחק שעות בלי לשים לב מרוב הנאה. XBOX הוא מכשיר שבנוי על אותה מערכת כמו של מחשב ועם הזמן אתם עשויים להיתקל בתקלות שונות כמו: מסך שחור שמופע פתאום, כונן דיסקים שלא קורא את המשחקים, שגיאות מסוימות שקופצות על המסך מה שעשוי להיות מתסכל מאוד ולחתוך את ההנאה ברגע. בדיוק בשביל מקרים כאלה ועוד רבים אחרים אנו כאן! במעבדה שלנו מתמחים ומכירים את כל סוגי התקלות שקיימות , כך שנוכל להחזיר לכם את המכשיר למצבו הקודם בכדי שהילדים שלכם ואתם תמשיכו ליהנות ממנו עוד זמן רב.


בכל הנוגע לטיפול במכשיר הXBOX, דרוש טיפול עדין וניסיון משום שהטיפול בו כרוך בהתעסקות עם חלקים עדינים שהתקנתם חייבת להתבצע באופן מושלם. ישנה נטייה לנסות לתקן לבד או להביא לחבר ש"יודע" או "מבין", מה שעלול להוביל להחמרת המצב או לתקלה חוזרת תוך זמן קצר. אל תתפשרו בכל הנוגע לתיקון ה-XBOX שלכם והפקידו אותו בידינו, בידי טכנאים מקצועיים שיודעים את העבודה ומבצעים אותה על הצד הטוב ביותר. בריפר לאב תוכלו ליהנות מטיפול בכל סוגי השגיאות, מסכים שחורים, החלפת לוחות אם, פריצות מכשיר, החלפת כונני DVD, גופי קירור, מעגלי הדלקה, החלפת פאנלים, עיניות, מאוררים, זיכרונות פנימיים ועוד.


בריפר לאב כל מכשיר ומכשיר מקבל טיפול פרטני, קפדני ומסור כאשר הלקוח מעורב ומקבל ייעוץ לגבי כדאיות תיקון המכשיר והתחשבות בצרכיו האישיים. מהיום לא תצטרכו לשלוח את המכשיר שלכם לאיזה מעבדה בחו"ל או למקום שלא תדעו מה מצבו של המכשיר, ב "בלוטק שירות" תמיד תוכלו לדעת מה מצבו של המכשיר ולקבל מענה ישיר לכל בירור או שאלה. בנוסף, אנו מעמידים לרשותכם שירות איסוף והחזרה מהבית הפרטי שלכם, לנוחיותכם המקסימאלית.


זקוקים לתיקון XBOX? מעוניינים בעוד פרטים? התקשרו לריפר לאב ונספק לכם את כל המידע הדרוש: 03-5405555, גם דרך "צור קשר" באתר שלנו.


תיקון XBOX, תיקון אקס בוקס

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים