אביזרים לניידים ועוד

אביזרים לניידים ועוד

אביזרים לניידים ועוד

ריפר לאב מעבדת מחשבים לתיקון מחשבים ניידים מספקת אביזרים נלווים ועוד למחשבים ניידים, כגון סוללות למחשבים ניידים, ומטענים למחשבים ניידים. אם הסוללה של המחשב הנייד שלכם עשתה את שלה, או המטען למחשב הנייד שלכם הפסיק לעבוד, ניתן לרכוש אצלנו סוללות ומטענים למגוון רחב של המותגים המובילים בשוק. לפרטים והזמנות התקשרו 03-540-5555.

לפעמים המחשב תקין לחלוטין, אבל הוא עדיין מושבת עקב אי הספקת אנרגיית חשמל החיונית להפעלתו. סוללות ומטענים הינם האביזרים שמעניקים למחשב הנייד את הכוח החשמלי המניע לפעול, ועל כן נחשבים חיוניים להפעלתו ופעילותו של המחשב.

גם לסוללות וגם למטענים יש חיי מדף, ותקופת בלאי סביר שבסופה, הם מפסיקים לתפקד, ויש צורך בהחלפתם. במחשבים ישנים במיוחד שהסוללה שלהם עברה מחזורי טעינה רבים וממושכים, ישנה היתכנות בסבירות גבוהה לבלאי בסוללה, המתבטא באי יכולת של הסוללה להיטען יותר. לרוב במקרה כזה, אם חשוב לכם לשמור על ניידות המחשב הנייד, יש צורך לרכוש סוללה חדשה המתאימה לדגם המחשב הנייד שלכם.

הבלאי השכיח ביותר בקרב מטענים למחשבים ניידים, מצוי בעיקר בחלק המקשר בין ראש התקע ולבין כבל הטעינה. בעת אחסון כבל הטעינה בארון או במגירה, ליפוף לא נכון ומתמשך של כבל הטעינה עלול במהלך הזמן ליצור נתק במגע החשמלי בין כבל הטעינה לראש תקע של כבל הטעינה, ובכך ליצור נתק בזרם החשמל, אשר יביא בסופו של דבר להפסקת פעילותו של המטען.

במעבדת המחשבים שלנו, אנו מחזיקים מגוון רחב של סוללות למחשבים ניידים, ומטענים למחשבים ניידים ממגוון המותגים המובילים בשוק בתחום המחשבים הניידים, ואצלנו ניתן יהיה להשיג סוללות ומטענים מקוריים או תואמים לדגם הספציפי של המחשב הנייד שלכם.

במעבדת המחשבים שלנו אנו נבצע את ההתאמה בין זרם ומתח החשמל של המחשב הנייד שברשותכם, למטען בעל זרם ומתח חשמל תואמים. ראוי לציין כי הבדלים במתח החשמל עשויים להסב נזק למחשב הנייד ועל כן החשיבות לוודא נתונים אלה.

ריפר לאב מעבדת מחשבים בעל מלאי רחב של מגוון מטענים וסוללות של המותגים המובילים בשוק. ברשותנו, גם אביזרים נלווים נוספים וציוד היקפי למחשבים ניידים. לפרטים והזמנות אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בטלפון 03-5405555, ונשמח להתאים לכם סוללה ומטען למחשב הנייד שלכם.


אביזרים לניידים ועוד

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים